🚇 Gierki do "pykania w metrze"

Ok, jestem pod wrażeniem. Ja dzisiaj rangerem się starałem przebić przez hard v, a Ty mi tu z takimi rzeczami.
Ogolnie stwierdzam w ogóle, że ta gra się świetnie do grania w czasie pracy nadaje. Akurat można kilka ruchów /przeciwnika zrobić jak się ma te 5 minut.

2 polubienia

Jezu, to już jest chore, szanuję was. Ja na normalu nie ogrywam wszystkiego… BDB.

Najbardziej wkurza mnie jednak sytuacja, w której mam np. 10 punktów życia, trzech mobów przed sobą i właściwie żadnej szansy na wygranej. Potem chodzę taki zdenerwowany, że muszę znowu od nowa wszystko zaczynać, a przecież takie fajne buffy znalazłem…

BTW. Archero - ta gra od Wojtka, jest BARDZO przyjemna. Jeśli nie graliście, to polecam. Świetnie się nadaje do gierczenia w metrze.

2 polubienia

Ja mam problem z przejsciem na normalu Nun, bo ją trzeba budować głównie pod heala i jakoś nie mogę tego ogarnąć, bo zawsze cos jest nie tak.

1 polubienie

Dla mnie nun to najlepsza postać. Najłatwiej mi się nią grało - heal, overheal w armor i ataki z modlitw i te zwiększające moc od armoru

1 polubienie

Tylko Archero. Wracam do grania. To moja odpowiedź w tym temacie. Dawno w nic tak dobrego i wciągającego nie zagrałem.

2 polubienia

Układanie słówek jak w Scrabble. Jeden gracz, dowolny język.

1 polubienie

A znacie na androida jakiegoś klona Puzzle Quest ale bez mikroplatnosci stamina itp, w sensie osiek jakby był płatny i nie przerywał mi grania.

Ja mam starszą wersję tego:
https://play.google.com/store/apps/details?id=nz.jewel.WitchDiamondLegend
W darmowej wersji masz reklamy na dole i po każdym levelu (jeśli masz dostęp do internetu), za oglądanie reklam możesz wykupić sobie pomoce (i one mają cooldown). Kilka rodzajów wyzwań, dawkowane wraz z postępami w grze. Ekran gry:


Obecnie 720 Level, podchodzę do niego chyba 10 raz…

1 polubienie

A w Tetrisa ktoś pyka? Blitz tetris polecę. :ok_hand:t2:

2 polubienia

Przepiękna gra od twórców Journey wylądowała w App Store i to w najlepszej możliwej cenie, czyli za darmo.

Androidowcy mogą póki co się zapisać, aby dostać powiadomienie gdy gra wyjdzie na tą platformę.

4 polubienia

Journey najpiękniejsze.

2 polubienia

Dżurni, Pamiętamy xD

3 polubienia

Nowa, duża aktualizacja wyszła do Night of the full moon!

2 polubienia

Ogarnia ktoś jak spisuje się CIV VI na iPhoneXS? Da się w to grać? Czy lepiej sobie odpuścić? Szukam jakiejś gry żeby się wciągnąć i popykać w samolocie

NIE GRAŁEM, ale recenzje miało całkiem dobrze i podobno to dość sprawny port. Pamiętaj, że zawsze możesz oddać w ciągu 14 dni!

Chyba nie może bo to in-app purchase… ale 80 tur można rozegrać za darmo. Ja rozegrałem, po czym kupiłem pełną wersję. Gra się bardzo sympatycznie @TheBunkier, kilka gierek rozegrałem.

edit. Niestety lepiej się gra na telefonie niż na iPadzie bo o ile na tablecie jest wszystko większe i bardziej przejrzyste, o tyle na tej rozdzielczości gra wygląda jak gówno. Chyba że kogoś nie boli pikseloza.

edit. 2 Tylko że ja ją kupiłem w promocji za 115-140 złotych chyba (na premierę wersji na iPhona właśnie), a na sylwestra dali wszystkie małe DLC za darmo, i to był bardzo dobry zakup. Jakbym miał zapłacić regularną cenę to już bym się pewnie zastanowił.

Około 160 kosztuje teraz nówka na switcha :smiley:

Pytanie, czy kolega ma Switcha oraz czy w samolocie może ładować telefon z gniazdka lub powerbanka, bo gierka jednak drenuje baterię trochę, szczególnie przy większych mapach.

No to dzis wieczorkiem sprawdzę, gorzej ze nie pobiorę teraz na czas lotu. Dzięki za info o tych 80 turach bo wypróbuje to na początku:)

1 polubienie

Orientuje sie ktos czy Civ6 Rise and Fall zawiera juz full game ? Czy musze kupic najpierw full game, a pozniej rise and fall ?

Juz mam, trzeba najpierw kupic full game.

1 polubienie