Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

W związku z tym, że zacząłem się dużo, dużo więcej ruszać, więc wymieniłem mój zasłużony Amazfit Bip S, który już ma problemy z baterią na Garmin vívoactive 4. Wczoraj wieczorem przyszedł, więc dzisiaj będzie pierwszy test w boju :muscle:

10 polubień

Co to za tarcza? ma jakąś nazwe? Mam Venu i szukam czegoś takiego :heart_eyes:

Tarcza to Just Enduro https://apps.garmin.cn/pl-PL/apps/3210c772-f840-41a1-be50-81ef709b1b12

1 polubienie

Leży idealnie, narzeczona zadowolona, dzięki :heart_eyes:

3 polubienia

Teściowa rozpieprzyła telefon, więc na szybkości

2 polubienia

Prosto od Niemca HomePod Mini, używam na codzień zestawu Sonosa ale kupiłem tego maluszka jako centrum zarządzania do homekita


5 polubień

Garmin Instinct Solar jako upgrade z Vivoactive 3. Jeszcze nie wiem co myślę o rozmiarze, baterii, ale przyciski zamiast ekranu dotykowego i prosty czarno biały wyświetlacz są git.

7 polubień

Miałem kupić pstryczka. Ale mi się palec omsknął i i przez 100% znów kupiłem kiere xD

Aha No i najważniejsze thrustmaster > gunwno > logitech
Tylko trochę beka bo jak widać l2 jest odwrotnie złożony xD

9 polubień

O i tu się nie polubimy, jakieś argumenty czemu gunwo > Logitech? XD Zgodze się co do tego najnowszego modelu, ale w czasach kiedy G29/G920 da się wyrwać za 700/800 złotych, to żaden thrustmaster w podobnej cenie nie ma nawet startu do tych kierownic. No i przypominam, że w Logitechu standardowe pedały to nie są dwa plastikowe gówienka rodem z kierownic Tracera za 100 złotych :eyes:

1 polubienie

Bez promek cena to 1k w legit sklepach. Tutaj razem z T3PA na promce wyrwane za 1.2. To już turbo konkurencyjna cena.
Około rok jeździłem na właśnie g29. Tutaj nie mam jeszcze wiele przemyśleń. Ale tak na gorąco:
FFB to jest kompetnie inna liga
A najważniejsze jak w gram w nocy to nie budzę ludzi mieszkających dwa osiedla dalej. A tym którzy mieszkają piętro niżej już nie powinno się wydawać ze w środku nocy mimo mieszkania w centralnej Polsce nastąpiło górnicze tąpnięcie i nie należy ewakuować całego bloku bo to tylko kierownica logitech :grinning:

2 polubienia

Co masz na myśli centrum zarządzania homekitem? HomePod działa jako bramka np.: do żarówek ikei?

Działa jako centrum automatyzacji i pozwala na dostęp z internetu.

1 polubienie

Te z dwoma pedałami są już chyba ledwo do kupienia, np. T150 Pro w cenie podobnej do G29 ma pedały T3PA, czyli zupełnie inna liga niż te z Logi. A z tego co widzę, to tutaj jest T300 RS GT, czyli pod każdym względem o kilka klas lepsza kierownica od G29. Sam na nią polowałem, ale przez shortage u mnie ceny już pod 2000 zł dochodzą, a dostępność i tak niemal zerowa.

Kupiłem sobie Eve Thermo, ale niestety przyjechało popsute (ewidentnie jakiś egzemplarz nieśmigający) bo nie chce się podłączyć do Homekit (a samo urządzenie działa, pokazuje nawet, że o, zaczął się proces konfiguracji! ale nic dale jsię nie dzieje). Natomiast jest bardzo ciche, co oznacza, że ten zwracam i poproszę albo inne urządzenie albo kupię gdzieś indziej, bo totalnie chcę to.

A nie chcesz tego?

Mam, są śliczne, pięknie się świecą i są do kupienia wersje komunikujące się od razu z HomeKitem. No i mają normalnie przejściówki do polskich kaloryferów.

Z tego co pamiętam - są głośniejsze niż Eve Thermo. Oraz aplikacja Eve jest lepsza do takich homekitowych rzeczy.

Z głośnością nie mam porównania. Aczkolwiek lubię to bzyczenie, gdy centralka dostanie komunikat o otwarciu okna i wyśle komunikat do głowicy by się zamknęła. Jest to bardzo satysfakcjonujące :smiley:

Z HomeKitem też się nie wypowiem, bo wszystko mam podpięte do HC3, a ona nie integruje się tak sprytnie z Apple. Ale pamiętam, że Ty używałeś kiedyś Fibaro, więc pewnie masz lepsze porównanie.

4 polubienia

Wybacz źle się wyraziłem. Działa jako centrum automatyzacji i pozwala na dostęp

1 polubienie

3 polubienia