Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Patrzyłem na ekranik i zobaczyłem że jak jest więcej niż 20 jednostek to kreska zrobiła się żółta. A jak było więcej niż 50 to zrobiła się czerwona. Poza tym samo urządzenie działało głośniej. Nie wiem czy da się to gdzieś jeszcze sprawdzić.

1 polubienie

No to chyba sprawdzę dopiero w Krakowie, bo papierosów w domu nie mam a powietrze na balkonie pokazuje 009.

Z drugiej strony, w Krakowie to i tak zawsze będzie pokazywać “Very poor” więc włączy się tak czy inaczej :smiley:

Jak zamkniesz okna to będzie ok, w momencie otwarcia okien zobaczysz różnice.

Poświęcone odciskami Ojca Dyrektora.

13 polubień

Stara (bardzo) przewodowa mysz Logitech już dokonuje swego żywota. Czas sprawdzić, czy taki gryzoń :mouse: jest coś wart :slight_smile:

10 polubień

wstąpiłeś na drogę, która wiedzie już tylko do 3S i nigdzie dalej. Tam jest koniec drogi (na razie) i nigdy później, żadna inna nie da Ci tyle co one. Będą na zawsze w Twojej pamięci.

11 polubień

Kupiłem tą samą i jest mega kocur

2 polubienia

Myślałem czy dopłacać do słuchawek Sony blabla…x5, ale podobno duzej roznicy w dźwięku nie ma, więc wybór padł na blabla…x4. Przesiadłem się z JBL Everest V710.

Wow! To tak muzyka może brzmieć na słuchawkach?? I to bluetooth? Każde walnięcie stopy perkusji czy ostrzejsze szapnięcie basu jest takie wyraźne i niedudniące, plus czuć jakby “podmuch” przy uchu, jak na koncercie. Wow! I wysokie dźwięki nie denerwują. Jaka genialna separacja instrumentów. Jakbym się przesiadł z kasety na CD :smiley:
No i ANC, uwielbiam, nawet bez muzyki. W kompletnej ciszy lepiej się skupiam w pracy.

A, no i tak, nie sprawdziłem wcześniej, że kochany iPhone nie obsługuje zajebistego codeca Sony, więc słucham z firmowego Samsunga, aby rozpędzić te słuchawki. I tak, słyszę różnicę :smiley:

Coś ostatnio iPhone częściej zalega w szufladzie… Dobrze, że flex daje możliwość miec kilka aktywnych kart sim z tym samym numerem…

10 polubień

Czy tylko ja nie mam problemu z nazwą tych słuchawek?

Wireless Headphones 1000x Mark 4

Bardziej logiczne niż wiele innych nazw

Ale zakupu gratuluję :grin: ja ze swoich m3 jestem od lat zadowolony

2 polubienia

Może brzmieć lepiej, dużo lepiej (no może nie tak dużo lepiej przez bluetooth), ale musiałbyś wkroczyć w półkę cenową dla nienormalnych (i dołączyć do grona ludzi czerpiących przyjemność z wyłuskiwania szczegółów z nagrań, nie ze słuchania muzyki) :slight_smile:
Niemniej gratki, spoko słuchawki, ale jakość materiałów pozostawia trochę do życzenia (oby pałąk w Twoim egzemplarzu żył jak najdłużej).

4 polubienia

One step at a time, jak to mawiają anglosasi. Dzięki! Może w przyszłości zainteresuję się lepszym sprzętem, bo pewnie ta jakość mi się kiedyś osłucha. Jednak teraz spłacam inne kredyty, nie zaciągnę nowych :smile:

Z muzycznych zakupów będę chciał kupić gramofon, lepszy wzmacniacz niż mój staruteńki Technics i lepsze kolumny :slight_smile:

Wracając do słuchawek, jestem ciekaw jak dlugo wytrzymają, czytałem o tych problemach z pałąkiem. Niektórym nawet coś rdzewiało, przez co mieli problemy z ANC. Zobaczymy. Moje poprzednie słuchawki rysowały się od odłożenia na biurku…

Teraz może i ja zapamiętam :joy:

Skoro WH to “bezprzewodowe słuchawki”, to jak rozwinąć skrót WF?

2 polubienia

Gdzieś kiedyś widziałem, że ludzie to rozszyfrowywali jako Wireless Free co ma oznaczać brak jakiegokolwiek kabla.

A może po prostu są lepsze na W-F niż te duże :thinking:

Osobiście byłem rozczarowany jak je wypuścili, że te pchełki nie mają w nazwie TW od " true wireless" albo WE od “wireless earbuds”

1 polubienie

Wireless Free to powinna być nazwa słuchawek z kablem :grin:.

8 polubień

Ewentualnie dedykowane dla użytkowników z wielkimi fiutkami

1 polubienie


Miałem już nic nie kupować ale cena jaką Microsoft karze sobie płacić za swoją malutką konsolę jest tak atrakcyjna, że ciężko się było powstrzymać. Przesiadłem się z One S i w końcu nie czekam wieków na wczytywanie czegokolwiek, SSD robi na prawdę wielką różnicę. Poza tym uwielbiam tą prostą, małą bryłę, konsola nie hałasuje, a i sam pad pozbył się błyszczących triggerów i wygląda teraz doskonale.

20 polubień


Fantastyczny sprzęt. Nie wiem czemu dotychczas korzystałem z dużego, z serii M18 flexa. Poręczność, wygoda i lkompaktowosc. Polecam na maxa, jak ktoś szuka czegoś podobnego.

8 polubień

A u mnie jeszcze to ostatnio wpadlo.

11 polubień

O, widać ze pro model. Tańszej wersji „POD” na pewno nie warto kupować.

1 polubienie

Zawsze lubilem NAD. Fajnie gra. Mimo ze nazwa niby inna to jednak jest to nawiazanie do 3020. tego oryginalnego, nie to co teraz maja :grin:
Gra bardzo, bardzo dobrze.

2 polubienia