Autka kochane

Auto - wiadomo, że najlepszy środek komunikacji, ale nie tylko.

Jakim autem jeździcie na codzień i dlaczego? Jakie Wam się marzy?

@Majki - avatar nieprzypadkowy? :smirk:

1 polubienie

Jeżdżę bardzo spokojnym francuskim tatowozem.

Marzenie - BMW 7/Lexus LS.

1 polubienie

Renóweczki bardzo spoko, jak ktoś potrzebuje wygodnego i właśnie rodzinnego auta. Props. A co za model?

Niedawno nabyłem bardziej rodzinne auto - Insignia kombi, 2.0, automat

Marzenie? W sumie mam dużego marzenia. Mazda CX5 byłaby super

To czemu nie brałeś CX-5, zamiast Opla? :smiley: Opel większy pewnie bagażnik, ale aż tyle większy?

Nie brałem CX-5 bo kosztuje 2x więcej niż insignia xD CX-5 jest dużo większy.

No dwa razy więcej to na pewno nie. Rozpatrywałeś używki, czy nowe?

Nie powiedziałem, że to renówka :wink:

1 polubienie

No dobra, masz mnie :smiley: To chwal się czym śmigasz.

Aktualnie jeżdżę 12-letnim Peugeotem 207 1.6 VTi i tak samo jak go cenię tak go nienawidzę. Co chwile mam problemy z elektryką. Do tego jest to wersja “usportowiona” więc zabrali mi dwie pary drzwi i jak kogoś zabieram to musi się przeciskać. Mimo to jest to mój drugi samochód w życiu i póki jeszcze jeździ to jeżdżę. Plus jest taki, że jak na mały samochód to ma całkiem dobre osiągi, nimo wszystko to 120KM.

Marzeń nie mam, fajnie byłoby mieć coś z tej dekady, ale dla mnie liczy się żeby w miarę komfortowo moc się przemieścić te 600km jak jade od siebie w odwiedziny do rodziców.

1 polubienie

Póki co posiadam VW Foxa :slight_smile:

Marzenie osiągalne ? Volvo XC60/XC70CC/V70
VW Garbus
MINI Morris

W sumie to mógłbym wypisywać bez końca, ale to nie ma sensu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No to intuicja była dobra, bo Laguna 2 kombi, 2.0 DCI.

E, no to trafiłem :smiley: Renówka = Renault :smiley:

Osz człowieku! :smiley:

Moje następne auto w planach :slight_smile: Od niedawna też Subaru śmigam i zakochałem się :slight_smile:

Ja jeżdżę trzyletnim Aurisem w combi. Na zmianę z dwunastoletnim Volvo v60.
W sferze marzeń osiągalnych jest wymiana Volvo na małe autko miejskie jak Yaris albo Aygo (lubię Toyoty), a w przyszłości wymiana Aurisa na minivana, jeśli zgodnie z planem rodzina mi się jeszcze powiększy.
W sferze marzeń MARZEŃ pozostaje Ford Mustang '67. Ewentualnie zadowoliłbym się najnowszym modelem.

2 polubienia

To i ja
U mnie skoda suberb kombi w 2 litrowej benzynie Z napędem na 4 kolka (uwielbiam ten samochód ) na zmianę z mx5 z 2000r (święty Boże jak to gnije )
A w sumie przez prace to codziennie dochodzi w sumie każdy z modeli samochodów jaki jest dostępny (no może oprócz tych super sportowych i super duper luksusowych )
No o do tego jeszcze najwiecej kilometrów dziennie robię teraz w scanii.

1 polubienie

Używane.

Obecnie Mercedes E klasa W211 - od 9 lat w mojej rodzinie, zrobione już prawie 400k km i nie chce się skubany psuć :stuck_out_tongue:

Kolejne auto: Mercedes CLA zapewne, dobrze że wyszedł całkiem nowy model to ten, na którego się czaję potanieje :wink:

Auto marzenie: Mercedes S63 AMG - coupe czy sedan bez różnicy lub G63

A co do pytania o motoryzacyjne marzenie, no to właśnie wrzuciłem z nim zdjęcie. Żaden inny samochód nie budził we mnie takich emocji jak ten - czy to Ferrari 360 Modena, czy terenowy Nissan Patrol, czy Audi A8 czy Fiat Seicento. Z jednej strony fajnie mieć możliwość je spełnić, ale z drugiej pytanie co następne?

Jeżdżę moim już spełnionym marzeniem:
Mercedes E300 Hybrid i powiem tylko uważajcie na marzenia bo mogą się spełnić.
Auto bardzo drogie w utrzymaniu i psuje się nadspodziewanie często. Więc mam skarbonkę o nazwie Mercedes-Benz :pensive:

1 polubienie