📝 To-do appki

I jak? Wersja premium czy zwykła? Jest coś wartego zmiany?

Tymczasem darmowe. Prawdopodobnie od czerwca premium (chyba, że darmowa będzie wystarczająca).
Podstawowy powód przejścia to wygląd Nozbe. Nie przesadzę, jeśli napiszę, że jest to najbrzydsza aplikacja na moim telefonie. Miałem nadzieję, coś będzie z Nozbe Teams, ale jak dla mnie brakuje w niej kupy funkcji z wersji poprzedniej.

Z tego co rozumiem to nozbe teams bardziej celuje w rynek jira itp itd. Dla prywatnych osób jako proste TODO ma zostać nozbe, bez teams.
Poza tym to ja mam chyba dziwne gusta, mi design nozbe mega odpowiada.

2 polubienia

Ktoś zamawiał cebulę?

Proszę się częstować. Todoist premium za free w becie.
https://testflight.apple.com/join/L2pBORZN

Jak będzie pełne to poszukajcie trochę, a znajdziecie masę aktywnych kodów na 2-6 miesięcy premium dla Todoist. Kiedyś uzbierałem 3 lata łącznie.

Todoist król. Serio. Korzystałem z wszystkiego co można. Things, Microsoft To Do, Wunderlist (piękne wspomnienia), TickTick, Google Tasks, Actions. Nic Todoista nie przebije.

Jak ktoś jeszcze nie ogarnął to Todoist ma jedną funkcję, która niszczy galaktyki. Natural Language Processing. Jak wejdzie w wprawę to dodajesz 10 zadań z tagami, przypomnieniami, priorytetami w minutę.

5 polubień

Czy wam też w wersji darmowej nie wysyła powiadomień czy tylko u mnie taki problem? I jak się robi zadania cykliczne?

Nie robi bo to funkcja premium. A cykliczne robisz wpisując zadanie, a jako data wpisujesz np. every 5 - żeby było każdego 5 dnia miesiąca.

1 polubienie

Ktoś ma jakieś inne kodu, by przykucować z premium w todoist? Poniższe już nie działają u mnie (sprawdźcie, może u Was zadziała):

Plus nowy kodzik: startfresh2020

2 polubienia

Sam zaktualizowałem dwa dni temu. Spróbuj reinstall.

Mi też nie idzie na test flight opcje premium. Nawet po reinstalce

Jak już kiedyś pisałem - coraz więcej deweloperów zabezpiecza się przed cebulkami :grinning:

2 polubienia

Wyżej podałem kody na premium. :wink:

Przetestowane żaden z nich już nie śmiga

Mi zadziałał ostatni na nowym koncie, mam dwa miesiące za darmo dzięki niemu.

Kolejna opcja na premium!

1 polubienie
1 polubienie

przez to, ile osób się przesiadło na Todoista albo zrobiło coming-out, że używa go od poprzedniego millennium, mam teraz ogromne FOMO, że zdecydowałem się na Thingsy :expressionless:

Dzięki.

4 polubienia

Spoko jeszcze zaraz będzie migracja na signala i potem znów na telegram i później to już górki powrót do thingsów i do biedronki na lody jeszcze :smiley:

8 polubień

<3 <3 <3

Thingsy są super! Nikt nie mówi, że nie są. Todoist po prostu działa z wieloma osobami, a ja działam w Todoist razem z Wojtyłą! Ale Things jest super. (Signal też)

a ja mierze w cos selfhosted, tylko ciezko znalezc cos co ma dobra apke mobilna