Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Teufel Real Blue NC kupione w promce za 599zł. Jestem zadowolony. Odkurzanie stało się przyjemniejsze, teraz czekam na lot samolotem. Dźwięk absolutnie poprawny. Na kablu trochę lepiej niż przez BT ale nawet na BT jest bardzo ok.

3 polubienia

Piękny okaz,

Od paru już lat jestem #TeamMarantz całym sercem, ale ostatnie co miałem przed Marantzami, to NAD C314, tani i dobry, do tego pancerny XD

3 polubienia

Czaję się na nią już jakiś czas i chyba sobie pod choinkę kupię :grin:.

1 polubienie

Kupiłem dzisiaj używają drukarkę 3d Ender 3v2. Jaram się tak bardzo że nie będę chyba spał tylko patrzył jak się drukuje.

11 polubień

Zajebista cena - bierz i korzystaj. Warto.

2 polubienia

Kupione, dzięki! :grin:

1 polubienie

Zamówienie z dzisiaj. Zobaczymy jak się będą sprawdzać.

2 polubienia

Zwraca się już po 1-2 wyciętych katalizatorach :wink:

23 polubienia

Keychron K1 SE na optycznych czerwonych wjechał właśnie kurierem do domu. Będzie pisane.



10 polubień

O, to u mnie tydzień temu taki sam wjechał - też czerwone optyczne (ale K1 a nie K1 SE).

2 polubienia


Pozdro Keychron’owe wariaty

7 polubień

czy do tych niskoprofilowych Keychronów da się dokupić 3-rd party keycapy pasujące do optycznych switchy?

1 polubienie

Ja mam już 5 keychronów

1 polubienie

czyli pewnie masz juz taka szafke na klawiatury?
image
.
.
.
.
:smiley:

8 polubień

Upolowałem dzisiaj w MM Airpodsy Pro 2 Gen. za 929 zł.

Porównam do wysłużonych Pro 1 Gen, używałem ich od premiery w 2019


8 polubień

ja już czekam tylko na usbc w airpodsach i telefonie - wtedy jestem pierwszy do wymiany. mam dość lightinga, w dzisiejszych czasach jest to gófno straszne.

4 polubienia

IPhone’a do komputera nie podłączam a do ładowania używam ładowarki magsafe wiec dla mnie jest ok

ale do kompa to chyba od 5 albo więcej lat nie podłączałem. po prostu mam dość tego gownianego złącza w świecie, gdzie jest lepsze rozwiązanie (usbc krół), co sam ejpel przyznaje pakując je do ipadów, homepodów i tylko iphone i słuchawki zostały.

(mechanicznie lighting jest genialnym rozwiązaniem ale co z tego jak tylko już dwa urządzenie je posiadają, najlepiej by było jakby dogadali się kiedyś tam w zamierzchłych czasach i wtyk był lighting i złącze, a funkcjonalności z usbc)

4 polubienia

Co ciekawe oba złącza opracowało Apple.

3 polubienia

o nawet nie wiedziałem. no to już wogole nie kumam ejpla ale kto ich kuma:)

1 polubienie