Strava Club - Yes Was Podcast

Między innymi w temacie o aplikacjach sportowych i w kilku innych okazało się, że paru Wąsów korzysta ze Stravy. Postanowiłem więc, za wcześniejszą zgodą, założyć klub YWP. Jest on prywatny, więc tylko osoby z linka będą mogły się do niego zapisać. Serdecznie zapraszam!

Yes Was Podcast Strava Club

4 polubienia

Ok, następne biegi wrzucę jako publiczniejsze w takim razie :wink:

1 polubienie

Panowie i Panie - mam do Was pytanie. Mianowicie czy da się eksportować dzienną aktywność z Watch’a do Stravy? Chodzi mi o łatwy sposób, a nie jakieś skomplikowane mechanizmy z synchronizacjami?

Niestety nie mam AP, ale trafiłem na TAKI temat. Pewnie też go znalazłeś, ale jeden z użytkowników napisał: “Update - HealthFit DOES automatically upload Apple Fitness recorded activities into Strava … Strava you should give them a call and ask them how ;-)”. Nie wiem, czy to pomoże, ale trzymam kciuki, żeby Apple to ogarnęło.

1 polubienie

Och zacnie, zacnie! Zmotywuje mnie to do włączania Stravy w takim razie :slight_smile: Mam zegarek, który niestety się z tym nie kombi i muszę niezależnie włączać aplikację na telefonie, żeby poprawnie zapisywała aktywność.

A jaki masz zegarek? może idzie jakoś zautomatyzować synchronizację

OnMove 500

I tam strava niby jest ale tak naprawdę nie ma. Można jakby dodać post na stravie z odbytym treningiem ale nie zapisuje tego do żadnych statystyk, nie da się zrobić rekordów itd.
Przeglądałem jakiś czas temu internet w tej kwestii ale się poddałem bo nic nie działało. W ogóle ta aplikacja do zegarka jest bez nadziejna… Sam zegarek jako tako ale apka kładzie wszystko.

Będę musiał się zastanowić nad innym zegarkiem z tego względu ale nie chcę się ładować w drogie zabawki bo ja biegam biegi z przeszkodami. Tam jest woda, błoto, przeszkody terenowe i techniczne. Zegarek dostaje mocno w kość i szkoda mi kasy na droższy, którego zmasakruję…

1 polubienie

Heja!

Fajnie, że Wąsacze korzystają ze stravy. Dołączam! :slight_smile:

1 polubienie