#310 - Nowy odcinek m'lady

Originally published at: #310 – Nowy odcinek m’lady – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:29:28 — 82.5MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

Będzie słuchane na nocce :slight_smile:

No dobra ale ja ciągle nie wiem jak wybrać tego arbuza :<

1 polubienie

7 polubień

@pawelorzech Czemu nie ma jeszcze na Apple Podcasts?

:flushed: ale jak to. Musi być. W PocketCasts poszło, w Overcast tez. Wszędzie powinno być.

Wskoczyło… ale musiałem zabić aplikację. Coś im nie pykła pewnie synchronizacja. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło

1 polubienie

Druga część podcastu bardzo ciekawa. Więcej tego typu gości plz!

7 polubień

O Panie. Nic tak wolno się nie synchronizuje jak Apple Podcasts. Za każdym razem jak próbowałem wracać, to dostawałem wścieklizny, bo odcinek w Overcascie od kilku h, a w Apple Podcasts John Travolta czekający na Umę Thurman.

Spróbuj ustawić sobie “odświeżanie” na konkretny podcast lub ogólnie dla wszystkich,

Ale to nie chodzi o background. Aplikacja powinna odświeżać nowe odcinki przy wejściu w dany podcast, a tego nie robi. Zreszta to bez znaczenia, i tak nie będę z Apple Podcasts korzystał.

Podczas słuchania tego odcinka miałem wrażenie, jakbym słuchał po raz drugi tego z Michałem Śliwińskim. Chyba bardzo dużo materiału się powtórzyło.

Trochę, takie złote rady zawsze w cenie, ale jak tak pomyślę o tym dłużej, to masz sporo racji

Zastanawiam się czy Jacek mówiąc o pomiarach termowizji i odczycie z niej temperatury 36,6 st. C. mówił na serio, tak ogólnie?
Temperatura ciała na czole zazwyczaj wynosi 36,4 a na uchu powyżej 37 st. C.

Do tego dochodzi problem temperatury otoczenia która wpływa na temperaturze ciała.

Podpowiedzcie Jackowi, żeby znalazł jakiegoś ochotnika co włoży głowę do lodówki na 10 minut i wtedy niech zrobią test :wink:

Wiem, że mają większych fachowców niż ja, ale zastanawiam się jak to rozwiązali.

1 polubienie

Zwykły sprzedawca- należy brać co mówi z pewnym dystansem.mimo to produkty dahua to bardzo powszechny sprzedawca. Rozwiązanie z czarnym ciałem bardzo interesujące. Jak słyszę systemy są już przystosowane do wykrywania muzułmanów a w szczególności niewygodnych w Chinach Ujgurów. Niech wrzucą porównania kamer publicznie chętnie rzucę okiem. Czemu nie wspomnial ile backdorow mają ich kamery.

2 polubienia

Aktualnie można aktywować premium w todoist na 3 miesiące za darmo.
Wystarczy wejść na stronę todoistt.com/redeem , zalogować się na swoje konto i wpisać kod: startfresh2020
Może komuś się przyda :slight_smile:

2 polubienia