Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ostatni ogólnodostepny odcinek AD jest o tym.

2 polubienia

Dzięki :3 Już nadrabiam!

Zostawiłem ostatnio swój uchwyt do tel w Polsce wiec musiałem się zaopatrzyć w coś nowego i padło na uchwyt z ładowarka tym razem :slight_smile:

1 polubienie

Używasz jakiegoś adaptera BT-AUX? Mam ten sam bolid sądząc po radiu xD

Obsługuje szybkie ładowanie? Pasuje do telefonów z dużym wyświetlaczem? Pasuje do telefonów z futerałem? No i jaka cena?

Od 3 lat tego

AUKEY Bluetooth Receiver with 2 Port USB Car Charger, Magnetic Base and Handsfree Calling for iPhone, Samsung and More … https://www.amazon.co.uk/dp/B01E3UC59Q/ref=cm_sw_r_cp_api_fab_i2jCFbFFRC79V

A uchwyt ten

Mpow Wireless Car Charger, 10W/7.5W Qi Fast Charging Car Phone Holder for Air Vent and Dashboard, Auto-clamping Car Phone Mount for iPhone 11 Series/X/XR/8P/8, Galaxy S20 Series/Note10/S10, etc https://www.amazon.co.uk/dp/B083GHRVCR/ref=cm_sw_r_cp_api_fab_B3jCFbWMQZKBG

Z tego co wiem to obsługuje 10W/7.5W standard Qi, ja używam Xr w spigen case i ładuje, rozmiarowo tez pasuje i myśle że większe tel też pasują.
Cena £22.99 - £2 promo

1 polubienie

mój nowy nabytek z ibood. Inteligentny zegar/budzik od Lenovo z Google assistant

3 polubienia

Paweł z ciekawości zapytam. Temperaturę powietrza zaciąga Ci na zegarku ze standardowej appki pogodowej czy z jakiegoś innego dostawcy np: Carrot etc. Z góry dzięki za info

Tak, mam z normalnej aplikacji pogoda

1 polubienie

zadowolony? podeslesz linka?

Jestem bardzo zadowolony. Robi to co ma robić, ma bodaj 5 ekranów (4 jeśli się ustawi zegar z pogodą), zegar, pogoda, budzik, Spotify, kalendarz. Asystent i głośnik podobnie jak w Home Mini. Z tyłu jest USB, więc można sobie podłączyć kabel do ładowania telefonu czy czegoś. Jest droższy oczywiście, bo dałem za niego 200zł z wysyłką.
Linku nie mam, bo to było dostępne 12 września. Ale to był już drugi raz kiedy się pojawił na ibood.pl,wiec trzeba polować, bo może się jeszcze pojawi.

ok wielkie dzieki za info!

Widziałem to właśnie ostatnio w currys i się zastanawiałem co to i po co i jakoś nadal nie kumam jaka tu różnica z Google i w czym

Różnica jest taka, że oprócz słyszenia trochę widać. Taka budżetowa wersja Smart display. Poza tym mam zegarek na stolik nocny, którego mi brakowało i jednocześnie głośnik inteligentny, którego używam często. Dwa w jednym.

W żadnym wypadku nie kwestionuje zakupu :wink:, zastanawiałem się tylko jaka jest różnica między Google hub a tym lenovo bo jak mówiłem widziałem to w currys ostatnio i początkowo myślałem że Google coś wypuściło albo amazon. A przecież Google ma opcje zegarka, spotify i wielu innych rzeczy i cena ta sama, dlatego zastanawiałem się w czym to się różni :slight_smile:

1 polubienie

Całkiem wygodna, więkasza niż się spodziewałem. Po pierwszych minutach mogę powiedzieć, iż zamienił bym klawisz cmd z ctrl.Już widzę jak fajnie się na iPadzie będzie z nią działało. Tylko muszę odkryć do czego co jest np. Cmd… :thinking:

3 polubienia

Nowy laptop. Trochę z przymusu, trochę dla przyjemności. Pierwszy raz od 4 lata będę mógł pograć w gierki, a i w końcu nie będę czekał 30 minut na wczytanie byle jakiego datasetu.
Zephyrus G14 w najmocniejszej konfiguracji dostępnej w Polsce:
AMD Ryzen 7 4800HS
Nvidia RTX 2060 Max-Q
16Gb RAM
1TB SSD NVME M.2

4 polubienia

Ja mam ją już z pół roku, również do iPada. Cmd stosujesz tak jak ctrl na windowsie. cmd+c, cmd+v, cmd+tab, cmd+w. Dziwne ułożenie palców dla Windowsowców, ale do przyzywczajenia. Też jestem bardzo zadowolony.

2 polubienia

Testowo kupiłem dwie żarówki.
Na początku trochę problemów (mocno nieintuicyjna aplikacja MiHome) ale w końcu udało się to ogarnąć :slight_smile:
I już sceny ustawione.

4 polubienia

Dzięki @pawelorzech za odpowiedź na Twitterze. Zdecydowałem się na tego Aira i jestem baaardzo zadowolony. Przesiadka z Aira 2013 roku to kosmos :slight_smile:

6 polubień