Coronavirus na świecie

To wszystko przez opłacanych przez Kreml fundamentalistów z Ordo Iuris. Wesela są podstawą rodziny. Jak nie będzie wesel, rodzina rozpadnie się od tęczy.

6 polubień

1.Zwykłe chirurgiczne łatwo nasiąkają wilgocią. Dlatego po kilkunastu minutach trzeba je zmieniać. Inaczej staną się siedliskiem bakterii i mogą być przyczyną bakteryjnego zapalenia płuc.
2. Podrażnienie skóry.
3. Zaburzenie poprawnego wzorca oddychania.

Apropo

Co do wesel - wydaje mi się, że w wielu przypadkach największym czynnikiem są pieniądze. Zaliczki popłacone, i jak to tak teraz, pieniądze mają przepaść? Miałem zaplanowane wesele na 30 maja - na szczęście udało mi się go nie zorganizować przed oficjalnym zezwoleniem na wesela, i nie miałem tego dylematu. Ale mimo wszystko wolałbym żeby przepadły mi te zaliczki, niż narażać moich bliskich na chorobę. W końcu przy ślubie ostatnią rzeczą na której powinno młodej parze zależeć, to na weselu.

oj tam ostatnia. Jest duzo mniej wazniejszych :wink:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26181724,epidemia-koronawirusa-male-dzieci-moga-zakazac-covid-19-skuteczniej.html

Tak tylko zostawię

1 polubienie

Tak mnie coś łamie dzisiaj…

U mnie i u konkubiny pochorowane. Nie wiemy na co bo Sanepid nas osrał (objawy w 70% zgodne z typowymi koronkowymi). W czwartek mam test na przeciwciała. Nie będę dyskutował o tym czy takie badanie ma sens czy nie (już z siostrą lekarzem miałem taką rozmowę). Po prostu robię i tyle.

1 polubienie

osoby po coronie powinny miec plakietke na zdjeciu “Corona verified” lub cos podobnego :wink:

Trzeba było powiedzieć że pracujesz jako DJ na weselu i obsługiwałeś ostatnio wesela na 1000 osób :smiley: może by się zainteresowali.

3 polubienia

O to to! I lizałem poręcze w Zgierskim szpitalu zakaźnym! Hahahaha!

3 polubienia

Jakoś tego nie widzę…

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26196333,makarewicz-korporacje-znow-dostaly-biliony-od-panstwa-ameryka.html

Nie wiem na ile powinno być w tym temacie, ale jak kogoś interesuje to warto przeczytać.

1 polubienie

wieczny lockdown?

Do wynalezienia szczepionki raczej albo wieczny odpoczynek

Słyszałem już, że poprzednie ponowne zarażenia były błędnie przetestowane. Te testy są marne niestety. U żony w szpitalu trzy razy w ciągu doby jechała karetka z wymazem, do Poznania na badania bo wyniki były niedecydujące.

A jeśli brać pod uwagę podobieństwo do gryp to będzie co roku się pojawiać jak zwykła grypa i szczepionka też nic nie da.

Ale podobno ten wirus zmutował i już nie jest tak groźny, pewnie zostanie z nami niestety. Będzie kolejna niegroźna choroba

1 polubienie

Takie szybkie pytanie o UK - jak tam to teraz wygląda od strony przepisów? Trzeba nosić maski wszędzie czy tylko w wybranych miejscach?

Tylko w sklepach :wink: