Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Właśnie mi się odechciało Keychrona

4 polubienia

Spokojnie, przy zamkniętych drzwiach nie jest tak głośno, nawalam cale dnie w Browny i jeszcze w łeb od domowników nie dostałem.

3 polubienia

Bierz tylko jeżeli twój partner/ka jest przygłuchy/a. :smile:

1 polubienie

Jest dokładną odwrotnością. Do tego lubi pospać. Pfff… Wracamy do punktu wyjścia :smiley:

:green_heart: :rainbow_flag: kudos za niezakładanie jednej opcji :slight_smile:

6 polubień

Mam nadzieje że będzie to działać z MacBookiem Air 2015

5 polubień

Luba stwierdziła, że jest to jej ulubione urządzenie w kuchni, przebija zmywarkę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zaparzacz jest świetny, faktycznie - dwa kliki i herbatka się robi. Jest to mega proste i w sumie bardzo szybkie. Pół litra wody potrafi dojść do 80 stopni w… 2 minuty? Nawet mniej. Na kuchence gazowej nie do pomyślenia :grin: Potem czas parzenia, wszystko zależy od wybranej herbaty i mocy.

Urządzenie jest trochę głośne przy opuszczaniu i podnoszeniu koszyczka na fusy, ale nie jest to jakiś wielki problem.

Ważna informacja - zaparzacz działa też jako czajnik, Wówczas da się nalać 1,7 l wody. Natomiast do parzenia można wlac 1 l wody. Starczy na 4 kubki :blush:

Zrobiłem sobie spóźniony prezent urodzinowy. Co ciekawe, mimo że sam kupiłem to była niespodzianka - wchodząc do sklepu nie miałem zamiaru kupować czegoś w tym stylu a wyszedłem z nim pod pachą :sob:

5 polubień

@Martin_Fox

Co to za model? Gdzie to wyrwales? :slight_smile: patrzyłem za sage ale model który chce jest niedostępny od świąt.

no wlasnie, co to za firma? bo ja sie znam tylko na moim ekspresie :smiley: no i czy masz mlynek do niego?

@Damien @Marx
Wstyd się przyznać, patrząc na to, jakich kawoszy mamy na forum i jakie sprzęty, ale to jest Sainsburys :slight_smile:
Akurat model “retro” był w przecenie, stwierdziłem, że nic lepszego nie znajdę za £36 nie znajdę :slight_smile:

Gdyby to była K2, to ja bym się chętnie zamienił nawet na stałe, bo mam K2 na Gateron Brown. Codziennie żałuję, że nie wziąłem niebieskich!

jeśli masz hotswapa (niewszystkie Keychrony mają?), to lecą już do mnie Gaterony Red i będę się mógł pozbyć niebieskich - w K4 jest ich więcej niż w K2 więc ci wystarczy z zapasem, a ja z Brownami sobie podumam co zrobić, może pomieszam, albo dokupię do kompletu

To bym już dawno zrobił, gdybym mógł. Mam wersję Kickstarter Edition, wtedy jeszcze nie było hot swapów :frowning:

1 polubienie

Baaaaardzo podobny do ekspresu z Lidla, który jak na sprzęt za 250 złotych sprawdza się turbo dobrze.

Będę się bawił dopiero jak dotrę do Pragi w marcu, ale już przybył nowy router wifi 6

Tp link deco x20

3 polubienia

Wygląda jak śmietnik na biurko :joy:

1 polubienie

Najważniejsze że nie wygląda tak:

Bo by mnie moja z domu wygoniła

4 polubienia

Pan Chińczyk w końcu wysłał!


Ostatecznie wyszło całkiem nieźle

Jeszcze tylko piec wyleci z biurka i będę blisko całkiem wygodnej konfiguracji.

11 polubień

Mały ale wariat!

4 polubienia

Daj linka