Apple 🍏

Najlepiej jakiś custom rom wgrać

2 polubienia

@tadek, masz

https://twitter.com/joannastern/status/1579106766704369667

4 polubienia

Wyłączyłem odświeżanie w tle na zegarku i jak na razie jest idealnie!

1 polubienie

Właśnie sobie coś przypomniałem, wiec pomyślałem, że tak typowo po polsku zepsuje Wam humor:
Pamiętacie jak białe MacBooki za $999 były w iSpotach po 3000 zł? xD

7 polubień
1 polubienie

I wtedy to było „Apple - drogie”!

3 polubienia

Czy ktoś posiadający mini może polecić powerbank magsafe?
Ten ankerowy wyglada bardzo spoko ale on jest do standardowych rozmiarów.
Niby ten anker jest kompatybilny ale nie mam zdjęcia jak to wyglada na mini właśnie.

Wymieniłem baterie, pozbyłem się problemu z kalendarzem ale nadal bateria nie wytrzymuje całego dnia (wcześniej nie było az takiego problemu).

Edit. Oglądam yt z reckami i ten od Apple wychodzi całkiem nienajgorzej. Anker czy nie anker żeby zadziałał musisz kliknąć Power. Jabłko po prostu doczepiasz. Czy dopłace za to 200 zł? Jestem na najlepszej drodze. Lubie jak to działa tak po prostu.

2 polubienia

Nie wiem, czy z MagSafe jest tak samo, zakladam, ze tak, ale jak kiedyś były te garbate etui z bateria od Apple to one miały taka przewagę nad konkurencja, ze telefon cały czas wiedział, ze nie jest podłączony do gniazdka.
Bo w momencie, w którym podłączasz tel do prądu i jeśli jesteś w zasięgu wifi, to uruchamia się sporo procesów: synchronizacja, backupy i tak dalej, a to drainuje baterie. Jak masz ten od Apple to telefon dalej pozostaje w stanie „praca na baterii”.

Popatrzyłem na recenzje w internecie i takie gadanie ze to jest gowno bo cyferki.

Zamówiłem i czekam aż przyjdzie. Żebym potem nie musiał odszczekiwać bo przechwalilem. Ale wyglada na to ze to jest całkiem fajne urządzenie jak się nad tym zastanowić.

Ja będę tego używał jako ładowarki magsafe z funkcja przenośnego powerpack (a nie jako powerbank).
Mam tylko nadzieje ze ten mój case pitaka z magnesami nie będzie przeszkadzał. Bo ładowarka przewodowa magsafe nie przyczepia się idealnie.

1 polubienie

Anker ma też coś takiego

Co jest chyba nowszą wersją tego co Ty pokazujesz.

1 polubienie

Jak patrzyłem to on wlasnie do mini nie bałdzo. Dlatego musiałaby być ta bieda wersja.

Dokładnie taki mam, i na wyjeździe na Maderę ratował nam iP 12 i iP 14 pro (rzadziej). Ale do mini może być za duży

Może ociupinkę

I wygląda że case Pitaka nie przeszkadza.

PS: Generalnie ten typ testuje rzeczy z Mini więc może warto poprzeglądać

1 polubienie

Fajny kanal. Dzieki Tadek! :facepunch: Jak mi sie ten powerpack sprawdzi to sobie od typa zamowie kilka bajerwo bo bardzo fajnie ma rozkminiowe wykorzystanie magsafe.

1 polubienie

Dla mnie główną przewagą tego powerbanka od Apple nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest to, że ten jest cieńki i lekki. Miałem Ankera Mag 5k coś tam i jego użycie powodowało, ze ciężko było wygodnie chwycić ten telefon, a to jest raczej kluczowe przy ładowaniu go tym sposobem - awaryjnie, w biegu, w podróży, etc., gdzie nie mamy dostępu do standardowego gniazdka.

2 polubienia

Dzisiaj jest jakaś konferencja Apple czy cuś?

Widzę, że nowy ipad wjechał.

Czy to jest coś co wszyscy wiedzą i tylko ja opóźniony?

Edit: Ło, cena prawie 50% do góry?

Nie było konfy, przecież w  tak czasem robią… ale ten nowy iPad fajny. Nie jest kompatybilny z Apple Pencil 2. A żeby używać 1. trzeba mieć dongla :upside_down_face:

Tanio to już było :crazy_face:

Tanio było jeszcze wczoraj :smiley: Widze, że iPad 9th Gen (2021) dwie stówy do góry :joy::joy:

To jest jakiś spisek. Chciałem kupić dziecku ajfona 13 - jeb, do góry. Wczoraj oglądałem iPada dla mami, jeb, do góry.

Nagle Lenovo Tab P11 Plus 6GB zaczyna wyglądać sensownie :smiley: