Coś przed wami ukrywaliśmy

Zasubskrybuj ten podcast i bądźmy na bieżąco! To nic nie kosztuje, a bardzo pomaga.

Rozmawiamy o naszym sekrecie. Na gorąco, stąd niższa niż zwykle jakość dźwięku. Ale nie mogliśmy tego dłużej w sobie kisić. Zaprasza Paweł Orzech i Andrzej Kotarski.

W środku: 00:00 - Obietnice 1:33 - Ludzie silnej woli 27:03 - Racjonalizacja 1:01:00 - SZOK, NIEDOWIERZANIE

Dołącz do newslettera i oglądaj odcinki jeszcze przed premierą! Nagrany Podcast

Możesz zobaczyć nasze reakcje na żywo. Podcast jest dostępny w formie wideo na YouTube o tutaj: https://youtu.be/15DIyjOZ0_8

Obserwuj nas na Twitchu i oglądaj nasze streamy: Nagrany Podcast: Twitch (hostuje transmisje całej ekipy) Wojtek Wieman: Twitch Paweł Orzech: Twitch Andrzej Kotarski: Twitch

6 polubień

Biorę po 200 zł od każdego i słucham Państwa…

Przyda się te 200 zł…

5 polubień

Żodyn się tego nie spodziewał, żodyn xD

To teraz jeszcze do kompletu brakuje wrzucenia zdjęcia w temacie

3 polubienia

DONE! Znajdź 2 różnice.

2 polubienia

Miałem ten sam zestaw w koszyku, ale zrezygnowałem, bo tyle jeszcze gier na PC do ogrania. I aż mi się smutno zrobiło, jak zobaczyłem, że już bym miał konsolę u siebie gdybym tylko kliknął “zamów”.

4 polubienia

Melduję. Przeszedłem Astrobota. Grę, o której w poniedziałek nawet nie myślałem.

7 polubień

Na PS5 jestem zdecydowany i jak tylko będzie można dorwać i mnie bot znowu nie wyprzedzi to biere. Myślę, że przeskok z PS4 Slim będzie wystarczająco duży, żeby usprawiedliwić zakup.

Ale 90% bzdetów które kupuje to normalnie jakbym siebie w tym odcinku widział. Pamiętam rozmowę z kumplem w pracy pewnego styczniowego poranka, w którym stwierdzałem, że Nintendo Switch jest totalnie nie dla mnie i nie widzę sensu kupowania, a po południu wracałem z zestawem z Ring Fit do domu.

Dalej chyba nie wierzę, że jest dla mnie ale już przynajmniej się nie zastanawiam czy brać czy nie.

Tak bardzo mówiliście, że nie kupicie ps5, że po zobaczeniu tytułu odcinka od razu wiedziałem, że kupiliście :joy:

3 polubienia

O to chodzi. O to chodzi…

Ale naprawdę nie wiem, czy to wyszło z tego odcinka wystarczająco mocno. W poniedziałek rano nie przeszłaby mnie myśl przez głowę, że kupię PS5. Tym bardziej w wersji digital. Później info, że będzie w pakietach na Allegro. I zaczęła się debata wewnętrzna.

U mnie decydujący czynnik był taki - chcę i tak tego, chcę spróbować Dual Sense i mieć PlayStation. Ale nade wszystko, chcę o tym mówić w podcaście. Wydawało mi się, że bez perspektywy PS5 czegoś nam brakuje. Skoro więc tak, to po co czekać i tak naprawdę na co więcej czekać.

Teraz doszła ciekawa perspektywa używania tylko cyfrowych wersji gier.

5 polubień

Serce mi się kraje jak słyszę

The Last of Us - mech

2 polubienia

Nie wie co czyni.

1 polubienie

Racjonalizacja działa tak dobrze, że wow. W sensie mam to samo, ale no… Ładne fikołki.

2 polubienia

Słuchajcie, ja się po prostu TLOU boję. I już. Mogę kiedyś jeszcze spróbować do tego podejść, ale ja się po prostu tej gry boję :slight_smile:

2 polubienia

Graj na easy, ciesz się historią, nie grzesz więcej.

4 polubienia

Ja idę w wersję z napędem w sumie tylko dla odtwarzania mediów. Ciągle mam jakieś filmy i koncerty na blue-Ray a konsola to mój jedyny odtwarzacz pod telewizorem.

Zdarzało mi się też kupować gry na płytach, głównie używki w game stop albo cex, jak chciałem sprawdzić, czy gra jest w ogóle dla mnie i móc odsprzedać w razie czego, ale teraz przy obecnych restrykcjach nie da się nawet kupić stacjonarne fizycznego nośnika z grą a jak mam kupić online i czekać na dostawę to już wolę kupić wersję cyfrową i mieć od razu.

1 polubienie

image

Tylko trochę Wojtunia wsadziliscie na minę, bo presja środowiskowa wymusiła na nim przesiadkę, a teraz został z Xboxem, kiedy Wy będziecie łoić na PS5.

6 polubień

Nie, nie, to nie tak. PS5 stało się konsolą do gier singlowych raczej. Xbox dalej jest lepszym wyborem i my Wojtowi odradzamy jeszcze zakup. Bo to nie ma sensu.

2 polubienia

Ale oprócz historii jest trochę meh. Pierwszego sprópbowałem, skończyłem oglądając na YT, bo owszem historia świetna, ale gameplay - to musi byc Twoja bajka, IMHO jest bardzo dated.

A PS5 też sie dorobię, raczej jeszcze w tym roku, jeśli nie to na pewno jak nowy GoW wyjdzie. Do multiplatform XBOX król i tyle :wink:

1 polubienie

Może to tylko ja, ale jak tak Was słuchałem, to cały czas miałem wrażenie, ze tylko ten gamepass Was powstrzymywał przed oficjalnym żałowaniem, że od razu nie wzięliście PS.
Chociaż to może być tez kwestia tego, jak mało jest jeszcze dobrych gier na ten nowy sprzęt. Nie wiem. Nie znam się.

1 polubienie

Nie, nie, ja dalej uważam że Xbox jest lepszą konsolą na start tej generacji. Spędziłem wczoraj trochę godzin grając w Rocketa na PS5 i wolę grać na Xboxie. Elite pad jest po prostu lepszy do gier. Oczywiście, że pad od ps5 jest magiczny z tymi wibracjami i triggerami, ale z drugiej strony tak mało gier z tego korzysta, że no tak. I do tego trzeba te triggery w RL mocno wcisnąć, żeby jechać. Ain’t nobody got time for that.

1 polubienie

słynne “Do as I say not as I do”

3 polubienia