#303 - Widać, że doświadczony

Originally published at: #303 – Widać, że doświadczony – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:00:28 — 50.4MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Oni/ich/im. Nie żadne ono.
Ale uroczo się Orzeszek miotał. :slight_smile:

2 polubienia

Bo po angielsku jest łatwiej! A ja bardzo mocno się starałem

3 polubienia

Ale ja to całkowicie bez sarkazmu doceniam. Widać, ze nie byłeś pewny i nie chciałeś nikomu zrobić przykrości i ja to bardzo szanuję.

Also, Castro dodaje pliki do iClouda w taki sam sposób, jak pocketcasts. Nie, żebym znów przez Ciebie testował, czy coś… :smiley:

2 polubienia

To prawda. Pocketcasts za to wrzuca na swój cloud. Przez co masz tylko 10gb miejsca, a w Castro ile Apple dało. :smiley: (pocketcasts lepszy niż castro, równie ładny)

Ej a tak w ogóle to Wy wiecie skąd się Bolanda wzięła? W sensie wiadomo, że kilerów dwóch, ale to ogólnie chodzi o to, że ludzie mówiący po arabsku nie są fizycznie w stanie wymówić p przed samogłoską.
Oni nie piją Pepsi, tylko Bepsi na przykład. Ile razy jestem gdzieś w Jordanii, czy Palestynie słyszę to na każdym kroku i za setnym razem bawi to tak samo, jak za pierwszym :wink:

2 polubienia

A na chleb mówią „bep” :wink:

Gdzie znajdę aplikacje do wrzucania youtuba jako feedu rss do pocket cast? Probowałem eksportować moje subskrypcje do rss i tego linku używać. Bez sukcesu. Do Reedera się dodał. Pocket cast niemógł znaleźć feedu :frowning:

2 polubienia

POPATRZ TO

3 polubienia

Nie wiem skąd, ale znam. Używałem tego nawet niedawno do słuchania jakiegoś wywiadu na yt.

Nie wiem dlaczego, ale jak widzę flagę u Ciebie to kojarzy mi się to z jednym.

1 polubienie

Testo zawsze spoczko.

Podsync działa do bani. W zasadzie zadziałał tylko raz. Może to kwestia playera?

Hmmm… Nie, bo mi też się coś popsuło, ale masz tutaj metodę na robienie ich ręcznie jak coś (to wycięte z kodu dodatku, więc nie czyszczę, ale wiadomo o co chodzi):

        return 'https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=' . $matches[2];

        return 'https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?user=' . $matches[2];

        return 'https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?playlist_id=' . $matches[2];
2 polubienia

O ile jestem wielkim fanem singular they (już nawet pomijając kwestie non-binary, po prostu wygodnie tak każdego nazywać, jak hän w fińskim), o tyle pięknie widać język polski tu wysiada. Słowo oni bardzo wyraźnie sugeruje mnogość, a do tego przecież liczba mnoga w języku polskim, w przeciwieństwie do angielskiego, także występuje w rodzaju męsko- i niemęskoosobowym.

1 polubienie

Dokładnie dlatego wpadłem na “ono”, żeby było liczbą pojedynczą. Meh.

Pewnie by było dopuszczalne, gdyby nie to, że aktualnie ma wydźwięk pejoratywny.

O, to ja akurat tego też nie wiedziałem :slight_smile: