Apple Watch - temat ogólny i dyskusja

Pojawiła się nowa tarcza :rainbow_flag:

4 polubienia

Wąsy polećcie jakąś bransoletę / mesh do Apple Watch ale CZARNĄ i nie za milion monet

Nie polecę, bo nie lubię bransolet, ale wrzucę to, bo myśle, ze to może być Twoja stylówa. Nawet mi się podoba, tylko ja bym chciał jakiś oczojebny pomarańczowy albo czerwony, a nie takie czarne smuty:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/paski/pasek-spigen-rugged-armor-pro-do-apple-watch-44-45mm-czarny

2 polubienia

Ja zamówiłem taką.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09FQ1WQHG?ref=em_1p_0_ti&ref_=pe_4061001_631116931&pldnSite=1&th=1&psc=1

Nie, szukam konkretnie metalu :slight_smile: sportowe mam

BTW etui UAG zdjąłem i chodzę bez żadnej ochrony zupełnie i chyba tak jest najwygodniej

1 polubienie

Jestem wielkim wrogiem kupowania podróbek pasków, bo uważam, ze nie należy nagradzać chińczyków za kradzież.

Wiec proszę. Mi się nie podoba, ale bransoleta, czarna, niepodróba i od firmy, której można jako tako ufać co do jakości:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/paski/pasek-spigen-modern-fit-band-do-apple-watch-2-3-4-5-6-7-se-42-44-45mm-czarny

1 polubienie

Taką różową zamówiłem dla żony, to sobie sprawdzę. A miałeś kiedyś w rękach oryginalną Milanese Loop od Apple?

Jeszcze takie coś znalazłem Pasek ze stali nierdzewnej Crong Milano Steel do Apple Watch 42/44 mm czarny (CRG-44MST-BLK) - Sklep iDream.pl!

Widziałem tylko w Apple Store. Nie dotykałem.
A co do tej z linka to ja już się wypowiedziałem, ale nikomu nie będę mówił jak ma żyć :wink:

1 polubienie

ja mam oryginalną, jakościowo jest super i odrazu w ręku czuć różnicę między podróbką. Jednak dla mnie ma wielką wadę, luzuje się i często trzeba ją poprawiać.

1 polubienie

Nietypowe pytanie. Wybieram się na maraton rowerowy. Czy istnieje możliwość ładowania zegarka podczas oddalonego treningu na nim? W sensie czy na postoju w trakcie wyścigu mogę go doładować? Albo wrzucić na kilkanaście minut zegarek z włączonym treningiem do torby i podładować go jadąc?

a próbowałeś odpalić workout na AW, potem go zdjąć i położyć na ładowarkę i ponownie włożyć?

nie mam pod ręką ładowarki, żeby to zrobić własnoręcznie samemu, a to chyba najprostszy sposób na sprawdzenie

1 polubienie

Sprawdziłem na treningu „Other”, po zdjęciu zegarka z ręki trening się pauzuje (AW5)

2 polubienia

Dokładnie. Teraz tez to sprawdziłem, ale można wznowić i leci dalej na ładowarce. Czyli jest to jakiś ratunek :slight_smile:

5 polubień

Czy na nowym WatchOS działają wam normalnie powiadomienia?

Tak. Nie widzę różnicy względem poprzedniej wersji

Restart obu urządzeń naprawiły sprawę.

1 polubienie

Ej czy ja mam jakiegoś prytla na oku czy o co…

Gdzie na iPhone sprawdza się archiwum treningów? Da się wejść w szczegóły konkretnego wydarzenia, sprawdzić detale itd?
Klikam i klikam w Health i nie jestem w stanie tego ogarnąć…

W garminie było to bardzo fajnie archiwizowane, z wykresami itd. A na jabłku?

Fitness. Nie health :slight_smile:

6 polubień

W health masz tylko w kategorii workouts kiedy i jak długo.

Oooo jaka ładna aplikacja! :grin:

7 polubień