Apple Watch - temat ogólny i dyskusja

XD

Pokażcie swoje zegarko twarze. Co tam na nich macie

1 polubienie

Tarcza Infograf.
W rogach od lewego górnego: Kalendarz, Trening, Aktywność, Waterminder
Na tarczy od góry: Bateria, Pogoda (warunki), Heartwatch (Puls), Pogoda (temperatura)

1 polubienie

Tarcza Unity
wschód/zachód słońca
bateria
dzień miesiąca
pogoda

1 polubienie

Ma ktoś doświadczenie z polerowaniem Apple Watcha lub wymienianiem szybki? Półtora roku nic nie było a w zeszłym tygodniu zauważyłem że mam rysę jak sam skurczysyn i szlag mnie trafia za każdym razem jak na niego patrzę. Oby nowa generacja miała płaski ekran, założę sobie szkło ochronne i będzie spokój.

Jak znajdziesz coś to daj znać, mi się też pojawiła ostatnio jedna irytująca rysa w prawym dolnym rogu i może też bym spolerował. :grin:

12 polubień

Z motocykla spadłeś? :open_mouth: Swoją drogą miałem taką samą obudowę na zegarek ale tylko syf zbierała i zdjąłem. Zastanawiałem się, czy to nie jest powód że zrobiła mi się ta rysa. Teraz już wiem że nie :smiley:

Dzięki! Nowa tapeta na telefon :face_with_hand_over_mouth:

Nie mogę oderwać wzroku od Twojego zdjęcia.

Wielokrotnie :grin:.

ma ktoś problem z ECG na AW6 ? przykładam palec do koronki i nic się nie dzieje :thinking: restart zegarka nie pomógł

1 polubienie

Potwierdzam. Po kilku minutach próby udało mi się kilka razy zmierzyć 1 sec ale całego testu nigdy nie przeszedłem. Wcześniej nie było z tym problemu.

u mnie nawet raz nie zrobil :thinking: nic się nie dzieje po przyłożeniu palca, koronka działa w innych aplikacjach ale tu nie, nie wiem czy jakaś inna aplikacja wykorzystuje akurat ten motyw z przyłożeniem palca żeby sprawdzić czy to wina aplikacji może.

U mnie generalnie tez się nic nie dzieje. Poruszałem trochę nadgarstkiem i trochę palcem na koronce i kilka razy wystartowało na 1 sec. Ale co do zasady to nie działa.

U mnie dziala za każdym razem. Tętno mierzy bez problemu ? Moze sprobuj pasek zapiać luźniej lub ciaśniej.

Zegarek musi dotykać skóry podczas testu.

… i palec na koronce.

Nie działa.

Zrobiłem poranny, dłuższy spacer i zaczęło działać. Wcześniej chyba nie wykrywało tętna. Wczoraj była sobota i impreza rodzinna co może skutkować porannym brakiem tętna :wink:

tętno mierzy bez problemu, zegarek zapięty ciasno i luźno nie ma znaczenia, tak samo ruszałem nim na różne sposoby, dociskany do ręki, czy na luźno bez dotykania ekranu w tym samym czasie, nawet nie próbuje mierzyć

No coz… Restart, a później reset.

Ma ktoś może to etui Etui z paskiem Spigen Rugged Armor Pro Apple Watch 8/7/SE 2022/SE/6/5/4 - 45/44mm, zielone Pancernik.eu 8809640254222 ? Zastanawiam się czy brać jeszcze folię lub szkło na ekran. Z tego co jest napisane w opisie to szkła są niekomaptybilne z obudowami, zastanawiam się tylko dlaczego?