Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

O Panie, ile ja się naszukałem na początku pandemii kamerki…

1 polubienie

Ja też. Przetrwałem na wbudowanej i w sumie kupiłem teraz przez przypadek bo była przeceniona o 40% przez chwilę.

Ja od zawsze jechałem (przed pandemią pracowałem z domu 2 dni w tygodniu) na komórce/iPadzie. Teraz jadę na wyłączonej kamerce, podobnie jak większość ludzi, z którymi mam spotkania.

4 polubienia

Zazdroszczę. U mnie nowe szefostwo uważa, że włączone kamery dają złudzenie pracy z bliska i wymagają ich.

Bez sensu.

3 polubienia

U mnie szef stwierdził, że każdemu się już pewnie przejadło i można z albo bez. Na początku niby trzeba było, a niektórzy mówili, że mają słaby internet i wyłączali :rofl:

2 polubienia

NIE POLECAM POWYZSZEJ KAMERY DO ZASTOSOWAŃ HOME OFFICE
Kamerka rzeczywiście ma ostrzejszy obraz niż inne (2K) ale ma przedziwny obiektyw z naprawdę szerokim kątem wywołanym soczewką z efektem rybiego oka. Pewnie świetnie by się sprawdziła do dużych rodzinnych Zoomów albo jako pseudokamera konferencyjna ale do zastosowań home office porażka. Do tego mega niestabilny uchwyt i kabel umieszczony w takim miejscu że wiecznie przekrzywiał kamerkę i nie trzymała horyzontu.

Została zwrócona i wymieniona na to


To ma poprawny kąt widzenia, 60fps i światło dookoła obiektywu z trzema poziomami jasności. Do tego można ją skierować 90° w dół (albo żeby pokazać coś na biurku; doświetlić biurko lub używać tego jako paranoiczna blokada tego co kamera widzi). Do zestawu też jest dołączony trójnóg. Posprawdzalem i raczej zostanie ze mną.

Do drugie coś obok to uchwyt na słuchawki montowany do statywu (w moim przypadku do lampy)

4 polubienia

Kupiony przez kompletny przypadek w RTV za świetną cenę, jeszcze tylko pencil i będę w pełni szczęśliwy :star_struck:

12 polubień

pochwal sie cena :smiley:

1 polubienie

No i przyszło :wink:

Niestety bawić się będę dopiero jutro wieczorem.

8 polubień

2899 zł

2 polubienia

Chwalem siem

12 polubień

Bedziesz pan zadowolony, ale podkładkę na biurko to już czas umyc :laughing:

To ze starości :crazy_face:

One tak na zdjęciach wychodzą… jak na niej pracuje to czarna jak smoła. Zrobię zdjęcie i białe plamy jak bym gościł Eskobara…

4 polubienia

Timer kuchenny od Siajomi

(Zastanawiam się czy jest to rip-off produktu Baseusa czy na odwrót; anyway; Baseus lepiej pasował do kuchni mojej mamy, ten lepiej pasuje do mojej)

4 polubienia

Jest i on! Zamówiony wczoraj koło południa, dziś o 7:30 zostawiony pod drzwiami przez kuriera :slight_smile:

8 polubień

Podjąłem męską decyzję i dorobiłem się całego zestawu komputerowego.

9 polubień

Wpadły prezenty ślubne więc mamy dwa nowe urządzenia do smartdomostwa
Nowy odkurzacz automatyczny Oraz smart czajnik, na który w sumie długo się czaiłem.

7 polubień

wzbudziłeś we mnie niezdrową chęć posiadania takiego czajnika

5 polubień

Mam nadzieję, że ten czajnik jest faktycznie smart, w przeciwieństwie do tych, gdzie aby zmienić temperaturę MUSISZ to zrobić z appki, bo nie ma tej funkcji spod przycisku - co czyni taki czajnik dumb-czajnikiem…
Edit, sprawdziłem instrukcję, jest Smart. Ale ma nietypowe presety temperatur…

Btw. mam ten sam model odkurzacza, ale w innym opakowaniu - może inna dystrubycja (brałem z polskiego sklepu)?

A, no i najważniejsze, Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia :champagne: :clinking_glasses: :party_parrot:

3 polubienia