Apple 🍏

W sumie to go jeszcze nie sprzedałem :man_facepalming:

1399 zl

Wykastrowany iPad air 4th gen. W kolorach zapożyczonych z Nokii z Windows phone.

1 polubienie

odświeżone Apple TV 4K ma nowszy procesor, więcej pamięci i niższą cenę :smiley: było chyba 999 za najdroższą, jest 949

co prawda w dolarach potaniał trochę korzystniej (179 i 199 → 129 i 149), ale wiadomo, że różnica w kursach…

1 polubienie

Kuszące ale chcę zapłacić punktami z pracy więc w sumie jęczę na cenę której i tak nie zapłacę prawdziwymi pieniędzmi

2 polubienia

iOS/iPadOS 16.1 oraz MacOS Ventura sa juz dostępne.

2 polubienia

trochę nie na temat, ale nie chcę tworzyć nowego, ktoś podpowie gdzie znajdę jakieś porównanie w formie tabelek, wykresów, cyferek dwóch MacBooków? dokładniej potrzebuję porównać model MacBook Pro 13 2018 intel i5 8GB ram 500GB SSD z MacBook Air 13 M1 2022 8GB 256GB SSD :thinking:

ale chodzi Ci o porównanie testów wydajności, bateria?

Spróbuj może na tej stronie Versus | Compare everything

dzięki, nie ma tam akurat dokładnie tego modelu Pro który potrzebuje, ale jest coś bliskiego, niestety nie podają do niego wielu rzeczy

Myślicie ze to Bug czy Apple pracuje nad 3D budynkami w Polsce wreszcie? :thinking:

Na szczęście nie jestem tak stary.

1 polubienie

Nie ma nic lepszego, niż bycie „tak starym”, czyli 30+, wiec hold your horses z tym na szczęście :stuck_out_tongue:

Masz te same durne pomysły co miałeś mając 20, tak samo i równie często się bawisz, rysowanie fiutków na cudzych rzeczach dalej bawi, a na wszystkie te głupie pomysły, imprezy i nieplanowane wyjazdy masz w końcu pieniądze.
A taki MacBook za 6000 zdecydowanie mniej boli jak masz 35, niż ten za 3000, jak miałeś 25 :wink:
Polecam.

8 polubień

Każdy starzec tak mówi

2 polubienia

Szach mat

2 polubienia

jeszcze mniej boli jak masz 48:) a napis „chuj” na piasku 1km od wejścia do jaskini który zostanie tam na kilkanaście lat albo dłużej bawi jeszcze bardziej:)

4 polubienia

Do porównywania sprzętów od Apple tylko everymac.com

@Tadek mam coś dla Ciebie. Pierwsze słyszę o tym problemie, ale wzięłaby mnie kurwica. Mam nadzieje, ze zrobiłem Ci dobrze do snu.

1 polubienie

tak było od początku, widocznie nie miałeś w otoczeniu nikogo, kto by na to narzekał :smiley:
wydaje mi się, że pewną niszą jest jednoczese posiadanie AW i tatuażu w tym miejscu nadgarstka, gdy dodatkowo nie każdy tatuaż generuje problem

Przegapiłem ten post.
To był problem od samego początku (pierwszego AW).
Ja trochę z przypadku mam miejsce na AW (albo jakiś Andronidowy odpowiednik) jakby mi kiedyś odbiło

Ale póki co, nie zanosi się.

etam to jest jakis urban ledzend, mam oba nadgarstki w tatuażach w tych miejscach gdzie siedzi AW i nic sie nie dzieje. moze aw1 mial jakis problem ale on mial ze wszystkim problemy
tez o tym kiedys tam czytałem i specjalnie sprawdzałem - no obu rąsiach.

Biorąc pod uwagę ilość artykułów, wpisów i filmów na YT, po wpisaniu frazy “Apple Watch tattoos”, to raczej nie jest urban legend

2 polubienia