Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

To się kod wpisuje a nie maseczkę zdejmuje :sweat_smile:
Ale fakt, w czasach pandemii brakuje mi Touch ID

1 polubienie

nie ma wyjścia, trzeba kupić apple watcha :smiley:

5 polubień

Przyszedł mi chiński kabelek USB-C - Surface connector.

W końcu mogę ładować Surface z dowolnej ładowarki z PD.

Nie podoba mi się kolor oplotu ale ważne, że mięciutki, długi i z USB-C

3 polubienia

No witam :heart_eyes:

21 polubień



Służbowy, ale jest :slight_smile:
i7 6 core, 16GB RAM, jakiś Radeon na pokładzie, takie pierdoły :smiley:

12 polubień

Muszę tu skomentować, że nigdy, przenigdy, nie powinno się tak porównywać ekranów, chyba że będą używane jako telebimy reklamowe. Nie da się z takiego porównania nic wynieść, bo TV w trybie wystawowym, a światło zupełnie inne niż będzie w salonie. To powód, przez który plazmy nie miały szans z LCD, nawet w czasach kiedy miniaturowe 50" powszechnie uważano za wielkie. Co z tego, że miażdżyły wtedy jakością, skoro w sklepowych warunkach wypadały gorzej. Nie twierdze, że to był zły zakup, tylko złe wnioski.

7 polubień

Dzisiaj dotarła do mnie szczoteczka soniczna, którą wyrwałem w promce w okolicach Black Friday za 100zł.
Oclean X, w końcu szczoteczka z XXI wieku z bluetooth, możliwością odpowiadania na maile, scrollowania instagrama i to w trakcie.kycia zębów. A tak serio to nie, ale funkcje wyglądają na ciekawe, ma sporo ustawień do wyboru i po pierwszym myciu mam dość pozytywne wrażenia.

13 polubień

Używam od miesiąca, jestem zadowolony. A pilnowanie czasu i dokładności mycia stało się łatwiejsze. :wink:

1 polubienie

Szczoteczka z prognozą pogody… Nałka zaszła za daleko.

5 polubień

Słuchawki
Skullcandy Sesh EVO

3 polubienia

Jak się ją ładuje?

Dokładnie tak jak większość szczoteczek, ma podstawkę z łądowaniem indukcyjnym. To na czym wisi na moim drugim zdjęciu się odpina od podstawki magnetycznej, podpinasz to pod micro-usb i na tym stawiasz szczoteczkę - ładuje się około 2-3h

1 polubienie

Ile wytrzymuje/powinna wytrzymać na jednym ładowaniu?

No to ostatnio wpadł Oppo Reno 3 Pro, którym zachwycali się recenzenci na jutjubach i w recenzjach.
Bałem się trochę Snapdragona 765G, bo przesiadałem się z 855. Ale jestem tak mocno zaskoczony, że szokens.

90hz, bardzo fajny AMOLED, curved edge screen, no i najważniejsze 12GB ramu i 256GB pamięci(gdy uruchomiłem wszystkie aplikacje, w pamięci dalej zostawało ok. 4GB). Telefon na prawdę zapieprza w porównaniu do Xiaomi Mi9 z 855 i widać że te 90hz daje rade bardzo dobrze. No i ColorOS jest bardzo blisko nakładki od OnePlusa, więc same plusy hehe.

No i 5G, więc jak się zaszczepie to morfologia będzie bardzo szybko codziennie rano przychodziła SMSem. Wiadomo, kompatybilnosc z mikroprocesorami ważna.

5 polubień

Mam tą samą, fajna ale w sumie nie korzystam z jej smart funkcji. Tzn. ustawiłem wszystko pierwszego dnia i zapomniałem o tym, ze ma wyświetlacz :smiley:
Bateria jest za to całkiem fajna, nie zwracałem dokładnie uwagi na to ile wytrzymuje ale na oko do miesiąca dociąga przy myciu 2x dziennie po 3 minuty

2 polubienia

Bardzo szybko, a to jest plus. :wink: Tak jak napisał @Pacimierz poprzez indukcyjną stację dokującą. Jest w zestawie razem z kabelkiem, natomiast w zasilacz trzeba się zaopatrzyć.

@Rysiowy u mnie gdzieś tak co 20 dni, mam ustawiony program na 2:30 min., czyszczenie z wybielaniem. Według aplikacji używam szczoteczki od 42 dni i ładowałem ją już dwa razy.

1 polubienie

A jak z dostępnością końcówek?

Bez problemu można kupić nawet na allegro (ale drożej), za to na aliexpress są częste promki.

Właśnie kupiłem sobie pierwszą…

6 polubień

Mam K2, ale używam tylko na kablu. Bluetooth mi ciągle zrywał. Jestem ciekawy twojego doświadczenia.

2 polubienia