Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Borze, te nooby zawsze robią bałagan! Auto do Autka kochane, majtki do :tshirt: Ubrania ewentualnie do Gorzkie żale, jeśli chodzi o userbary to jeszcze nie ma wątku “Fiksum dyrdum” na forum, to na razie może tu zostać. Dzień dobry!

19 polubień

Teraz już leżę i usypiam. Ale jutro chyba będzie trzeba pokazać moją 16 letnią koszulkę, w której umrę i mnie pochowają.
Majty szanuję.

11 polubień

Tesla z doklejonym logo spacex.
To coś w sam raz dla mnie :joy:

6 polubień

Czyli jednak troche z elektroda.pl tu sie znajdzie? :sweat_smile: Jak by co korzystałem z funkcji “szukaj” i szukałem “przywitaj się”.

Wrzuciełem się w ten temat z kilku powodów:

  1. Zobaczyłem słowo “chwalimy” więc byłem lekko zaskoczony że można się czyms pochwalić i nie dostać zjebki. to raczej żadkie w naszej kulturze. Sformuowanie “chwalić się” ma wydzwięk negatywny w języku polskim zazwyczaj, ale opis tematu zdecydowanie zachęca.

  2. Specjalnie i z premedydacją wkleiłem tesle jako zdobycz elektroniczną a nie do kategorii autka kochane bo tam raczej widziałem dyskusję o aspektach technicznych aut, ich spalaniu itp, a w kwestii tesli to bardziej można rozmawiać o tym co zawiera ostani update. Gdzies ostanio słyszałem że Tesla tak naprawdę jest też autem, tak jak iphone jest też telefonem.
    Chodzi o to że to jest komputer a raczej cały zestaw komputerów na kołach.

  3. Po prostu chciałem się gdzieś przywitać i pomyślałem że tutaj może być śmiesznie.

  4. Żeby nie wyjśc na jakiegoś bogate snoba, co to nie on i ą ę, to pomyślałem że wstawie fote majtek. Tesla jest z grudnia 2021 i oczywiście kupiona na kredyt (uhh mamy to za sobą)
    Zdecydowanie się nie żale, po prostu te dwie fotki w zestawieniu ze sobą całkiem trafnie pokazuja moje zamiłowanie do technologii i priorytety życiowe :upside_down_face:

Widziałem temat o autach elektrycnych, ale nie przyszedłem tu żeby toczyć boje i przekonywać wszystkich do swoich racji. Temat elektryków w Polsce to chyba troche puszka pandory - strach otwierać.
Niemniej, może ktoś kiedyś będzie miał jakieś pytania, to chętnie odpowiem jak to jest mieć tesle, alu już pewnie nie w tym wątku :zipper_mouth_face:
a może już to było na forum i jest tu więcej teslowych właścicieli a ja po prostu nie umiem szukać? :man_shrugging:

ps. sorki za ortografy, muszę ogarnąc jakąś autokorektę do przeglądarki :face_with_monocle:

12 polubień

Spokojnie, nikt tu z Tobą bojować nie będzie

15 polubień

Nie wywołuj lisa z lasu :wink::sweat_smile:

18 polubień

A wiesz, że mamy podcast i wokol niego to wszystko ;)?

Dałem szansę marce SteelSeries. A konkretnie słuchawkom Arctis 7 oraz Arctis Pro + DAC.

Arctis 7 bardzo fajne i bezprzewodowe. Tak chciałem bo wygoda. Chociaż w finale używa ich syn mimo tego iż naprawdę pokrywają moje oczekiwania.

Ale… Arctis Pro z DAC to kocham. Jakość dźwięku zachwyca, uszy się nie grzeją przesadnie (+dużo dobrych nauszników można kupić od alternatywnych producentów).

5 polubień

Wiem. To właśnie w nim usłyszałem o usebarach i to właśnie jego prowadzących pozdrawiałem :wink:

3 polubienia

Też mam Arctis 7 i raczej nie mam potrzeby zmieniania ich. Są po prostu wystarczające.

Mój wiosenny prezent dla samego siebie czeka już na mnie w PL

Synology DS220+ z 10GB RAM

14 polubień

Długi research robiłeś przed zakupem? Też mnie korci, ale zastanawiam się czy jest coś lepszego na rynku w tych pieniądzach :thinking:

Robiłem research i koniec końców postanowiłem zalać dwa moje problemy pieniędzmi. Mam zamiar na tym trzymać bibliotekę PLEX i postawić HA więc mimo oczywistych tańszych rozwiązań, stawiam na coś co jest sprawdzone i oszczędzi mi czasu (i, mam nadzieję, wkurwiania się).

No i @Wittosuaff też toto kupił ostatnimi czasy a jakoś tak zgrywamy się sprzętowo i wymaganiowo :smiley:

6 polubień

Dla mnie to na razie tylko biblioteka filmów itp. Ale jestem zadowolony.

Może w przyszłości home assistant… A później jakiś blacik z Ikea…

6 polubień

Musisz zachować kolejność i zacząć od blatu :wink:

3 polubienia

24 polubienia

Namówiłem Paulinę na iPhone’a, przejęła iPada i AirPodsy, więc it was only fitting…

Zrzut ekranu 2022-04-20 o 13.31.35

Nie mogę się doczekać, bo oczywiście podjąłem się tego arcytrudnego i super nieprzyjemnego zadania polegającego na konfiguracji urządzenia…

17 polubień

Zmiesci sie do paczkomatu?:thinking:

Nie, już dzwonili, że wyślą kurierem :smiley:

2 polubienia

zagną na środku i się zmieści

8 polubień