Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Trafiłem okazję taką, że jakbym nie kupił, to bym stracił. No to kupiłem…

19 polubień

Link :wink:

One-time offer, od kolegi odkupione, ale nówki

2 polubienia

Możesz coś napisać Jak się sprawuje to cudo?

Jakiś czas temu pisałem, że kupiłem kamerki - no i w końcu był czas by je zamontować.


Tak to wygląda w nocy.

5 polubień

Tak ogólnie to działa dobrze. Łączy się chwilę dłużej niż na kablu, ale nie przeszkadza to szczególnie jak dzieje się to automatycznie po odpaleniu auta. Dynks jest naprawdę mały. Jest parę opcji konfiguracji w apce.

Przyczepiłem go w aucie we wnęce na taśmie z rzepem. Łatwiej to przesunąć czy odczepić w razie potrzeby. Kabel kupiłem dodatkowo kątowy, żeby lepiej to schować. Mam dostęp do przycisku i dioda odbija się w ekranie telefonu. Ale tak to jest niewidoczny dla wzroku jak się wejdzie do auta.

Płynność działania jak na kablu. Na początku widziałem lekkiego laga przy przełączaniu piosenek na Spoti, ale po kilku odpaleniach jest już normalnie. Połączenie na razie stabilnie, ale zdarzyło się z przeładować kilka razy. Zmieniłem na 2,4 GHz i od tygodnia nic się nie wydarzyło. Będę obserwować.

Minus to na dłuższej trasie wciągnie więcej baterii w telefonie, więc dobrze jest podłączyć do ładowania.

W 0:09 myślałem że Cię prąd jebnął :smiley:

9 polubień

A to tylko przejście przez portal

2 polubienia

Martin_Fry_Fox? :wink:

2 polubienia

Cholera. Teleportacja miała być wycięta. I jak ja się teraz wytłumaczę w pracy?

3 polubienia

Wróć do wariantu “prąd mnie kopnął” :smiley:

3 polubienia

Taka o to pierdoła dzisiaj wpadła. Ustrojstwo do przechowywania kart pamięci (i kart SIM), z dołączonym kablem z różnymi końcówkami, funkcją czytnika kart i stojaka na telefon. Na razie spoko, nie miałem okazji jeszcze mocniej przetestować, ale już nawet na wejściu jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania.

7 polubień

Dzisiaj postanowiłem kupić Logitech Combo Touch - klawiatura dla iPada. Jeżu jakie to jest dobrusieńkie! Nie mogę bardziej polecić… Nie byłem pewien, czy touchpad będzie miał sens w iPadzie i okazuje się, że ma jak cholera. W iSpot za 649, ale można wyrwać niestacjonarnie nawet poniżej 600 zł.

2 polubienia

Mój prezent urodzinowy dotarł. :smiley:

7 polubień

Rozumiem skąd Twój nick

To znaczy? Czyżbyś mówił o moich narzędziach w tle? :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Co to?

Drukarka żywiczna 3d.

Różne rodzaje “szczypiec” do wyrywania zębów oraz ściski do unieruchomienia szczęki pacjenta żeby nie uciekł.

3 polubienia

Jabra Elite 3 - moje pierwsze TWS. Nie mam porównania, ale fajnie grają jak na słuchawki raczej z dolnej półki.

5 polubień