🚇 Gierki do "pykania w metrze"

No witam, poszukuję gierek, w które można sobie popykać w metrze. To taki dość specyficzny typ. Aktualnie gram w Matchington (które jest tak bardzo podobne do Candy Crush, że każdego dnia czuję się brudny), dziś zakupiłem Card Thief i zobaczymy, może to będzie coś, co się idealnie sprawdzi, ale może macie jakieś propozycje?

Co ma dobra gierka do metra? Działa w offline, nie wymusza in-appów, może być płatna i “rozgrywka” trwa 10-15 minut albo nie ma limitu czasowego i zawsze można do niej wrócić.

2 polubienia

Rayman Fiesta run. Z początku łatwa, lecz później przeklinasz pod nosem. Za 5 Ziko to cud miód. Nie trzeba netu :grinning:

1 polubienie

Tego samego autora co Card Thief: ‎Aplikacja Card Crawl w App Store
Polecam. Gram jadąc do pracy już od kilku miesięcy, a w słuchawkach w tym czasie podcasty lub audiobooki.

1 polubienie

Może darmowe KingdomRush i następne płatne tanio części?

Kingdom Rush — Ironhide S.A.

1 polubienie

Sevn, Sky Force Reloaded, Mini Metro, Alto,

1 polubienie

Jest niewiele gier, które na moim telefonie zagościły na dłużej, bo nie jestem fanem mobilnego grania. Ale…

[Wszystko na iOS]

  1. Heartstone - karcianka od Blizzarda. Nie gram od momentu premiery Gwinta (który jeszcze w tym roku wyląduje na kieszonkowych iOS’ach).
  2. Monument Valley 1&2 - jeżeli do metra to na tydzień najwyżej, bo szybko się kończą i nie ma za bardzo sensu wracać.
  3. Seria Infinity Blade - niestety już nie do kupienia, ale jeżeli ktoś zdążył przed wycofaniem to elegancko.
  4. DominoDrop - taki trochę tetris, tyle że z kostkami domina.
  5. Oddmar - pierwsza tego typu platformówka, którą z chęcią przeszedłem w całości i cały czas wracam, żeby wymasterować poszczególne poziomy.
  6. The Elder Scrolls Blades - sam jestem zaskoczony, że tak długo w to gram.
  7. Ocmo - trudna w cholerę gierka zręcznościowa, jak ktoś ma słabe nerwy to nie polecam w metrze bo można zacząć bluźnić pod nosem.
  8. CREME DE LA CREME - Civilization VI. Bardzo droga, ale to Civka. Myślę że łatwo przy niej przejechać stację.

Edit. Faktycznie, jeszcze Alto.

1 polubienie

Ale mi zrobiłeś chętke na MV, aż pobrałem i ogrywam po raz chyba juz 5 czy 6. Cudownie odprezające są te gry. Tersz jeszcze pierwsza część miała pięciolecie i jest mały event.

Dzięki za odpowiedzi, czekam oczywiście na więcej rekomendacji. Chciałem tylko napisać, że Card Thief bardzo przyjemny. Trochę monotonny, ale mimo wszystko całkiem przyjemnie się w to pyka jadąc metrem, więc jeśli ktoś nie grał, to zachęcam.

Paweł,

Sprawdź sobie Pocket City. Osobiście nie posiadam, ale @neqson ogrywał to swego czasu i bardzo sobie chwalił. Co najważniejsze - nie masz żadnych in-appów, które są zmorą gier tego typu. :slight_smile:

1 polubienie

Football Manager 2019 i żadnej innej gry nie będzie Ci trzeba. :grin:

3 polubienia

Nie jestem osobą, która gra w mobilki w ogóle aaale od kilku dni mocno katuje Night of the fool moon.

Karcianko, deck builder W stylu Slay the spire. Czyli lapiesz karty klepiesz bossów, kupujesz karty, następna walka, czy inny event. Dobry model monetyzacji, bo płaci się tylko grosze za kolejne klasy postaci i tyle.

2 polubienia

Jest też na iOS

Więc biorę, może mi się spodoba, dzięki!

1 polubienie

Oj znam! Grałem. Ale najlepiej chyba na iPadzie jednak.

Przepykałem w to całą religię w klasie maturalnej ze znajomą w ławce xD Polecam bardzo serdecznie, odstresowuje. Najlepiej grać w dwie osoby, ale w jedną też spoko.

1 polubienie

To ja polecę całą serię gier Lifeline, linków nie podrzucę, bo andronid i nie chce mi się kombinowac, podam jednak tytuły :

  1. Lifeline
  2. Lifeline: Silent Night
  3. Lifeline: Halfway to Infinity
    Te 3 to seria o tym samym bohaterze, jednak wszystkie gry Lifline toczą się we wspólnym uniwersum (oprocz jednej) i warto ogarnąć całość, wiec reszta tytułów:
  • Lifeline 2
  • Lifeline: Crisis Line
  • Lifeline: Flatline

Inne uniwersum:

  • Lifeline: Whiteout

Do tego powstała apka Lifeline Universe w którym wychodzą kolejne epizody, ale jest słaba i zepsuli tym całość historii przez fragmentacje i mikroplatnosci.

4 polubienia

@pawelorzech też zassysam.

1 polubienie

coś ty zrobił najlepszego :smiley:

3 polubienia

Ta gra to jest zło, od kiedy na nią te 3 dni temu wpadłem z 8 godzin jak nic pyknelo i końca nie widać. A nawet hard mode nie ruszyłem.

Toż to jest legalna kokaina… od 45 minut powtarzam sobie to już ostatnia walka …

1 polubienie

Też pobrałem😉

1 polubienie