Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Czyli jednak troche z elektroda.pl tu sie znajdzie? :sweat_smile: Jak by co korzystałem z funkcji “szukaj” i szukałem “przywitaj się”.

Wrzuciełem się w ten temat z kilku powodów:

  1. Zobaczyłem słowo “chwalimy” więc byłem lekko zaskoczony że można się czyms pochwalić i nie dostać zjebki. to raczej żadkie w naszej kulturze. Sformuowanie “chwalić się” ma wydzwięk negatywny w języku polskim zazwyczaj, ale opis tematu zdecydowanie zachęca.

  2. Specjalnie i z premedydacją wkleiłem tesle jako zdobycz elektroniczną a nie do kategorii autka kochane bo tam raczej widziałem dyskusję o aspektach technicznych aut, ich spalaniu itp, a w kwestii tesli to bardziej można rozmawiać o tym co zawiera ostani update. Gdzies ostanio słyszałem że Tesla tak naprawdę jest też autem, tak jak iphone jest też telefonem.
    Chodzi o to że to jest komputer a raczej cały zestaw komputerów na kołach.

  3. Po prostu chciałem się gdzieś przywitać i pomyślałem że tutaj może być śmiesznie.

  4. Żeby nie wyjśc na jakiegoś bogate snoba, co to nie on i ą ę, to pomyślałem że wstawie fote majtek. Tesla jest z grudnia 2021 i oczywiście kupiona na kredyt (uhh mamy to za sobą)
    Zdecydowanie się nie żale, po prostu te dwie fotki w zestawieniu ze sobą całkiem trafnie pokazuja moje zamiłowanie do technologii i priorytety życiowe :upside_down_face:

Widziałem temat o autach elektrycnych, ale nie przyszedłem tu żeby toczyć boje i przekonywać wszystkich do swoich racji. Temat elektryków w Polsce to chyba troche puszka pandory - strach otwierać.
Niemniej, może ktoś kiedyś będzie miał jakieś pytania, to chętnie odpowiem jak to jest mieć tesle, alu już pewnie nie w tym wątku :zipper_mouth_face:
a może już to było na forum i jest tu więcej teslowych właścicieli a ja po prostu nie umiem szukać? :man_shrugging:

ps. sorki za ortografy, muszę ogarnąc jakąś autokorektę do przeglądarki :face_with_monocle:

12 polubień