Autka kochane

Cieszę się, ze tak pokochałeś BY. Jest w moim top 5 ulubionych kolorów Porsche.

Aruba, Jamaica…

1 polubienie

Ford gunwo wort, a nakręcił tyle bez, tfu tfu, ani jednej usterki. Oczywiście przegapiłem okrągłą liczbę :grin:.

5 polubień

Ford sztos.

2 polubienia

co to za bzdura xD

Co dokładnie jest tą bzdurą?

Duzo warunków musi być spełnionychm amerykański duzy wóz z wysoką maską, niskosiedząca niska amerykanka za kierownicą. U mnie w obu samochodach zmiescil by się max 1 gówniak a to i tak musiałby byc niski :wink: do tego mam czujniki parkowania wiec mam malą bo malą ale jednak szanse zauważyc ze cos jest nie tak. Daje jednak do myslenia, ze martwe pole to nie jest wymysł producentów xxx (nie wiem kto moglby na tym zarabiać).

Zmieniłem ostatnio kombi na małego suva i widoczność jest drastycznie mniejsza. Jedyne co na plus to w trasie - wyżej siedzisz i lepiej widzisz przed sobą. Ale na miasto to jest duża różnica in minus.
Dodatkowo większe słupki A tez mnie zaskoczyły jak ograniczają widoczność przy skręcaniu. Na przejściach dla pieszych muszę bardziej uważać.

Jak bym mieszkał w dużym mieście i dla miejskich zastosowań to absolutnie odradzam (a ja jestem wysoki i mam duże zboczenie na patrzenie po lusterkach)

2 polubienia

Już miałem od fiutow nawyzywac. Dobrze, ze doczytałem ostatni paragraf :heart:

2 polubienia

No to sytuacja z mazdą zmieniła się tak troszeczkę.
90% szans że z wakacji przywieźliśmy pasażera na gapę.
Wiec przyda się bardziej coś większego :wink:

17 polubień

Być może nie była to najmądrzejsza decyzja w moim życiu
Ale niczego nie żałuje

24 polubienia

Cudo. Uwielbiam te felgi

1 polubienie

To jest najładniejszy samochód ostatnich lat w tej klasie! Gratulacje i żeby z dala od lawet :wink:

3 polubienia

Bardzo przepiękna. Sam chciałem i długo czekałem na zapowiadaną Quadrifoglio Q4, która nigdy się nie pojawiła. Jedyne co mi się nie podoba w tym aucie to przestarzały infotainment i koła za małe w stosunku do budy. Wszystko inne to sto procent miłości. Niech Ci przyniesie tyle uśmiechu, ile przechodniom :wink:

2 polubienia

Gratulacje!

1 polubienie

Alsia :heart_eyes: Gratulacje!

Chyba nalezy pogratulowac, czyz nie?
:grin:

musze powiedziec: its growing on me! Jak zobaczylem GT w szarym macie :heart_eyes:

1 polubienie

Jakoś tak mi się zawsze micha cieszy jak widzę, że kumpel z pracy wyprowadza na weekendowy spacer swojego żuczka, zwłaszcza, że obserwowałem jak własnoręcznie doprowadzał go powoli w garażu naszej firmy do aktualnego stanu.

13 polubień