Coś przed wami ukrywaliśmy

Niby coś w tym jest. Ale raczej łoić na PS5 nie będziemy wspólnie. Wojteczek nie powinien jednak żałować, bo on z PC Master Race ma taką bibliotekę gier teraz z Game Passem, że za żadnym ekskluziwem PlayStation nie powinien zatęsknić.

Nie jestem taki przekonany jak Pablo. Jeśli miałbym wybierać JEDNĄ konsolę z PS lub Xbox, to jeśli grałbym sam casualowo, polecałbym PlayStation; jeśli miałbym grać sam i dość hardcorowo to Xbox + Elite Pad z Game Passem. Jeśli multi, to raczej Xbox z Elite Padem, bo on robi różnicę. Bez Elite Pada, brałbym PlayStation 5.

Jest w tym bardzo dużo racji z mojej perspektywy. To jest po prostu absolutne złoto, że jest taka biblioteka gierek do wspólnego ogrywania, odkrywania, próbkowania. Na PS5 na razie gram tylko w to, co miałem z biblioteki z PS4, bo przeraża mnie konieczność ładowania teraz jeszcze takiej kasy w nowe gry. Tym bardziej, że z dysku Xboxa się one wylewają wręcz.

This. Dzisiaj robimy stream z Rocket League. Dla mnie oczywiste jest to, że będziemy grali na Xboxie ze względu na Elite Pada właśnie. No i nie szkodzi wydajniejszy tryb graficzny.
Podobnie myślę o strzelankach online z drobnym zastrzeżeniem - jeszcze nie próbowałem jak adaptacyjne spusty działają w akcji przy strzelaniu.

Jednak gry, które wykorzystują DualSense to jest prawdziwa magia. Niemniej raczej dla singlowej przyjemności.

2 polubienia

Ja też się bałem, nie lubię horrorów w ogóle. Okazuje się jednak, że ta gra nie jest straszna w ogóle. Te klikacze nie są straszne, brzydkie tylko. Bardziej przerażający był klimat świata - taki pandemiczny niż potwory.

2 polubienia

Ja tak tylko przypomnę, co napisałem we wrześniu:

I co mi Pan Paweł odpisał:

:wink:

6 polubień

Gdybym pamiętał, pojawiłoby się to jako zrzut w filmie :smiley:

EDIT: Pomyliłeś się jednak. Mówiłeś pół roku, a tu 4 miesiące.

5 polubień

Z tymi cyfrowymi grami nie obawiasz się choredalnych cen gier w storze?

2 polubienia

Jestem królem promocji. Więc nie. Jestem też królem robienia sobie kolejek do gier do o grania. I nie zapominajmy o tym, co powiedzieliśmy w odcinku - mamy równorzędna konsole z napędem. Więc ograniczenie dotyczy tylko ekskluziwow na PS5

4 polubienia

polecam psprices.com są alerty na promki mailowe

2 polubienia

Exactly

2 polubienia

Panie Profesorze, ja dopiero będę bronił magisterkę z yeswasologii. Będzie lepiej. Obiecuję :wink:

6 polubień

Czy warto było dołożyć do napędu? :smiley:

Problem jest chyba głównie z graniem sieciowym. W takim przypadku gra z płyty też nie pójdzie. Ja gram praktycznie wyłącznie w single i nawet nie zauważyłem, że coś się dzieje. A nawet na nową konsolę ściągnąłem kilkanaście gier z PS4 w weekend. Też bez żadnego problemu.

Według mapki w aplikacji down detector najwięcej problemów zgłaszają ludzie z Anglii i Holandii.

1 polubienie