📸 Ciekawe miejsca, ciekawe zdjęcia


A jak Wy spędzicie ten majowy poranek?

Lol u mnie dzisiaj odczuwalna tylko 36 stopni, więc jest git.

Gdzie ty żyjesz?:neutral_face:

Ja wiem! Ja wiem! Singapur!

1 polubienie


W Edynburgu Maj to najbardziej zielony miesiąc. Cmentarze wyglądają pięknie :sunglasses:

7 polubień

Ostatnia podróż tylko z Zakładem Pogrzebowym A.S. Bytom

4 polubienia

Szkoda tylko, że ten Edynburg wygląda tak szaro. W sensie nieba :frowning:

Tak to jest, jak się robi fotkę bez filtra polaryzacyjnego… :wink:

2 polubienia

No już nie przesadzajmy, słyszałam że w 2015 w lipcu, było przez chwilę niebieskie :sunglasses:

4 polubienia

No, we wtorek :wink: Szwagier opowiadał (serio!)

2 polubienia

6 polubień

Jak na panoramę na nawet dobrze mi wyszło :sweat_smile: #Torun
https://imgur.com/ldcVb9f
EDIT: Na forum ucina zdjęcie, warto wejść w link na imgura. https://imgur.com/ldcVb9f

5 polubień

Pod koniec ubiegłego roku zrobiłem takie oto zdjęcie budynku biblioteki w Birmingham. Nie wiem czemu, ale wygląda tak, jakby to był projekt prezentowany przez grafika, a nie fotografia.

3 polubienia

Jak zobaczyłem to zdjęcie to od razu sobie pomyślałem “co to za render wrzucony”. :grinning: Świetne foto, chociaż faktycznie wygląda jak projekt budynku, który dopiero powstanie.

1 polubienie

Bardzo lubię robić zdjęcia makro. Uwielbiam. To mój konik. Te zdjęcia tutaj zrobione… Obiektywem za trzy PLN i iPhone X.

5 polubień

siet to jest dopiero makroonanizacja… jak za 3 PLN to świetna jakość milordzie. Dodaje co prawda ‘trochę’ aberracji chromatycznej i winietuje, ale ma to swój klimat. Co to za obiektyw?

1 polubienie

Nie wiem. Jakis z biedronki dawno temu. Mocno się już porysował itd… Może zainwestuje w to jakoś bardziej. Zawsze lubiłem takie zdjęcia robić :slight_smile:

1 polubienie

Kto nie lubi makro? :slight_smile:

Ja też lubię, ale wstydzę się je publikować. Po zrobieniu sam podziwiam i zaraz sam je kasuje…

Jakbyś znalazł jakieś fajne szkiełka do makro pasujące przy tym do IP 8 Plus to daj znać.

Motylek.

2 polubienia