🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Wooow to i ja się pochwalę.
Mam flache 720dgree, pije kranowke, mama własne siatki/skrzynki na zakupy i pojemniki na warzywa co by nie brać niepotrzebnych foliowek, kupujemy w dużych parkach co by mieć mniej śmieci i kompostujemy większość odpadów bio.
Zwierzaki dostają barf a nawet whole prey.
Jestem eco?

2 polubienia

W aucie i sakwie rowerowej mam przynajmniej po jednej dużej siatce, w aucie dodatkowo nawet te wielkie z IKEI, żeby do domu zakupy brać jak prawdziwy mężczyzna (na raz i najlepiej w jednej ręce)

2 polubienia

Ja mam zawsze ze sobą siatkę materiałową, jedną mam płócienną, została mi w prezencie, jak żona robiła hand-made siatki jak w UK mieszkaliśmy :slight_smile:
A druga to aktualna siatka firmy dla której robię robotę, w niej dostałem gadżety firmowe i tak mi została :slight_smile:
Ale najbardziej mnie denerwuje jak idę do spożywczaja i mi ładują ser w folię, wędlinę w folię, bułki do folii, warzywa w folię…

2 polubienia

Wnoszę do @pawelorzech o utworzenie nowego tematu o ekoświrach. :heart:

Chyba już był osobny temat albo coś w te stronę, ale zachęcam do tworzenia.

9 posts were split to a new topic: Panele Fotowoltaiczne - energia od słońca

A jeżeli ktoś hoduje pomidory i truskawy to otrzyma np. Starszy Ekoświr?

4 polubienia

Master Farmer.

1 polubienie

:DDDD

Dostanie ekoświra, ale coś trzeba wymyślić z tymi rangami lol

Też mam ogródek:)

A hodowla w grze się liczy? :smiley:

A co jak ktoś ma filtr brita, używa butelki wielokrotnego użytku, segreguje śmieci, uprawia pomidory i papryki? :wink:
Myślę że z tymi rangami będzie ciężko :man_shrugging:

2 polubienia

A ja myślę, że się nie ma co rozdrabniać - ekoświr to ekoświr, nie wchodźmy w to jak bardzo świroza się rozwinęła :smiley:

Zawsze można zrobić medale poziomowe: brąz, srebrny, złoty… :smiling_imp:

1 polubienie

Brązowy jak masz przydomową oczyszczalnię ścieków i kompostownik

… srebrny: dodatkowo fotowoltaikę i/lub solary

Złoty jak masz kozę.

image

7 polubień

A jak mi wyrosły dwie kanie w ogrodzie to znaczy że mam eko grzybnie?

Btwin btr 900 z wymiennymi plastikami. Dobre do biegania jak i na rower.

4 polubienia

@Tadek @Mustela @Jacek @Majki
Takie głupie pytanie - czym się soda stream różni od takiego zwykłego syfonu? I nie, to nie jest złośliwe pytanie, pytam poważnie - czy ma jakieś zalety o których nie wiem? Bo z opisów tego urządzenia wynika, że to taki syfon tylko w ładniejszym opakowaniu?

1 polubienie