EDC - Every Day Carry

Już sobie zamówiłem jakiś brzydki z Allegro, ale ważna funkcjonalność (że da się otworzyć i od razu wyjąć)

4 polubienia

Zasada działania ta sama, no i poniżej ceny jednego mojego masz cztery.

I wygląda mniej sexy ale do Orbitkey powinno się zmieścić.

Nie wiedziałem, że tego potrzebuję :smiley: Dzięki.

1 polubienie

Dzięki, kupiłem :smiley:

1 polubienie

Ja też w to idę :smiley:

Znalazłem na niemieckim amazonie coś takiego
https://www.amazon.de/dp/B07FSXK342?psc=1


A, orbitkey też kupuję :sweat_smile:

2 polubienia

Te wynalazki działają w każdym z wózków? W jednym ze sklepów w którym regularnie kupuję działa tylko żeton 1 zł, w drugim 2zł. Mniejszym nie da się odblokować tego, do którego należy włożyć większy i vice versa

Mój ma dwie wielkości na dwóch końcach. Imituje monety €1 i €2.

Jedyne wózki do których nie pasuje to te z szufladką, gdzie musisz włożyć monetę i zamknąć. To tylko żeton przeskoczy.

Można potrenować i wszystkie obskakiwać kluczami i odpowiednią techniką. Nawet te z szufladką.

Mnie by się nie chciało ale można

3 polubienia

@Tadek wywaliłem Ci posta, bo masz na nim PESEL widoczny.

8 polubień

ja się rok temu zaopatrzyłem w https://www.altocle.com/ na amazonie :wink:

1 polubienie

Ciup, ale sekurity manażer ze mnie :smiley:

Choć w sumie i tak BIK poblokowany :smiley:
Gorzej jakbym tak Rodne Cislo tu walnął

NO TO JESZCZE RAZ

Dziś odkryłem że Fisher Space Pen Bullet który dostałem na urodziny pasuje do Bellroy Card Pocket który dostałem na święta i tym samym pokochałem oba produkty 2x bardziej :smiley:

A że pomysł na Bellroy Card Pocket przyszedł z tego forum, konkretnie z tego posta to chciałbym z tego miejsca podziękować @RioT_PL za poleconko. Kudos.

3 polubienia

Ta reklama na tej stronie jest warta każdych pieniędzy :smiley:

Będzie Pan zadowolooony :sunglasses:

3 polubienia

tez mnie to zaciekawilo i azaczalem szukac na necie znalazlem wlasnie ta totaalnie dziwna straone a jeszcze wiecej zdziwienia dodalo mi to ze to irlandzki produkt wlasnie wiec zamowilem czym predzej dwie sztuki z wysylka za euro

fajnie ze jest cos lokalnego i pozdrawiam kolege z zielonej wyspy!

1 polubienie

orbitkey - ile to miesci kluczy?

Między 2 a 7 standardowych kluczy. Można kupić przedłużkę tego dzyndzla, wówczas wejdzie więcej.

2 polubienia

Ja mam w swoim 5 kluczy plus ten “otwieracz do wózków”, który jest trochę cieńszy od standardowego klucza. Spokojne jeszcze ze dwa by chyba weszły, a widziałem też gdzieś przedłużki sprawiające, że Orbitkey robi się szerszy i może pomieścić jeszcze więcej. Edit: dokładne i tak jak @tadek zwięźlej napisał :joy:

Główny minus: słabo sobie radzi z niestandardowymi kluczami w stylu gerda, albo inne z tych antywłamaniowych które zazwyczaj część za którą trzymasz mają zatopioną w grubym plastiku.

O tu jest na dodatkowe 4 klucze

1 polubienie

A się włączę. Co mi tam.
Ja przy sobie głównie mam plecak bo bez niego po prostu nie umiem. Leży w tym tyle rzeczy, które zawsze się mogą przydać (na przykład list z dziekanatu o wydaleniu mnie z uczelni… 18 lat temu…), że trudno zlistować tu wszystkie no ale jest kilka podstawowych.

Są też dokumenty do samochodu i kluczyki ale nie wiem gdzie je mam. W ogóle to kluczyków w sumie nie widziałem już od kilku tygodni więc pewnie są gdzieś w plecaku. Oby dokumenty do samochodu były gdzieś blisko.
A… i jeszcze maseczkę i słuchawki jakieś zawsze mam. I okulary przyciemniane jak świeci słońce.

2 polubienia

A co to za kubek?