Autka kochane

Jeżu jak to wspaniale jest być alfą i omegą, najmądrzejszym na świecie i udowodnić wszystkim tym debilnym wyznawcom Elona, że :eggplant: się znają.

2 polubienia

Panie a ile od czasu zapowiedzenia cen przez Muska wzrosly ceny innych samochodow?

xD

Wzrosły, nie ile kosztują.

Powiem tak: Ford zapowiedział Lightninga z wyprzedzeniem i sprzedaje go (i dostarcza klientom) w tej wlasnie cenie.
Tesla zapowiedziała CyberTrucka z wyprzedzeniem i nie sprzedaje go wcale, a zapowiedziana cenę już podniosła xD

6 polubień

Dzis mialem jazdę próbna Tesla 3, bardzo pozytywne zaskoczenie :smile:

5 polubień

Jezu, jakie one są piękne :pleading_face:

3 polubienia

Ale US mpg czy UK mpg?
Bo wiesz…
65 U.S. MPG = 3.62 Liters per 100 km
65 British MPG = 4.35 Liters per 100 km

UK :uk:

A nie lepiej to w l/100km podawać? I litry i kilometry są takie same wszędzie :rofl:

3 polubienia

No są i to bardzo. Ale ja, gdybym szukał takiego retromoda, to chyba jednak Singer DLS.

Może mądrze, może gupio - nie wiem. Totalnie w ciemno, nawet koloru nie można wybrać, ba - nawet nie wiadomo, czy na pewno będzie i jakie będzie miał wyposażenie/parametry, ale łyknąłem ostatnie japońskie (moim zdaniem) sportowe auto warte uwagi. Manual, bez żadnych wspomagaczy elektrycznych, szkoda tylko, że napęd tylko na przód, ale trudno - przeżyję.

Miało być Subaru STI, ale projekt STI umar. Został WRX, ale niedostępny w Europie.

11 polubień

Gratuluje, choć totalnie nie rozumiem biorąc pod uwagę recenzje GR Corolli.

2 polubienia

Sztos :fire:
Oby faktycznie tylko przyjechała :slight_smile:
Dało radę jakikolwiek rabat urwać? Jaka cena dogadana?

1 polubienie

GR Corolli raczej nie będzie w PL. Tak na 95% z tego co się dowiadywałem. Rozpatrywałem też GR Yarisa, ale …

GR Corolla trafi do sprzedaży najpierw w Japonii w drugiej połowie 2022 roku. Samochód nie będzie dostępny w Europie.

2 polubienia

Cena na umowie jest maksymalna, jak będzie powyżej 220 000 zł to mam możliwość zrezygnowania i oddają zadatek. Rabat? Przecież to stolica Maroko xD

5 polubień

Kurcze szkoda. Ja nie uznaje samochodów jednonapędowych ze względu na to gdzie mieszkam i do czego używam.
Cały czas myśle, czy nie wziąć tej Corolli na daily, ale muszę zobaczyć ile sobie dealerzy będą za nią życzyli, bo jak dojebią adm to ja nie będę płacił 300 tys za Corollę, nawet w leasingu. A szczerze mówiąc to może być na początku nawet więcej :expressionless:
Poza tym to jednak manual. Super na weekend, ale na codzień już mniej. Tak czy siak gratuluje zakupu.

Also:

Powiedz mi, że nie kupowałeś samochodu od dwóch lat bez mówienia, że nie kupowałeś samochodu od dwóch lat :wink:

5 polubień

Akurat tak się składa że kupowałem Autka kochane - #965 przez Michael xD
Doskonale wiem jak wygląda rynek i jak ciężko jest cos ugrać i tego byłem ciekawy.
Nie mniej kumplowi ostatnio cuprę wycenili na mniej niż seata (taki sam config auta, nie pytałem o detale) więc czasem wiele sensu nie można oczekiwać na tym rynku :smiley:

Na daily mam Subaru w automacie i mi totalnie wystarcza. Honda ma być typowo dla przyjemności/frajdy :slight_smile:

1 polubienie