Aplikacje sportowe!

Hejho! Jako nowa i raczej w mniejszości płciowej chciałabym Was zapytać z jakich aplikacji sportowych korzystacie? Znalazlam ostatnio apkę (na razie tylko na przeglądarki) http://gram.bo/ Wojtek zaproponował, żebym wrzucenia ją wszystkim i zapytala czy ktoś już ją ma. Co myślicie?

4 polubienia

U mnie standardowo:

  • Suunto do zegarka
  • Strava
  • MyFitnessPal

Zainstalowałem jeszcze testowo TrainingPeaks ale nie ogarniam jeszcze tego

Jako kanapowa kluska korzystam jedynie z Runmore do treningu C25K. Wcześniej przez jakiś czas korzystałem lajtowo z MyFitnessPal, który polecam gorąco do śledzenia makro.

U mnie głównie:

Strava + Garmin Connect z uwagi na sprzęt.

Jako, że mam wagę fitbita, musiałem za to trochę pokucowac, żeby waga mi się automatycznie dodawała do Garmina, więc zainstalowaną mam jeszcze apkę fitbita i myfitnesspal.

Ogólnie działa to tak:

Staję na wagę, dane lecą do apki fitbita, stamtąd do myfitnesspal, który dzieli się informacjami z Garminem…
Próbowałem krotko, nie da się tego zrobić w łatwiejszy sposób póki co :frowning:

U mnie do pomiarów aplikacja Trening na AW.
Dodatkowo na telefonie Madbarz i fitatu do zliczania kalorii(od wielkiego dzwona :joy:)

Mam jeszcze aplikację MiFit do zbierania informacji z wagi.

PS. Odłogiem leży kilka aplikacji typu Endomondo, Working Out, Nike itp…

U mnie prym wiedzie Endomondo do rejestracji wszelkich aktywności oraz Garmin Connect do monitorowania biegania. Obie mam połączone z MyFitnessPal.
Kiedyś, przygotowując się do maratonu, korzystałem również z Pace Calculator do obliczenia sobie właściwego tempa na poszczególnych odcinkach.

1 polubienie

Ja na leniwca - MiFit, bo bierze info z wagi i zegarka :smiley:

A korzystacie z funkcji “umawiania się” na wspólne treningi? Bo tak na oko gram.bo jest właśnie raczej serwisem społecznościowym do wspólnego trenowania i zdobywania odznak niż typową apką do ćwiczeń.

W Endomondo mi się wydaje, że umawianie się na treningi było - przynajmniej można było się sparować ze znajomymi i ew. śledzić wyniki, kibicować sobie wzajemnie itd.

Kolejna kwestia jeszcze jest taka - czy wspólne trenowanie jest potrzebne i motywujące? Czy to przysłowiowe bieganie ma lepszy efekt jak się biega samemu z własnymi myślami?

1 polubienie

Próbowałem się z kimś umawiać na wspólne ćwiczenia ale to nie dla mnie. Zwykle robię to w środku nocy i jest idealnie.

1 polubienie

Dla mnie z niewiadomych powodów trenowanie jest sprawa osobista, więc nawet mała siłownię przy domu mam. Tylko jakiś trener osobisty wchodzi w grę. Co do biegania, no cóż, biega mi się najlepiej z podcastami w uszach, więc mimo prób robienia tego z ludźmi wracam do słuchawek.

2 polubienia

Bieganie upadla :stuck_out_tongue:

Slopes na dechę.
Nike Run Club do biegania
Workouts app na siłownie, basen i chodzenie po górach.

Ja używam Polar Flow do synchronizacji zegarka, Zdrofit aby rezerwować zajęcia na silowni oraz fitqbe firmowo.

Moja jedyna aplikacja sportowa to Strava. Polecam wszystkim! Może @6GhosT9 albo @pawelorzech pozwolą mi oficjalnie założyć klub YWP? Może zbierze się jakaś mała, sportowa grupka?

Zakładaj mordeczko! :smiley:

Zachęcam!

Voila! Wąsów korzystających ze Stravy zapraszam do Yes Was Podcast Strava Club :slight_smile:

2 polubienia

U mnie głównie Strava, ale przerzucam tez dane do Endomondo.

1 polubienie

Wynik: aplikacja do wspolnych treningow nie jest Wam potrzebna :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Taki małe narzędzie do synchro. Polecam bo działa jak złoto: