馃摳 Ciekawe miejsca, ciekawe zdj臋cia

Cze艣膰,

Wrzucam temat, w kt贸rym mo偶emy si臋 dzieli膰 ciekawymi zdj臋ciami, kt贸re zrobili艣my podczas podr贸偶y, miejscami kt贸re odwiedzili艣my lub chwilami, kt贸re uda艂o si臋 uchwyci膰, a kt贸re nadaj膮 si臋 do podzielenia :slight_smile:

Dzisiaj wybra艂em si臋 z 偶on膮 i synkiem pierwszy raz do Jewel - obiektu, kt贸ry jest w zasadzie gigantyczn膮 galeri膮 handlow膮 艂膮cz膮c膮 terminale na lotnisku Changi w Singapurze. Miejsce robi du偶e wra偶enie, bo w centralnej cz臋艣ci jest wodospad, kt贸ry kontynuowany jest r贸wnie偶 na poziomach -1 i -2, gdzie woda oddzielona jest szyb膮 (sto偶ek poprowadzony do wewn膮trz, tak jak 鈥榩iramida鈥 w podziemiach Luwru :slight_smile: )

Mega miejsce, polecam ka偶demu, nawet jak kto艣 b臋dzie tylko kr贸tk膮 chwil臋 przelotem. Dla os贸b, kt贸re maj膮 kr贸tki layover, architekci zaprojektowali tory wok贸艂 wodospadu, tak偶e istnieje mo偶liwo艣膰 wzi臋cia skytrain鈥檃, kt贸ry przewiezie was poniek膮d przez 鈥榳odospad鈥 :slight_smile:

Nie mia艂em ze sob膮 lustra bo by艂 to wypad typowo rodzinny.

Fota iPhone XS Max, wide length

9lajk贸w

Ja widzia艂em Jezusa w pixelarcie xD

4lajki

A ja spotka艂em yeti w lesie

5lajk贸w

To ja rzuc臋 dwa zdj臋cia z Olszty艅skiej Kociej Kawiarni, czyli domu adopcyjnego dla kot贸w. 艢wietne miejsce je艣li kochacie koty, a jeszcze lepsze je艣li takowego chcecie adoptowa膰.
Koty w tym domu maj膮 oczywi艣cie r贸偶ne charaktery, jedne wskocz膮 wam od razu na kolana, inne nie dadz膮 wam si臋 zbli偶y膰, ale wi臋kszo艣膰 da Wam si臋 pi臋knie sfotografowa膰.

1lajk

Nie mam niestety 偶adnego zdj臋cia, kt贸re nadawa艂oby si臋 do publikacji, ale w Tokyo jest kawiarnia z sowami. Mega fajne miejsce i mo偶na sobie potrzyma膰 sow臋 :slight_smile: :owl:

A ja zostan臋 ojcem :joy:

9lajk贸w

To IMHO najlepsze uczucie na 艣wiecie. Gratuluj臋!

1lajk

A szuka艂e艣 kiedy艣 przez 40 minut 艂azienki po wypiciu litrowego piwa?

Tak serio to gratulacje @pentragon

4lajki

Wiesz, jaki jest najlepszy czas dla ojca? 3 dni, zanim 偶on臋 z dzieckiem wypisz膮 ze szpitala :wink:
Gratulacje! Teraz si臋 nie wy艣pisz przez jakie艣 4-5 lat :slight_smile:

2lajki

Ej to jest nieprawda. M贸j synek ma 6 mc. Od 3 mcy mniej wi臋cej budzi si臋 tylko raz w nocy na jedzenie i co jak co, ale sen nie jest dla mnie ju偶 luksusem :smiley: a tak btw. to faktycznie jest najlepsze uczucie. Jak si臋 do Ciebie 艣mieje taka ma艂a mordka, kt贸ra robi to ca艂ym sob膮 to po prostu serce si臋 kraje i wszystkie tematy przestaj膮 mie膰 na znaczeniu. Dziwi臋 si臋 ludziom, kt贸rzy s膮 w stanie zamieni膰 te chwile na pieni膮dze. Nie ma takiej kasy, kt贸ra to zrekompensuje i rzeczy, kt贸ra to zast膮pi.

1lajk

I owszem. Ale ka偶de dziecko jest inne. Czekaj膮 Was kolki. Z膮bkowanie. Od lvl 1 b臋dzie si臋 Wam pakowa艂 do 艂贸偶ka. Ko艂o lvl 2 jest tzw bunt dwulatka. A potem idzie do przedszkola i z nerw贸w trudno zasn膮膰. Porem od lvl 6 szko艂a i jeszcze dodatkowe problemy, bo nie uczy si臋 tak jak inni (nie wida膰, 偶e s膮 te偶 gorsi od niego). Lvl 5+ jazda na rowerze. Lvl 15+ kolejny bunt, bo staje si臋 noobem my艣l膮c, 偶e jest pro. Potem wyb贸r szko艂y 艣redniej, co chce robi膰鈥 Po drodze jaki艣 szpital, bo zatrucie, z艂amanie, ect鈥
Spokojn膮 g艂ow臋 to b臋dziesz mia艂, jak si臋 o偶eni.
.
.
.
.
Wait. Ty ju偶 b臋dziesz mia艂 spokojna g艂ow臋 od lvl 3, to jego matka b臋dzie tak panikowa膰. Ale u艣miech bombelka wszystko rekompensuje, to prawda鈥

4lajki

Kurde, zazdro. M贸j ma 11 miesi臋cy i potrafi budzi膰 si臋 w nocy co dwie godziny.

To hardcore. Jak by艂 noworodkiem to budzi艂 si臋 2 razy, teraz zdarza mu si臋 ju偶 sporadycznie przesypia膰 ca艂膮 noc, ale to zasypianie to chyba ma po tatusiu :wink: ko艂o mnie mog膮 granaty wybucha膰 - nic mi nie b臋dzie przeszkadza艂o :wink:

Jeszcze jedna sprawa: ja swojego k膮pa艂em przez 6 pierwszych miesi臋cy - 偶ona si臋 ba艂a. Bardzo. Bo taki ma艂y, krzywd臋 mu zrobi臋, boj臋 si臋 go trzyma膰, nie dam rady鈥 Ale to te偶 do przej艣cia. M艂odemu nic nie jest. Chyba :wink: Gra w :soccer:, :biking_man:, :swimming_man:, pr贸buje :guitar: Mo偶e wyro艣nie na Cz艂owieka.

1lajk

Ja m艂odego nadal k膮pie - taki mamy podzia艂 obowi膮zk贸w.
A co do spania - ma nocki gdzie przebudzi si臋 raz a s膮 takie gdzie jest masakra.

Uwielbiam to jak temat fotograficzby zmieni艂 si臋 w temat dla m艂odych ojc贸w :smiley:

1lajk

Sorry taki mamy klimat :slight_smile:
Ch艂opaki zobaczymy jak to b臋dzie, ale zak艂adam 偶e b臋dzie grzeczny jak anio艂ek :wink:
a teraz 偶eby wr贸ci膰 na w艂a艣ciwa 艣cie偶k臋 :stuck_out_tongue:

Znalaz艂em podobne:

:rofl::rofl:

Georgetown w Malezji, (dok艂adnie to na nale偶膮cej do niej wyspie Penang)
Wioska rybacka wpisana na list臋 UNESCO i Pan Rybak r臋cznie zaplataj膮cy sie膰 na ryby.
Pi臋kna to by艂a podr贸偶, nie zapomn臋 jej nigdy, Malezj臋 poleci艂bym ka偶demu jako wakacyjn膮 destynacj臋.

1lajk

Nie pami臋tam, ale to chyba Holland Park Avenue. Dzi艣 by艂o tak bardzo 艂adnie i tak zielono, 偶e a偶 musia艂em zrobi膰 foto. A偶 prosi艂o si臋 o spacer, wi臋c tak te偶 zrobili艣my. Je艣li b臋dziecie w Londynie, to jest to zaraz obok Hyde Parku. I jest super.

1lajk