Coś przed wami ukrywaliśmy

Słuchajcie, ja się po prostu TLOU boję. I już. Mogę kiedyś jeszcze spróbować do tego podejść, ale ja się po prostu tej gry boję :slight_smile:

2 polubienia

Graj na easy, ciesz się historią, nie grzesz więcej.

4 polubienia

Ja idę w wersję z napędem w sumie tylko dla odtwarzania mediów. Ciągle mam jakieś filmy i koncerty na blue-Ray a konsola to mój jedyny odtwarzacz pod telewizorem.

Zdarzało mi się też kupować gry na płytach, głównie używki w game stop albo cex, jak chciałem sprawdzić, czy gra jest w ogóle dla mnie i móc odsprzedać w razie czego, ale teraz przy obecnych restrykcjach nie da się nawet kupić stacjonarne fizycznego nośnika z grą a jak mam kupić online i czekać na dostawę to już wolę kupić wersję cyfrową i mieć od razu.

1 polubienie

image

Tylko trochę Wojtunia wsadziliscie na minę, bo presja środowiskowa wymusiła na nim przesiadkę, a teraz został z Xboxem, kiedy Wy będziecie łoić na PS5.

6 polubień

Nie, nie, to nie tak. PS5 stało się konsolą do gier singlowych raczej. Xbox dalej jest lepszym wyborem i my Wojtowi odradzamy jeszcze zakup. Bo to nie ma sensu.

2 polubienia

Ale oprócz historii jest trochę meh. Pierwszego sprópbowałem, skończyłem oglądając na YT, bo owszem historia świetna, ale gameplay - to musi byc Twoja bajka, IMHO jest bardzo dated.

A PS5 też sie dorobię, raczej jeszcze w tym roku, jeśli nie to na pewno jak nowy GoW wyjdzie. Do multiplatform XBOX król i tyle :wink:

1 polubienie

Może to tylko ja, ale jak tak Was słuchałem, to cały czas miałem wrażenie, ze tylko ten gamepass Was powstrzymywał przed oficjalnym żałowaniem, że od razu nie wzięliście PS.
Chociaż to może być tez kwestia tego, jak mało jest jeszcze dobrych gier na ten nowy sprzęt. Nie wiem. Nie znam się.

1 polubienie

Nie, nie, ja dalej uważam że Xbox jest lepszą konsolą na start tej generacji. Spędziłem wczoraj trochę godzin grając w Rocketa na PS5 i wolę grać na Xboxie. Elite pad jest po prostu lepszy do gier. Oczywiście, że pad od ps5 jest magiczny z tymi wibracjami i triggerami, ale z drugiej strony tak mało gier z tego korzysta, że no tak. I do tego trzeba te triggery w RL mocno wcisnąć, żeby jechać. Ain’t nobody got time for that.

1 polubienie

słynne “Do as I say not as I do”

3 polubienia

Niby coś w tym jest. Ale raczej łoić na PS5 nie będziemy wspólnie. Wojteczek nie powinien jednak żałować, bo on z PC Master Race ma taką bibliotekę gier teraz z Game Passem, że za żadnym ekskluziwem PlayStation nie powinien zatęsknić.

Nie jestem taki przekonany jak Pablo. Jeśli miałbym wybierać JEDNĄ konsolę z PS lub Xbox, to jeśli grałbym sam casualowo, polecałbym PlayStation; jeśli miałbym grać sam i dość hardcorowo to Xbox + Elite Pad z Game Passem. Jeśli multi, to raczej Xbox z Elite Padem, bo on robi różnicę. Bez Elite Pada, brałbym PlayStation 5.

Jest w tym bardzo dużo racji z mojej perspektywy. To jest po prostu absolutne złoto, że jest taka biblioteka gierek do wspólnego ogrywania, odkrywania, próbkowania. Na PS5 na razie gram tylko w to, co miałem z biblioteki z PS4, bo przeraża mnie konieczność ładowania teraz jeszcze takiej kasy w nowe gry. Tym bardziej, że z dysku Xboxa się one wylewają wręcz.

This. Dzisiaj robimy stream z Rocket League. Dla mnie oczywiste jest to, że będziemy grali na Xboxie ze względu na Elite Pada właśnie. No i nie szkodzi wydajniejszy tryb graficzny.
Podobnie myślę o strzelankach online z drobnym zastrzeżeniem - jeszcze nie próbowałem jak adaptacyjne spusty działają w akcji przy strzelaniu.

Jednak gry, które wykorzystują DualSense to jest prawdziwa magia. Niemniej raczej dla singlowej przyjemności.

2 polubienia

Ja też się bałem, nie lubię horrorów w ogóle. Okazuje się jednak, że ta gra nie jest straszna w ogóle. Te klikacze nie są straszne, brzydkie tylko. Bardziej przerażający był klimat świata - taki pandemiczny niż potwory.

2 polubienia

Ja tak tylko przypomnę, co napisałem we wrześniu:

I co mi Pan Paweł odpisał:

:wink:

6 polubień

Gdybym pamiętał, pojawiłoby się to jako zrzut w filmie :smiley:

EDIT: Pomyliłeś się jednak. Mówiłeś pół roku, a tu 4 miesiące.

5 polubień

Z tymi cyfrowymi grami nie obawiasz się choredalnych cen gier w storze?

2 polubienia

Jestem królem promocji. Więc nie. Jestem też królem robienia sobie kolejek do gier do o grania. I nie zapominajmy o tym, co powiedzieliśmy w odcinku - mamy równorzędna konsole z napędem. Więc ograniczenie dotyczy tylko ekskluziwow na PS5

4 polubienia

polecam psprices.com są alerty na promki mailowe

2 polubienia

Exactly

2 polubienia

Panie Profesorze, ja dopiero będę bronił magisterkę z yeswasologii. Będzie lepiej. Obiecuję :wink:

6 polubień

Czy warto było dołożyć do napędu? :smiley:

Problem jest chyba głównie z graniem sieciowym. W takim przypadku gra z płyty też nie pójdzie. Ja gram praktycznie wyłącznie w single i nawet nie zauważyłem, że coś się dzieje. A nawet na nową konsolę ściągnąłem kilkanaście gier z PS4 w weekend. Też bez żadnego problemu.

Według mapki w aplikacji down detector najwięcej problemów zgłaszają ludzie z Anglii i Holandii.

1 polubienie