🚇 Gierki do "pykania w metrze"

Jeszcze na dodatek bandyci zrobili in-app przez co Family Cloud nie działa :expressionless:

Kolejna gierka do sprawdzenia w metrze

1 polubienie

Dobra, przeczytałem cały wątek i zacząłem grać w Night of the Full Moon. Mega fajna gierka.
Tylko czegoś nie rozumiem. Przeszedłem raz Knight na Normal Mode. Pokonałem tego bosa, co się klika investigate. Hard Mode sie nie odblokował. Mam jeszcze kilka razy przejść tę ścieżkę? Skriny do zobrazowania sytuacji.

Musisz odpowiedniego bossa pokonać.

1 polubienie

Polecam do sprawdzenia w metrze: GOF2, StarDroid i Strikefleet, a na krótkie przejazdy Into the Dead.

1 polubienie

Gracie jeszcze w Archero? Ja nadal nie mogę się uwolnić…

Trochę złota łopata - ale w co gra się na iOS w styczniu 2024?
Bo szukam w sumie czegokolwiek. Nawet jestem w stanie zapłacić :wink:

2 polubienia

taka ciekawostka, jak masz abo Netflixa, to mozesz sobie pociagnac niektore gry za free, np mam tak Football Managera na Androida. Nie wiem czy dziala na iPhone’a. Taki Netflix FreePass :slight_smile:

1 polubienie

Marvel Snap, jedyna gra kiedykolwiek, która wytrzymała ponad rok na moim telefonie.

1 polubienie

Wiem, wiem, na iOS też trochę gier jest, ale właśnie w co grać. Symulator Excela raczej nie dla mnie :sweat_smile:

Kiedyś próbowałem i jakoś chyba mnie nie wciągnęło :wink:

Survivor.io i Vampire Survivors - jestem uzależniony od tych gier :smiley:

3 polubienia

Niedługo wyjdzie Balatro na mobilki, polecam motzno:

4 polubienia

Mnie to jakoś bardzo nie jara, ale wiem, że część z Was będzie.

Niestety aplikacja nie jest dostępna w EU (póki co?)

Ale jak macie konto Apple poza EU, to jest w najlepszej znanej nam cenie. I to jest dobra aplikacja, nie to gówno co było parę dni temu.

1 polubienie

W EU jest w ramach AltStore, dostęp do niego kosztuje 1.5€ (na pokrycie kosztów Apple i Stripe)

2 polubienia

Potwierdzam, ja już mam zainstalowane z Alt Store na telefonie. Wybornie, bardzo mnie to cieszy - bo nie będę musiał nosić ze sobą Anbernica do grania w pokemony.

To co jeszcze jest super, to że Delta pozwala na odpalanie gierek z DSa, więc można ograć te pokemony, które do tej pory były trudno ogrywalne na emulatorach (więc Black i Platinum).

1 polubienie

My brother in christ, androidziarze na drasticu już z 10 lat temu mogli w nie na telefonach pykać (na szkolnych korytarzach przesiadywałem z kolegami w latach 2013-2016 z nimi grając w Black 1)

2 polubienia

Nie no, jasne, mówię bardziej o emulatorach na PCta. Ale tak, na Androidach można było jak człowiek już kraść i grać