Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

właśnie też się nad nim zasstanawiam. Daj znać czy nie irytuje Cię to szkło odbijające wszystko bo to jest moja na tę chwilę największa obawa

Coś jak ten transmiter chciałbym mieć podłączone do tv. Tylko nie wiem czy istnieje coś takiego z przełącznikiem. Bo wkładanie do gniazda słuchawkowego za każdym razem jak chce go użyć nie jest wygodne. Swoja drogą czy współczesne tv mają to jakoś lepiej rozwiązane?

Z tego co wiem, nowe tv mają możliwość podłączania urządzeń bt pokroju słuchawek i głośników

@luke-g jak stoi wyłączony, to nie przeszkadza. Bo jest wyłączony.
Włączony nie jest lustrem, o ile nie oglądasz samych czarnych scen, bo jasność ekranu jest bardzo duża. Więc też nie przeszkadza. Ale za parę dni jeszcze zweryfikuję to dokładniej, jak poużywam.

2 polubienia

ten creative jest mega spoko ale irytuje mnie konieczność ustawiania go jako wyjście za każdym razem po włączeniu konsoli :confused: można dać automat ale wtedy ten mikrofon wpinany w pada nie działa xD poza tym mega rozwiązanie

@Marx w nowszych TV masz opcję sparowania rzeczy po BT, mam do swojego TV dorzucone słuchawki i głośnik też testowałem czy pójdzie :wink:

3 polubienia

30 polubień

Ja już chyba bardziej od Ciebie na ten zegarek czekałem xD super, że dotarł!

1 polubienie

Yay ekstra. Ja może będę miał 8-10.10. :heart_eyes:

ehh fajna ta tarcza, mogłem jednak wziąć Nike edition.

Nie ogarniam ludzi, takich jak Ty i @6ghost9.
Jeśli już kupujecie srebrny albo szary, to czemu nie brać Nike i mieć ekstra tarcze za free? :smiley:
Paski Wam się nie podobają, czy co? :wink:

1 polubienie

Nike nie pomalujesz.

1 polubienie

No ale to jest ten sam zegarek właśnie. Jeden i drugi jest z amelinium. Niczym się nie różnią poza dodatkowa tarcza, paskiem i grawerką od spodu.

4 polubienia

Mi akurat te paski ichnie się nie podobały jak kupowałem, więc wziąłem ze standardowym paskiem (bo jest mniej sportowy, a bardziej uniwersalny myślę).

Wiem, że sobie mogę zawsze kupić inny pasek, ale jak nie muszę to wiadomo. :smiley:

1 polubienie

Minęły dwa tygodnię i myślę, że mogępoczynić krótką recenzję Oppo Watcha. Rozpisałem się już trochę na jego temat w poprzednich komentarzach, więc nie będę tutaj rozwijał niektórych wątków. Więc tak skrótowo sama specyfikacja zegarka według mnie jest na ocenę 4 w skali pięciostopniowej. Amoledowy ekran jest mega czytelny, mega ładny i bardzo ostry. Ilość pamięci też jest wystarczająca - na zegarek i tak nie można zgrywać muzyki czy podcastów, więc te 8GB w zupełności wystarcza. Jeśli chodzi o ram i procesor to jest po prostu miód. Nie zauważyłem żadnych przycięć poza tymi w pierwszym dniu, ale wtedy na raz instalowałem jakieś 6-7 aplikacji z Play Store, do tego bawiłem się tarczami i innymi pierdołami, więc jest to zrozumiałe. Płacenie zegarkiem nigdy mnie nie zawiodło i jest tak wygodne jak się wydaje.
Jeśli chodzi o stronę multimedialną to jest wporządku, można odczytywać wszelkie powiadomienia w tym nawet obrazki na messengerze czy w mmsach. W przystosowanych aplikacjach jak wiadomości czy telegram można odpisać prosto z zegarka - messenger np tej funkcji nie wspiera. Dzwonienie działa, da się pogadać, można zrozumieć się nawzajem, raczej do wykorzystania w sytuacjach awaryjnych kiedy nie ma się akurat telefonu pod ręką, a trzeba szybko złapać telefon. Sterowanie multimediami działa, aczkolwiek dzisiaj zauważyłem że słuchająć podcastu w pocket cascie nie mogę nim sterować na zegarku. To jest sprawa dziwna i jeszcze do sprawdzenia, bo prawdę mówiąc przez ostatnie 2 tygodnie nie słuchałem żadnego podcastu, więc nie wiem czy to był chwilowy błąd czy zegarek nie widzi pocket casta.
Ćwiczenia i aktywności działają, GPSa sprawdzałem przez chwilę w apce map google i działał jak należy, nie mogę wypowiedzieć się więcej, bo mój sport ogranicza się do spacerów, których nie mierzę.
Najbardziej mogę przyczepić się do baterii, ale tutaj też od siebie od razu dodam, że źle nie jest. Wersja 41mm ma baterię dość małą, ale z drugiej strony przy moim wykorzystaniu zegarka nigdy nie kończyłem dnia z baterią poniżej 30%. Właściwie dni zazwyczaj kończę z 40-50% baterii. Jeśli jednak ktoś chciałby nim śledzić sen to może być tu problem, raczej zegarek bym podładował przed snem, np podczas kąpieli.
Tym sposobem doszliśmy do ładowarki - SuperVOOC to jest jakaś magia. Ten zegarek możemy nałądować w 15 minut do jakichś 50%, a to wystarczy już na całą noc. Cały zegarek ładuje się niecałą godzinę do pełna.
Jeśli chodzi o problemy jakie z nim napotkałem - dwa razy z niewiadomych mi przyczyn sam przełączył się w tryb oszczędzania energii będąc podłączonym do ładowarki. W tym trybie zegarek wyłącza dużą częśc funkcji i wyjście z tego trybu zajmuje mu kilka minut, bo musi po włączeniu się doładować wszystkie apki i w moim przypadku z jakiegoś powodu zaktualizować język z chińskiego spowrotem na angielski co zajmuje mu jakąś minutę - dziwne, ale podejrzewam, że to kwestia aktualizacji. Tak ja powiedziałem nie wiem też co spowodowało przejście w tryb oszczędzania energii, bo zegarek cały czas pokazywał że się ładuje. Nie jest to jednak jakieś upierdliwe, więc nie narzekam.
Druga sprawa to mało tarcz- na to narzekają wszyscy recenzenci, na to jednak też jest bardzo proste rozwiązanie, mianowicie apka Facer z całą biblioteką ładnych tarcz które wyglądają dobrze i idziałają bardzo fajnie.
Trzecia wada to paski, tutaj również wszscy narzekają na autorskie zapięcie w zegarku. Nie odczułem tego, bo od razu zamówiłem inny pasek third party, do tego na aliexpress za grosze można kupić dobrej jakości adaptery, które wpinamy w toniestandardowe zegarkowe wejście, a z drugiej strony możemy podpiąc pasek od dowolnego zegarka o szerkości bodajże 21mm.

Bardzo polecam zegarek androidowcom. Nie porównujcie go oczywiście do AW, bo to zupełnie inna klasa urządzenia, to nadal jest android wear. Gdybym miał go kupić ponownie to kupiłbym ponownie. Polecam.

P.s. za wszelkie literówki, powtorzenia, błędy skladniowe przepraszam. Napisalem i nie chcialo mi sie tego nawet czytać żeby sprawdzić.

16 polubień

Super. Dzięki za mini recenzję. Muszę się zastanowić nad zakupem, bo mój Huawei zdecydowanie nie daje rady.

1 polubienie

Jutro będzie :wink:

image

7 polubień

Fajny! Opisz potem jak się sprawuje :smiley:

Mam taki badziew z Biedronki więc pewnie będzie niebo a ziemia :slight_smile:

Będzie Pan zadowolony :slight_smile:

2 polubienia

Do mnie wróciły nowe (po wymienie) gwarancyjnej AirPodsy gen 1 (A1602). Zastanawiam się, czy ich używać, czy poczekać aż przydją moje Hypheny 2 https://www.indiegogo.com/projects/hyphen-2-changing-the-game-of-wireless-earbuds/x/22717621#/ w grudniu i wtedy zdecyduję, co zostaje

Jaj! Rozumiem ze szóstka? Jak wrazenia? Bo mam dylemat między iPadem a watchem. Watcha już mam, ale trójkę. Nie wiem co Ty miałeś wcześniej, ale chetnie posłucham o różnicy jaką odczułeś między poprzednim modelem, a tym :stuck_out_tongue: