🚇 Gierki do "pykania w metrze"

Ja polecam mobilny port Stardew Valley. Trzeba zapłacić piniondz, ale mamy całą grę która wcześniej wyszła też na pecetach i konsolach. Generalnie jest to super uspokajający symulator farmy xD dzień w grze leci ok. 20 minut, ale wersja mobilna zapamiętuje gdzie się przerwało, więc mimo że gra robi oficjalny zapis w nocy (growej), można wrócić w trakcie dnia w razie końca przejażdżki czy jakiegoś crasha telefonu.

2 polubienia

Ale to jest dobre !!

1 polubienie

Ja też…

2 polubienia

Nienawidzę was

---------EDIT----------

A z takich gierek rpgowo klikajnych to przypomniało mi się Knights of pen and paper, tez spoko giereczka do metra.

3 polubienia

Life is strange, ale to trzeba mieć więcej czasu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przeszedłem całe w jedną noc :smiley: ale life is strange super, wiadomo

2 polubienia

Life Is Strange to jedna z najpiękniejszych wizualnie (i wciągających też!) gier ostatnich lat.
I ten soundtrack! :heart:

6 polubień

PewDiePie miał współpracę w jednym z ostatnich odcinków z twórcą gry Archero:

Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemna (chociaż nie wiem, czy działa bez netu, ale chyba tak). Potwierdź @pawelorzech!

2 polubienia

Oj tego nie wiem, ale wygląda interesująco! Pobieram.

1 polubienie

Nienawidzę was! Ta gra jest wspaniała. Od wczoraj nie mogę się oderwać.

Chętnie bym się zachwycił, ale u mnie jest jakiś problem, Android. Ktoś coś, jak to ugryźć? Żadna odpowiedź nie daje rezultatu.

A ze swojej strony polecam:

2 polubienia

Ok. Grałem w to cały lot do UK. Bardzo dobre. Nie wymaga w gruncie rzeczy internetu (internet potrzebny do kupowania rzeczy w sklepie, nawet za Wirtualna gotówkę). Bardzo przyjemnie się gra. Nie nudzi się szybko. Polecam!

Ej no bez kitu! Data Wing jest zajebiste! Nawet fajnie po polsku przetłumaczone! :slight_smile:

1 polubienie

Znacie jakąś grę, która spełnia poniższe warunki?

  • RPG/strategia/tycoon
  • do kupienia i bez reklam
  • dobra w dłuższym okresie: nie szybkie bijatyki ale na przykład budowanie państwa itp
  • na iOS

Civilization VI :slight_smile:

2 polubienia

Pocket City. @neqson Ci poleci!

2 polubienia

Oj tak Pocket city sztos

1 polubienie


Mówiłem już, że was nienawidzę?

3 polubienia

Ja w niedzielę będę nadrabiał. Teraz brak czasu bo we wspomniany dzień mam ciężki egzamin ze statystyki zaawansowanej…