EDC - Every Day Carry

Za te pieniądze jako urządzenie stacjonarny wolałbym już mac mini

Tak, tylko na fotelu maca mini sobie nie poużywasz :grinning:

Jak to nie? Mój fotel stoi przed 50" TV, na kolanach mam Apple magic keyboard i do zestawu magic touchpad I nie muszę wstawać z fotela a miniak jest schowany w szafce pod TV

Dla mnie iPad jest jednak wygodniejszy jak siedzę w fotelu.

Dla mnie już te 13" to dużo i się robi mało wygodne

Macbooku 12 wróć <3

3 polubienia

Ten wątek to jest takie złoto :smiley: znalazłem tu więcej inspiracji odnośnie sprzętu i gadgetów niż na wszystkich pozostałych wątkach razem wziętych!

A mam pytanie do tych którzy mają połączenie iPhone + słuchawki bezprzewodowe inne niż Airpods. Dobrze Wam się sprawuje takie połączenie? Zastanawiam się nad Huawei FreeBuds 3i do mojego iPhone’a 11 Pro, bo nie chcę wydawać 1000 zł na Airpods Pro. Ale z drugiej strony mam wątpliwość czy nie będę zaraz żałował zakupu tańszych słuchawek, bo wiadomo Airpodsy lepiej się łaczą z produktami Apple, ma się większą kontrolę ustawień itd. Jak Wasze doświadczenia ze słuchawkami innych producentów?

2 polubienia

Ja mam redmi airdots zamówione jeszcze przed premierą - do dziś trzymają około 3h + ładowania z opakowania, działają, wszystko słychać, szybko się łączą, co więcej chcieć od pchełek?
A! Nawet mnie słychać i da się z nich siri obsługiwać :smiley:

1 polubienie

Tak naprawdę jedyne co dają ci AirPodsy to łatwość przełączania między urządzeniami .
Dziś zamiast nich pewnie kupił bym jabry które pozwalają się przełączać między chyba trzema urządzeniami.
Jedyne co to pogooglaj czy słuchawki które chcesz kupić nie mają laga na iOS. Bo oglądanie jakiegokolwiek wideo to koszmar jak masz dźwięk minimalnie za obrazem.

2 polubienia

Tu są fajne testy, podają też opóźnienie w różnych OSach

Ja sobie kupiłem Powerbeats, te z kablem, bo idea całkowicie bezprzewodowych słuchawek jakoś do mnie nie przemawia. Bateria daje radę, mają H1, wiec wszelkie plusy związane z łączeniem tak jak AirPods. I są tańsze. W iOS 14 ma być automatyczne przełączanie między urządzeniami, wiec celowałbym raczej w coś z H1.

Dzięki!
Kupiłem sobie w końcu te Huawei huawei freebuds 3i i działają naprawdę spoko. Mają trochę bardziej ograniczone możliwości ustawień niż na Androidzie, ale da się przeboleć. Łączą się raczej w miarę sprawnie, trzeba zazwyczaj odczekać kilkanaście sekund aż bluetooth załapie. Opóźnień nie ma.

1 polubienie

Halo halo odkurzam temacik, bo wjechał pod Choinkę nowy plecak, mianowicie The North Face Borealis a w środku:

  • portfel Tommy Hilfiger
  • scyzoryk Victorinox Climber
  • powerbank Trust Peimo 15000 mAh
  • kabel usb-c → lighting
  • airpodsy
  • pendrive 16 gb
  • zależnie od okoliczności albo służbowy ThinkPad E490 albo prywatny MacBook Air

W kieszeni czerwony iPhone 12 a na nadgarstku G-Shock DW5600 albo GA2110

4 polubienia

Wersja podstawowa:

  • Orbitkey z tytanowym haczykiem
  • kluczyk do samochodu
  • trolkey (do odblokowywania wózków sklepowych bez użycia monet)
  • OnePlus 7T Pro w etui Latercase
  • Balsam Burt’s Bees w miedzianej osłonce
  • Safe Nuke, miedziany gadżet z kickstartera to wciskania przycisków (np. Bankomatu) bez dotykania ich palcami.
  • Fossil Explorist HR Gen 4
  • portfel Secrid

Jesli zabieram ze sobą torbę to zestaw rozszerza się o:

  • Kindle Oasis
  • Victorinox z panelami bocznymi zmienionymi na miedziane (modelu nie pamiętam, ma ze 20 lat)
  • zapalniczka Zippo GTAV z wkładem na butan
  • OnePlus Budz Z
  • latarka Olight i5t EOS CU
  • długopis Tactile Turn Slider
8 polubień

Gdzie mogę to kupić?

1 polubienie

xD WŁAŚNIE TO SAMO SPRAWDZAM

4 polubienia

http://www.trolkey.com/

Ostrzeżenie: strona boli w oczy.

To lokalny irlandzki produkt rodem z programu “Dragons Den” Nie jestem pewny jak wygląda wysyłka do Polski.

2 polubienia

Wow, wow, wow

Dla wszystkich czytających: wejdźcie sobie i cofnijcie się w czasie :smiley:

4 polubienia

Polecam włączyć język polski :wink:

Niczego lepszego już dziś nie zobaczę. A tłumaczenie polskiej wersji (http://www.trolkey.com/poland.html) jest miodem na moją skołataną duszę.

4 polubienia

Czy kiedykolwiek zatrzymany zmian do odblokowania wózka na zakupy ?

1 polubienie