Coronavirus na świecie

To nie wiem. Niektórzy dalej maja problemy (z moich obserwacji głównie noszący okulary - w sumie nie dziwne, w masce i okularach maja praktycznie cała twarz zakryta), a u mnie to już jest prawie 100%.
Nawet jeśli mnie raz nie rozpozna tuż po wyjściu z domu, to jak wpisze kod to już mogę sobie dowoli ruszać ta maska i dalej rozpoznaje. Jak dla mnie bomba.

To jest kolejny pozytyw sytuacji z koronawirusem. Być może będziesz mógł wkrótce odblokować sobie iP na stoku nie ściągając np. gogli.

Nikomu nie zależy na szybkich i dokładnych i tanich testach bo by się dopiero okazało jak źle jest.

Być może nie są już potrzebne :smiley:

1 polubienie

covidianie to jakiś odłam reptalian czy jak? ;D

A poważnie - niestety, głupich nie sieją.

1 polubienie

Covidianie to Ci co wierzą w koronawirusa i pandemię i noszą, cytuję “kagańce”.


Jak to w Belgii wygląda (a przynajmniej w Antwerpii).

4 polubienia

KOMUNIŚCI! :joy:

I to nawet godzinę policyjną wprowadzili :smiley:

1 polubienie

HEH

7 polubień

Polecam twitterowy profil:

https://twitter.com/koronawirus_xy

Ja już nic więcej nie chcę wiedzieć o wirusie. Dwa wykresy dziennie i nara.

2 polubienia

Ja polecam z kolei bardzo profil na IG (jest też Twitter) Łukasza: https://instagram.com/lukaszbok_kiks?igshid=1s3dkz1vx1gum

Mega rzetelne i konkretne info odnośnie wirusa, restrykcji itd.

Tymczasem na stronach rządowych

4 polubienia

A to chuje

4 polubienia

I - właśnie dlatego moi drodzy - wszyscy umrzemy

5 polubień

nie rozumiem tej logiki. Nie zaleca sie noszenia masek gdyz nie gwarantuje niezachorowania, i nosic powinni tylko chorzy. Ale

  • chory moze nie wiedziec ze jest chory
  • udowodniono, ze noszenie masek zwieksza bezpieczenstwo obu stron (choc go nie eliminuje, to jednak lepiej nosic niz nie nosic)
  • to ze niezachorowanie nie jest gwarantowane, nie znaczy ze srodek jest zly. Szczepienie nie gwarantuje niezachorowania w 100%, a mimo to jest nakaz szczepien. A szczepienia moga miec skutki uboczne, natomiast czy jest jakis skutek uboczny noszenia maseczki?
3 polubienia

Myśle, że się przestraszyli, że zaszkodzą więc piszą, że nie trzeba dopóki sie nie kaszle. Choć wiemy, że oddech również zostawia cząsteczki w powietrzu.

Tak noszenie ma skutki uboczne i dlatego właśnie w taki sposób to piszą, żeby nie było podstaw do pozwów. Podczas noszenia wdycha się dwutlenek węgla i jak się nosi za długo bez zmieniania to również bakterie z samej maseczki. Do tego nie wolno oddychać ustami, ale tego starsi ludzie nie wiedzą no i z powodu wieku pewnie muszą ustami oddychać.

Ale jakie to są skutki uboczne?

Mnie to rozpierdziela dlaczego są dozwolone wesela. Serio. To jest kurwa fanaberia. Dzisiaj gdzieś czytałem, że jedna osoba była chora i przez nią finalnie jest 4 tys. osób na kwarantannie.

No to jest po prostu ROTFL.

6 polubień