Promocja F1 TV Pro - rok za pół ceny - Powrót Roberta Kubicy do F1

https://powrotroberta.pl/2019/12/promocja-f1-tv-pro-rok-za-pol-ceny.html

No qrde, czemu akurat w grudniu, jak grudzień tak strasznie drenuje mój portfel?

1 polubienie

Muszę poważnie rozważyć. Bo do tej pory zastanawiałem się za 11sport aby z kimś dzielić (ja tylko F1).

Ja też tylko F1, ale cena za rok Eleven nie była taka straszna. Ale ponieważ nie oglądam tam nic więcej… to przy cenie za rok F1 niższej niż za rok Eleven wybór jest prosty. Najgorsze, że trzeba kupić teraz, bo promocja do 22.12 a wolałbym po nowym roku ale wtedy cena będzie dwa razy wyższa :confused:

1 polubienie

Ja zostaję na przyszły sezon z 11 Sport. Lubię ich komentarze i te obszerne studia. Tylko teraz będzie trzeba płacić, bo się “darmowy” rok (dostęp w ramach podstawowego abo) w kablówce kończy…

Ja i tak płaciłem. A pytanie mam do tych co używają F1 TV - tam jest w ogóle jakiś komentarz? Czy tylko widok wyścigu + onboardy?

1 polubienie

Mam to samo pytanie.

@piotrek69 @vantroff @MacAriello @Romiczek @Mercz @Domingoo @TheBunkier

Czy któryś z was ma F1TV i może odpowiedzieć na pytanie zadane ciut wyżej? :smiley:

1 polubienie

Nie oglądam F1.

Pamiętajcie, że F1TV to nie to samo co F1TV Pro. Na żywo jest tylko Pro.

Macie wybór języków (polskiego nie ma, przynajmniej u mnie) zassany z transmitujących stacji.
Główny broadcast EN jest ze Sky UK, czyli David Croft, Martin Brundle, Karun Chandhok etc.
ESPN tez nadaje broadcast Sky UK.

Dodatkowo macie broadcast „PIT lane” (uważany przez wielu za lepszy - ja mimo licznych błędów preferuje Croftyego i Brundle’a) - tam komentatorami są goście z F2 - Alex Jaques i Davide Valsecchi.

Ktoś mi kiedyś mówił, że na niektórych rynkach nie ma możliwości wyboru i jest albo-albo, ale nie mam możliwości tego sprawdzić bo jestem geolocked. Jak jestem poza USA nawet w miejscu, gdzie F1TV Pro jest dostępne to muszę się vpnowac do domu, żeby oglądać.

Komentarz można oczywiście wyłączyć.

1 polubienie

Nie mam F1tv i nie planuje mieć obecnie:) mam F1 w tv w pakiecie który dostałem z internetem :slight_smile:

Dziękuję. Nie zaznaczyłem, ale interesuje mnie tylko opcja pro :grin:
W promocji wychodzi 32,5€ za rok, więc taniej niż eleven :star_struck:

2 polubienia

Mam F1tv UK i mogę oglądać powtórkę zaraz po wyścigu czy po kwalifikacjach. Jak chce na żywo to vpn na US of A i oglądam na żywo w TV access.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z oglądających F1 TV orientuje się czy można przesyłać obraz na chromecasta? Bo już tylko to mnie powstrzymuje od wykupienia rocznego planu.

@Martin_Fox kupiłeś?

Tak :slight_smile:
Uznałem że nie ma na co czekać.

1 polubienie

Ja odpuszczam, oglądałem tylko dla Roberta. Mam abo wykupione przez Google Play, bez promocji wychodzi najtaniej.
Pro jest ok. Pamiętajcie że tv Access jest tańsze, i zazwyczaj powtórka dostępna jest od razu. Ale w regulaminie jest odstęp 2 dni (każdy kraj ma inaczej) i raz w tym sezonie tak było, że powtórki brak. Mi akurat tv Access pasowało, bo nigdy nie oglądam na żywo (brak czasu).

Ja oglądam od lat wiec czy Robert jeździ czy nie różnicy mi nie robi :slight_smile:

ja oglądam dla emocji a te są większe gdy jeździ Robert. No i fajnie podszlifować język angielski. Jednak policzyłem, że zajmuje to bardzo dużo czasu, a często zarywam przez to nockę, a sen wiadomo jest najważniejszy, więc odpuszczam.

Ja mam dwoje dzieci - 18 i 2 miesiące. Co to jest sen? :joy_cat:

Coś najważniejszego dla twojego zdrowia :slight_smile:

whiskey??