Drukarka laserowa

Byl taki temat, a na teraz szukam taniej drukarki laserowej. Chcę na niej drukować raczej czarno-białe rzeczy. Nie więcej niż 100 kartek miesięcznie raczej.

Jakieś propozycje?

Czekam aż model, który kupiłem prawie 10 lat temu w końcu padnie, żebym mógł sobie z czystym sumieniem kupić jakiś fajny kolorek z tej firmy.

Drukuje tak normalne tyle co na potrzeby szkoły i firmy.

Toner wymieniłem raz.

1 polubienie

Wydaje mi się, że kupowanie drukarki to jedna z najsmutniejszych rzeczy w życiu. Serio, chyba wybieranie komuś trumny jest przyjemniejszym zajęciem. Współczuje Orzech.

6 polubień

Sytuacja zmusiła mnie ostatnio do zakupu drukarki. Kupiłem taką:

Nie wiem jak się sprawuje bo X-kom się chyba zatkał i realizacja zamówień słabo im idzie.

Ja polecam HP Samsung Xpress SL-M2026W jakby się ktoś zastanawiał. Ma WiFi, air print, nfc, tanie tonery i działa :laughing:

HP M15w kupiłem rodzicom do domu i do ich biura ogarnia wystarczająco dobrze. Ja mam większe potrzeby i chciałem coś automatycznym duplexem (tak jestem aż tak leniwy) i jakieś 6 lat temu kupiłem LaserJet M401dn służy po dziś dzień tonery śmiesznie tanie i wystarczają na 7000 stron.

Odnośnie brothera to sprzedawca zwrócił mi kiedyś uwagę, że w części ich drukarek oprócz tonera wymienia się jeszcze jakąś część (niestety nie pamiętam co) w HP jest to ponoć zintegrowane z tonerem co powoduje, że eksploatacja wychodzi drożej u brothera choć przy 100 stronach miesięcznie pewnie nie ma to znaczenia.

Odkopuje, siostra szuka drukarki z funkcja skanowania. Ogolnie chodzi o niezawodnosc i koszty eksploatacji. Pytala mnie o dwa modele: OKI MB280 oraz Lexmark MB2236adw. Co bedzie lepsze? Czy moze polecic jej cos innego np Brother DCP-L2532DW

#TeamBrother

Hej, odkopuję. Zmarło się mojej drukarce w domu. Potrzebuję laser cz-b. Wi-Fi, AirPrint byłby miłym dodatkiem.
Średnio w miesiącu 80 stron druku.
Kompletnie nie wiem co wybrać, HP Samsung Xpress SL-M2026W nigdzie niedostępna, linki w wątku nie działają.

I tak niestety raczej zostanie, można się rozglądać za jej następcą.

Coś do 500-600 z funkcja skanowania?