Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Mały ale wariat!

4 polubienia

Daj linka

Tylko łączniki na rogi trzeba osobno dokupić
Chyba ze chcesz się pobawić w custom

1 polubienie

Masz jedno urządzenie, czy od razu cały system meshowy?

1 polubienie

Kupiłem jedno urządzenie z kilku powodów, m.in. dlatego, że większość “ciężkich” rzeczy w domu wyląduje na kablu (konsole, TV, chromecast, NAS, bramki do smart home itd.). Więc na 70m2 taki pojedynczy nod powinien wystarczyć aż nadto. Gdyby natomiast zaszła potrzeba rozbudowy (bo np. zmienimy mieszkanie na dom) to wówczas dokupię sobie kolejnego.

To jest taki zakup bardziej future-proof niż na właściwe potrzeby bo nie mam jeszcze nic co by gwarzyło z 802.11ax. Ale zwykłe ac też lecą ponoć szybciej więc spoko.

2 polubienia

YesWasY - powinni Wam za to płacić… Fanatyk OnePlus przesiadł się na iPhone 11 Pro… NIE ŻAŁUJE !

8 polubień

Ja też, w sumie jakiś czas temu…
Zmiana ekosystemu :slight_smile:

10 polubień

i jak wrażenia, bo ja właśnie myślę nad zmianą ekosystemu właśnie w odwrotną stronę…

2 polubienia

No to będę testował nowe wynalazki Smart Home od Lidla.

7 polubień

Do mnie wpadły dzisiaj 2 zestawy OSRAM Flex 3P Multicolor. Wiem, że przez BT czas reakcji będzie wolniejszy ale planuje je umieścić za biurkiem gdzie nie będzie mi to w ogóle przeszkadzało.

3 polubienia

Nowy towarzysz w podróżach po zielonej wyspie.

5 polubień

Co to za samochód? Jakiś francuz?

Peugeot Partner

1 polubienie

W Éire dalej trzeba te fuj naklejki na szyby w autach?

A no trzeba. Za to w kieszeni jedynie prawko, bo resztę sobie Garda z szyby czyta.

A dzisiaj przybyl do mnie ten Pan. To mój trzeci z kolei Pixel i wszystko zaczęło się przez @pawelorzech kilka lat temu. Dzięki i guess idk

21 polubień

A jaką masz do tego bramkę?

Podstawowa wersja czy combo? Był w normalnej cenie czy gdzieś promo trafiłeś? Bo poluje na niego po tym jak odfrunął mi Spark :joy:

Combo. Kupiony lokalnie, niby €9 drożej niż na stronie dji, ale dzięki uprzejmości Mikołaja i karcie na €150 wyszło troszkę taniej.

Twój spark miał jakiś powód, żeby odlecieć czy po prostu stwierdził “pier**le, nie robię”? To jest moja fobia jako początkującego droniaka. Bunt maszyn. Wcześniej miałem tylko tello, bardziej do nauki latania. Straciłem go w jeziorze, ale to na własne życzenie. Chciałem sprawdzić ile wiatru wytrzyma. Zanim zdołałem wrócić walcząc z wiaterm bateria padła.

To dobra opcja jak miałeś Mikołaja :slight_smile: też bym skorzystał.

Historia mojego Sparka jest tutaj Dji Spark - zgubiony w trakcie lotu :wink:

Do dziś uważany za zaginiony, trupa nie ma więc pogrzebu jeszcze nie robię. Ale mógł go kombajn wciągnąć już i nikt by tego raczej nie zauważył :smiley:

2 polubienia