Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Chyba jednak nie tak źle z tym na allegro, 59,90 a wysyłka za darmo jak masz smarta: https://allegro.pl/oferta/baseus-bezprzewodowa-lampka-nocna-z-czujnikiem-led-9024996987

Tu za 44.90 ze smartem https://allegro.pl/oferta/baseus-bezprzewodowa-inteligentna-lampka-nocna-8862818701

ale @bejton chyba podawał ceny za adapter BT do sficza

1 polubienie

Jest jak mówisz, poprawiłem dla potomnych post wyżej, żeby nie wprowadzać w błąd

1 polubienie

Odkopuję dawny temat. Sprawdziłeś czy działa?
W międzyczasie wynalazłem, że ta przejściówka robi to co chcę (tylko nie wiem, czy audio też pójdzie) Gembird Adapter HDMI, USB - DisplayPort - Przejściówki - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Ah, tak, sprawdziłem. Nie działa XD

1 polubienie

Timer Baseusa w końcu dotarł

8 polubień

bardzo ładny

aż do teraz nie wiedziałem, że go potrzebuję…

9 polubień

No i w końcu przyszedł prezent urodzinowy dla mojej dziewczyny

19 polubień

No to przyszedł czas na podmiankę mojego starego dobrego druha T440p na T590.
ThinkPad FOREVER!!!

11 polubień

jesli windows to tylko ThinkPad! :smiley:

*z laptopów ofc

2 polubienia

Wciąż cierpię, że firma postanowiła przejść na HP. Thinkpady są ugly as fuck, ale kocham :heart:

1 polubienie

Oj paskudy są ale mają to coś w sobie. Nie wyobrażam sobie pracować na czymś co wygląda inaczej niż ThinkPad.

1 polubienie

Na HP brakuje mi klawiatury od Thinkpada. Ale za to nie brakuje mi wagi ani T440 ani T240; to były cegły.

Ciesz się, że to nie Dell z ich klawiaturą xD (układem klawiszy). HP jest spoko.

1 polubienie

No sory, ale nic nie pobije MSI i jego klawiatury SteelSeries. Tak badziewnej klawiatury nigdy bje używałem. Klawisz Win w dziwnym miejscu, dziwny skok klawiszy, ich ułożenie też jakieś takie… No złe, niby laptop gamingowy, a do gier ta klawiatura też się nie nadaje.

1 polubienie

Aaaa marudzisz. Mam lapka z tą klawiaturą i po przesiadce ze starego Ideapada jest mi super. Tylko nie wiem po co ten backslash obok spacji, ale da się przywyknąć

Przesiadłem się ze starego Vaio i nie umiem przywyknąć.

To wy na swoje patrzycie? :stuck_out_tongue:

Ja swój widzę jak czasem mi się zachce iść do kawiarni pracować, a że ostatnio nie łatwo o takie luksusy, to leży sobie biedak gdzieś za monitorami wpięty do docka. :nerd_face:

3 polubienia

Moje poczucie estetyki powoduje, że moje oczy by krwawiły używając thinkpada :wink:
Team MacBook Pro :stuck_out_tongue:

3 polubienia

No offence, ale za każdym razem jak widzę tikecik z service desku, że coś nie działa (proxy, AD, whatever) i #teammacbook, mam to

image

:wink:

1 polubienie