Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

W tym przypadku promocja była tylko na stronie internetowej – w sobotę byłem w sklepie i powiedzieli że muszę zamówić bo u nich nie ma. W sensie towar jest ale w regularnej cenie. Więc uciekło mi 5% rabatu i rok gwarancji bo brałem na firmę a na stronie internetowej nie było opcji użycia ich karty lojalnościowej. Choć ostatecznie 50% ceny w kieszeni ¯_(ツ)_/¯

W poziomie też bo między kółkiem a krawędzią ładowarki jest większa przestrzeń niż między kółkiem a wybrzuszeniem wokół wyspy aparatu. Ale bez pokrowca wyspa nie byłaby chroniona wcale, dlatego rozważam wzięcie noża w dłoń.

Edit. No przez to że telefon nie najmocniej się trzyma to sięganie po słuchawki powoduje drop jak na dobrej imprezie. Jak sobie nie urnę ręki to zrobię update :sweat_smile:

1 polubienie

Wrzuć jakiś link, bo w Google jakieś bzdury i podróbki mi się pojawiają.

Proszę bardzo.
https://www.amazon.co.uk/Anker-Magnetic-Wireless-Charging-Station-Black/dp/B09CKZZTQQ

Nie wiem jak dostępność w Polsce.

1 polubienie

Kupiłem. Nie wiem po co. Ale jest fajniejsze niż zakładałem :smiley:

14 polubień

jest mega zajebiste:)

1 polubienie

Wiele radochy przed tobą. A jak lubisz troszkę pokombinować to możesz np. dodać piosenki do Beat Sabera (między innymi :wink:)

No ogólnie to główny powód zakupu, to symulator lotu na PC.
Ale muszę dokupić kabel jeszcze.

No i troszeczkę pokombinować z dopasowaniem, bo chyba mam niewymiarową mordę

4 polubienia

a po co? bo nie kumam, zaletą questa2, jedna z jest wlasnie brak wymogu kabla

Do większości zastosowań kabel jest zbędny, ale np. w wyścigach samochodowych, albo w symulatorach w trakcie dogfightów, każda milisekunda się liczy, a jednocześnie bezprzewodowość nic nie daje, bo i tak w kokpicie się nie rusza ani nawet nie obraca. Kabel wtedy gwarantuje najmniejsze opóźnienia i przy okazji bateria nigdy się nie kończy, a zdarzało mi się siąść do kokpitu na moment i po chwili się zorientować, że minęło 5 godzin.

7 polubień

ok faktycznie zapomnialem o gierkach siedzonych, problem prądu rozwiązałem powerbankiem:)
w sumie to w goglach w multi żadne nie gram wiec problemu opóźnień nie mam.

Mam na zbyciu nowy Elite strap, jak cos to pisz. Ten w zestawie to :poop:

1 polubienie

Przez kabel możesz też grać w gry VR z PC (przez SteamVR). Half Life Alyx działa naprawdę super

ale po co prze kabel jak bez kabla też mogę?
:slight_smile:

Well… mniejsze opóźnienia, bateria dłużej trzyma, (czasem) lepszy obraz. Do tego jak masz mocniejszą maszynę, to możesz troszkę stuningować sygnał (u mnie niestety przy próbie podkręcenia bitrate’u AirLink klękał, natomiast po kablu było spoko)

przy przesiadce z 3070 na 3080ti wszystko włączone nadal na max nie było widać różnicy. nie ma szans, że kabel by coś zmienił na lepsze może oprócz opóźnień. do sigla kabel nie ma sensu, do multi się nie wypowiem.

W czasach premiery Alyx była różnica w jakości i opóźnieniach. Dzisiaj do takich gier kabel nie ma najmniejszego sensu.

Aż się pokuszę żeby to sprawdzić

[EDIT]
AirLink w moim wypadku jest nieużywalny. Lag jak stąd do przyszłego tygodnia, artefakty graficzne itp. I to wszystko zanim jeszcze odpaliłem jakąkolwiek grę. Wracam na kabel

To jest błąd obecnej wersji, który w becie podobno został naprawiony. Ale jeśli u ciebie to nie wina softu, to problem z siecią lub np. zmieniona konfiguracja w DebugToolu. Od minimum roku nie spotkałem się z sytuacją, by komuś bezprzewodowe połączenie na wifi6 (albo wifi5 gdy tylko Oculus jest podpięty), sprawiało jakiekolwiek problemy, albo by jakość była gorsza. Natomiast przy premierze Alyx różnica była kolosalna (wtedy Virtual Desktop vs. kabel).

1 polubienie

Kupiłem losowy klimatyzator przenośny (bo wszystkie wyglądają na takie same), który miał dobre recenzje i JUŻ DZIŚ będzie u mnie w domu. Trochę mnie zmusiła jednak ta pogoda, bo…

image

Nie da się funkcjonować w domu.

Kupiłem coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-przenosny-pm-9000-ravanson-pilot-3w1-9266596364#

Rękaw na okno sobie do tego zamówiłeś?