🏎 Formuła 1

Ja mam więcej niż jedna dodana do Inoreader - minusem jest to, że niektóre newsy się powtarzają.

cyrkf1 to w miare neutralna strona o F1. Gosc pisze troche dretwo, ale da sie czytac. Nie wiem czy udostepnia RSS bo czytam od czasu do czasu, nieregularnie, po staremu, w przegladarce

Sokolim okiem jest spoko.

1 polubienie

Nawet nie wiem jak to skomentować… ale chyba już nikt nie wierzy w ten zespół.

Chyba powinni się nastawić na zmiany w 2021 i robić bolid pod to, nie nadgonia takich strat jakie mieli w rok wg mnie:)

Ja nie jestem pewien czy w 2021 to oni jeszcze będą w F1 :smiley:
Ciekawe co się stanie, jakby w 2020 regularnie nie dawali rady osiągnąć wymaganych 107%?

Coraz więcej osób zauważa, że Williams z obecnym kierownictwem nie ma szans na nic więcej niż formuła 2

To juz powoli wyglada jak kopanie lezacego. Ale fakt faktem, mimo ze nie jestem jakims ogromnym fanem F1 (wole WSBK), ale powiedzmy lokalnym patriota (siedziba Williams F1 jest od mojego domu jakies 2 mile, i na moim osiedlu na pewno mieszka co najmniej jeden mechanik od nich :sunglasses: ) Wsrod moich znajomych ktorzy sa fanami, od dawna slysze ze Claire sie totalnie nie nadaje do kierowania teamem.

1 polubienie

Mam model auta na 2021!!
Brakuje jeszcze tylko systemu halo, ale to się dołoży :grinning:

2 polubienia

Czy to jest model Williamsa na 2021? :grinning:

1 polubienie

:joy::joy::joy:

1 polubienie

“(bez dyskusji o RK)”

1 polubienie

W tym roku zdążyli przed połową testów :smiley:

Mercedes zrobił DRS… bez DRS. I w sumie to nikt się do tego nie może przyczepić :smiley:
(patrzcie co się dzieje z kołami po pociągnięciu/popchnięciu kierownicy)

1 polubienie

to jest właśnie cudowne w F1. Ta kreatywność inżynierów pomimo coraz bardziej zagmatwanych regulacji. I to jak potem FIA banuje albo nie rozwiązania z uwagi na protesty innych ekip. Technologia vs polityka z dużymi budżetami w tle (bo wymyślenie, zrobienie i wprowadzenie do bolidu takiego rozwiązania to są ogromne monety).
Wychodziło dzięki temu bolidy z 6 kołami albo dmuchane dyfuzory. Ale właśnie to trzeba rozumieć jako formuła producentów bolidów. Kiedy właśnie w fabryce wygrywa się mistrzostwa (chodź potem można je przegrać na torze). Cudowna specyfika, którą niezwykle ciężko pokazać weekendowym kibicom i przez co F1 musi iść w kierunku współprac jak z Netflix.

1 polubienie

Gordon Murray buduje nowy fan car :heart:

A co do Netfliksa, to nie macie pojęcia jaką Drive to Survive zrobiło furorę w USA.

Jeszcze niedawno nikogo F1 w ogóle nie obchodziła, dosłownie na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi, z którymi mogłem pogadać.
A w ostatnim sezonie to co chwila do mnie ktoś dzwonił w niedziele rano, żeby zapytać „a dlaczego tak, a nie inaczej, bo właśnie oglądam i nie rozumiem”. To jest hit. Znam przynajmniej z dziesięć osób, które z wypiekami na twarzy obejrzały prawie każdy wyścig w zeszłym roku .

Ciekawe jest to, ze wszyscy Amerykanie kochają Ricciardo. Nikogo zupełnie nie interesuje żaden Hamilton, czy Vettel, a już tym bardziej Haas. Jest Ricciardo, jest zabawa. Magia YouTube.

3 polubienia

F1 TV w promocji
ktos uzywal wczesniej i wie jak to dziala i czy mzna bez problemu ogladac wyscigi na zywca?