#310 - Nowy odcinek m'lady

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/310-nowy-odcinek-mlady/

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:29:28 — 82.5MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3lajki

Będzie słuchane na nocce :slight_smile:

No dobra ale ja ciągle nie wiem jak wybrać tego arbuza :<

1lajk

7lajków

@pawelorzech Czemu nie ma jeszcze na Apple Podcasts?

:flushed: ale jak to. Musi być. W PocketCasts poszło, w Overcast tez. Wszędzie powinno być.

Wskoczyło… ale musiałem zabić aplikację. Coś im nie pykła pewnie synchronizacja. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło

1lajk

Druga część podcastu bardzo ciekawa. Więcej tego typu gości plz!

7lajków

O Panie. Nic tak wolno się nie synchronizuje jak Apple Podcasts. Za każdym razem jak próbowałem wracać, to dostawałem wścieklizny, bo odcinek w Overcascie od kilku h, a w Apple Podcasts John Travolta czekający na Umę Thurman.

Spróbuj ustawić sobie “odświeżanie” na konkretny podcast lub ogólnie dla wszystkich,

Ale to nie chodzi o background. Aplikacja powinna odświeżać nowe odcinki przy wejściu w dany podcast, a tego nie robi. Zreszta to bez znaczenia, i tak nie będę z Apple Podcasts korzystał.

Podczas słuchania tego odcinka miałem wrażenie, jakbym słuchał po raz drugi tego z Michałem Śliwińskim. Chyba bardzo dużo materiału się powtórzyło.

Trochę, takie złote rady zawsze w cenie, ale jak tak pomyślę o tym dłużej, to masz sporo racji

Zastanawiam się czy Jacek mówiąc o pomiarach termowizji i odczycie z niej temperatury 36,6 st. C. mówił na serio, tak ogólnie?
Temperatura ciała na czole zazwyczaj wynosi 36,4 a na uchu powyżej 37 st. C.

Do tego dochodzi problem temperatury otoczenia która wpływa na temperaturze ciała.

Podpowiedzcie Jackowi, żeby znalazł jakiegoś ochotnika co włoży głowę do lodówki na 10 minut i wtedy niech zrobią test :wink:

Wiem, że mają większych fachowców niż ja, ale zastanawiam się jak to rozwiązali.

1lajk

Zwykły sprzedawca- należy brać co mówi z pewnym dystansem.mimo to produkty dahua to bardzo powszechny sprzedawca. Rozwiązanie z czarnym ciałem bardzo interesujące. Jak słyszę systemy są już przystosowane do wykrywania muzułmanów a w szczególności niewygodnych w Chinach Ujgurów. Niech wrzucą porównania kamer publicznie chętnie rzucę okiem. Czemu nie wspomnial ile backdorow mają ich kamery.

2lajki

Aktualnie można aktywować premium w todoist na 3 miesiące za darmo.
Wystarczy wejść na stronę todoistt.com/redeem , zalogować się na swoje konto i wpisać kod: startfresh2020
Może komuś się przyda :slight_smile:

2lajki