Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

A ja sobie sprawiłem iPada Pro 12.9 z magic keyboard. Trafiło mi się niezłe promo i mam M1-kę z 512GB. Testuję jako desktop replacement i zobaczymy jak to wyjdzie… szczególnie w kontekście nadchodzącego iPadOS 16

5 polubień

Daj znać jak to się sprawdza. Moim weekendowym komputerem jest aktualnie iPad Air3 z klawiaturą ale brakuje mi touchpada.

No właśnie już touchpadem jest genialnie. Jedynie co musiałem zrobić to zamienić caps locka na ESC - dziwne, że oni tego nie dali od samego początku… to jest nieco pokręcone, natomiast sama klawiatura - przynajmniej w modelu 12.9 jest kozacka. Co do reszty to też super. Nie chciałem bardzo MBP 14 bo ja ostatnio zupełnie nie potrzebuję takiego mocnego komputera, a kupowanie nowego Air’a, który nie ma w sobie niczego fajniejszego od iPada poza macOS jest takie sobie… no zobaczymy jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie. Mam spore oczekiwania wobec iPadOS 16-tki.

1 polubienie

Wpadł mi w łapki SteelSeries Nimbus+ do ajfonsa, maca, a w przyszłości i appleTV. pierwsze wrażenia niezłe, a cena 80 zł z OLX za nówkę sztukę, to jak bym nie kupił to bym stracił.

11 polubień

Dużo osób raportowało tu zakup różnych ambientów do TV, m.in. Goviee. Co się teraz kupuje, żeby ogarnęło 85" i żeby osoby mało techniczne poradziły sobie z konfiguracją? TV będzie prawdopodobnie max 15 cm od ściany. Myślałem o jakichś paskach gradientowych Goviee. Philips odpada, bo ich hdmi box ma chorą cenę.

Govee Immersion set działa wciąż zajebiście i uważam toto za jeden z zakupów roku, ale producent podaje max 65" w specyfikacji.

Konfiguracja jest banalna; aplikacja prowadzi krok po kroku. Najbardziej upierdliwe jest wyczyszczenie TV i przyklejenie pasków.

1 polubienie

A, no i ja bym teraz się decydował na Govee DreamView T1 Pro TV set zamiast Immersion set. To w sumie to samo tylko z dwoma light barami (jak Hue Play Bar)

Ale obawiam się że przy potworze 85" to albo nie bedzie widać efektu, albo będą za duże, niedoświetlone przerwy na rogach.

Do 85" jest Govee Dreamview TV Plus Strip Lights, ale chyba bardzo trudno dostępne w Polsce no i zastanawiam się czy sam strip ma sens, czy z tymi lampkami bocznymi będzie dużo lepiej (np. jakby były schowane za kolumnami, ale wtedy byłyby dość nisko).

Ja widzę ten TV Plus tylko na BestBuy. Nie ma go nawet na stronie Govee US co jest dość dziwne.

Tu masz 82" ze zwykłym Govee Immersion. Widać ciemniejsze na rogach ale i tak robi robotę. Tyle że TV stoi dużo dalej niż 15 cm od ściany.

Rzeczywiście gdzie indziej nazwa jest taka sama jak w mniejszym modelu. Na europejskiej stronie można wybrać 85” Govee DreamView T1 - RGBIC LED TV Backlights – EU-GOVEE. Niestety dotyczy to tylko wersji bez dodatkowych dwóch lamp bocznych i z tego co pamiętam nie da się ich wpiąć, jeśli kupi się osobno :(.

Zestaw dla graczy do monitora jest chyba nowością, muszę się mu przyjrzeć, to może w końcu wymienię ambient przy komputerze https://eu.govee.com/products/govee-dreamview-g1-pro-gaming-light#ProductSection-7120406642872

1 polubienie

Łooooo… To mi rozwiązałeś dylemat moralny związany z wymianą TV :smiley:

Dziękuję bardzo :smiley:

Tak, nie da się wpiąć. Też płakałem z tego powodu.
Rozwiązaniem jest zakup osobno i montaż dwóch kamer obok siebie. Nie jest to jakoś dużo straszniejsze niż montaż jednej :smiley:

1 polubienie

Prezent dla żony. Thermomix - opinie uzytkownikow - #235 przez DentystaSadysta

Nareszcie pozbędę się leżącego na biurku kabla od zegarka i MagSafe’a (który wyląduje w uchwycie Spigena w samochodzie). Bardzo fajna rzecz, choć szkoda że tylko 20W więc obłożona całkowicie pewnie będzie wolno ładować. Ale z przeceny w iSpocie z 300 na 170 to nie będę narzekał :smiley:

3 polubienia

Można link albo nazwę ładowarki? Nawet 300 zł to tanio jak za ładowarkę na 3 urządzenia.

2 polubienia

Sory, jechałem furą i nie miałem jak odpisać. Dokładnie ta. Wziąłem bo ta Hamy co wyszła ostatnio miała ładowanie słuchawek i telefonu, do zegarka miała jedynie stojak do kabla, czyli wymagała dwóch gniazdek, czyli śmieć.

Tu jedyny mankament to ta cześć telefonowa – w przypadku 13 Pro, która ma większą wyspę aparatów, w dodatkowym kejsie delikatnie odstaje (trzyma się nieco gorzej, ładuje bez problemu). Bez kejsa jest gitówa. Rozważam ścięcie dłutem do skórek tego plastiku z kejsa, wtedy będzie ideolo.

a w poziomie też jest ten problem?

no i skąd cena 170 zł?

Czasami w ispocie zdarzają się promocje, ale tylko w sklepie stacjonarnym (kupiłem tak klawiaturę do iPada folio za 384zł)

Najłatwiej jest zadzwonić do danego sklepu i spytać o cenę.

Liczyłem ze może w przypadku tej ładowarki jest tak samo, dzwoniłem przed chwila do ispotu w Bydgoszczy ale kosztuje tez 299zł😬

2 polubienia

Dzięki za info. Finalnie kupiłem Anker Magnetic Charger 3 in 1, bo potrzebowałem na szybko prezentu. Wyglada stabilniej i jakoś sensowniej wydają mi się urządzenia rozstawione.

W tym przypadku promocja była tylko na stronie internetowej – w sobotę byłem w sklepie i powiedzieli że muszę zamówić bo u nich nie ma. W sensie towar jest ale w regularnej cenie. Więc uciekło mi 5% rabatu i rok gwarancji bo brałem na firmę a na stronie internetowej nie było opcji użycia ich karty lojalnościowej. Choć ostatecznie 50% ceny w kieszeni ¯_(ツ)_/¯

W poziomie też bo między kółkiem a krawędzią ładowarki jest większa przestrzeń niż między kółkiem a wybrzuszeniem wokół wyspy aparatu. Ale bez pokrowca wyspa nie byłaby chroniona wcale, dlatego rozważam wzięcie noża w dłoń.

Edit. No przez to że telefon nie najmocniej się trzyma to sięganie po słuchawki powoduje drop jak na dobrej imprezie. Jak sobie nie urnę ręki to zrobię update :sweat_smile:

1 polubienie