Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja dzisiaj tak :slight_smile:

6 polubień

Niech się sprawuje :slight_smile:

2 polubienia

Mam pytanie odnośnie zegarka.
Jak odczytasz wiadomość(powiadomienie) na zegarku to w telefonie znika to powiadomienie czy jest nadal widoczne i musisz odznaczyć jako przeczytane drugi raz?

Na telefonie znika.

Gdzieś jakieś fajne promo znalazłeś?

Na Allegro. Nie wiem czy to jakaś specjalna promocja, bo się śpieszyłem ale dałem ok. 180. Teraz widzę, że są nawet kilka zł taniej. Tylko dużo jest powystawowych, ja kupiłem nową.

1 polubienie

Lampka Baseus. Na Allegro w promce za 44 zł

Bardzo ładnie wykonana, ładowanie po USB C, przyczepiana do ściany na magnes więc można odczepić na ładowanie, albo używać jak latarki. W trybie auto działa na czujnik zmierzchu i ruchu, nie daje po oczach jak się w nocy wstanie. Kupiłem dla mamy ale chyba dokupię dla siebie też

1 polubienie

Ja w końcu zakupiłem adapter BT do Switcha. Oczywiście od mojego ziomeczka Baseusa, bo lubię jego produkty, opakowania i ogólny stosunek cena/jakość. Wiadomo też, że teraz poczekam 30 dni na dostawę z Chin, bo w Polsce zapłaciłbym 1/3 drożej za to samo.

1 polubienie

Ja przeżyłem lekkie zaskoczenie bo powyższa lampka z Baseusa, w oficjanym sklepie Ali: 59zł. Na Allegro: 44 zł.

Lampki Baseus na monitor również potrafią być tańsze w PL niż w Chinach. Mindfuck ale jednak. Warto sprawdzać.

Ja sprawdzałem cenę adaptera do Nintendo Switch, to wygląda to tak:

  • Allegro 79 zł
  • sklep Baseusa w Polsce 75 zł (+ wysyłka pewnie)
  • Ali: 54 zł z wysyłką
1 polubienie

Chyba jednak nie tak źle z tym na allegro, 59,90 a wysyłka za darmo jak masz smarta: https://allegro.pl/oferta/baseus-bezprzewodowa-lampka-nocna-z-czujnikiem-led-9024996987

Tu za 44.90 ze smartem https://allegro.pl/oferta/baseus-bezprzewodowa-inteligentna-lampka-nocna-8862818701

ale @bejton chyba podawał ceny za adapter BT do sficza

1 polubienie

Jest jak mówisz, poprawiłem dla potomnych post wyżej, żeby nie wprowadzać w błąd

1 polubienie

Odkopuję dawny temat. Sprawdziłeś czy działa?
W międzyczasie wynalazłem, że ta przejściówka robi to co chcę (tylko nie wiem, czy audio też pójdzie) Gembird Adapter HDMI, USB - DisplayPort - Przejściówki - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Ah, tak, sprawdziłem. Nie działa XD

1 polubienie

Timer Baseusa w końcu dotarł

8 polubień

bardzo ładny

aż do teraz nie wiedziałem, że go potrzebuję…

9 polubień

No i w końcu przyszedł prezent urodzinowy dla mojej dziewczyny

19 polubień

No to przyszedł czas na podmiankę mojego starego dobrego druha T440p na T590.
ThinkPad FOREVER!!!

11 polubień

jesli windows to tylko ThinkPad! :smiley:

*z laptopów ofc

2 polubienia