Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Dzisiaj dotarły do mnie pchełki TWS Soundcore Liberty 3 Pro, według niektórych “NAJLEPSZE” TWSy. Czy najlepsze to nie ocenię, ale jakościowo są świetne, nie miałem jeszcze tak dobrych słuchawek dousznych i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Cieszy mnie to, że można je bardzo dostosować pod swoje ucho, szczególnie, że te moje są niesymetryczne.


5 polubień

Jeszcze nie mój level :slight_smile:

Szkło od Spigena (Spigen Gla.tr Slim HD) wytrzymało jeden dzień z małym kosmitą, nawet więcej. Ale nie służy mu codzienne zdejmowanie etui :confused: zaczynają się na brzegach pojawiać mikro dołeczki i z doświadczenia wiem, że za 2 miesiące będzie wyraźnie widać odpryśnięcia. Nie jestem przekonany do tego modelu.
I tu pytanie do Was, bo nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale średnio co 3-4 miesiące zmieniam ochronę ekranu. A Wy jak często wymieniacie szkła hartowane/folie?

Mam szkło od spigen align master i wymieniłem chyba jakoś po pół roku, bo mi się lekko ukruszyło, ale dokładnie na to samo. Imo jest najlepsze, proste założenie, pokrywa cały ekran.

1 polubienie

O właśnie tego Align byłem ciekaw. Jak Twoje wrażenia z montowania za pomocą dodanego do zestawu pokrowca?

Nie jest to pokrowiec, a bardziej taka nakładka, ale jest to naprawdę proste. Gdzieś na forum wiele osób to szkło polecało, dlatego tez się na nie zdecydowałem

Edit było w odcinku 303 #303 - Widać, że doświadczony

1 polubienie

Tylko szkło. Folia to syf :slight_smile:
U mnie wymiana jest wtedy, jak się obecne szkło potrzaska, co przy dwójce małych dzieci oznacza 1-2 miesiące (jak dobrze pójdzie).
Na szkła powinienem mieć abonament :stuck_out_tongue:

Ej dobra, możemy już chyba przestać się nabierać na Spigenową kryptoreklamę :wink:

3 polubienia

Sagi część druga - ostatnia. Jak to mówią coś tam o mądrym po szkodzie, skąpym co traci i psie z tanią kiełbasą… Chociaż chyba do tego przypadku bardziej pasuje rzucanie pieniędzmi w problem.

Trzeba było od razu iść w tą opcję. W kilka chwil ustawione wszystko tak jak chce, bez ograniczeń, niedziałających plexów, niewidocznych plików itp. I już widzę, że to kombajn który ma pełno funkcji, z których nigdy nie skorzystam ale też takie, których pewnie kiedyś spróbuję.

13 polubień

nigdy, bo nie używam:)
nie odczuwam takiej potrzeby, nawet dzidzia jak coś na ipadzie ogląda i czasami nim rzuca to jeszcze od listopada nic nie rozwaliła

1 polubienie

sZkŁO

Dopóki nie znajdzie mi się zajęcie wymagające ciskania telefonem o beton, dopóty wszelkim ochronnym uprzykrzaczom używania telefonu mówię stanowcze nie.

Życie jest za krótkie, żeby odbierać sobie przyjemność z laminowanego ekranu.

7 polubień

Cześć! :grin:

14 polubień

W sumie nie dla mnie a dla taty. Ożywię 10 letniego staruszka w którym nawet wifi nie łapie z 5m od routera haha. Przetestowalem u siebie, chodzi super, krtoka aktualizacja i mogłem oglądać wszystko :innocent:


Minusy:

  • angielska wtyczka
  • musi być podłączony do sieci, po podłączeniu po USB do tv pojawia się komunikat że chce więcej prądu :roll_eyes:
3 polubienia

Co wrzuciłeś do środka? Brałeś ze standardowym RAMem?

Mam na wishliście na ten rok dokładnie ten model

W środku na razie jeden IronWolf 12TB

Z ramem nic nie mieszałem więc jaki fabryka dała taki jest.

Z minusów w małym mieszkanku - słychać go a nie bardzo jest go gdzie schować.

Z plusów - zapierdala

1 polubienie

Te IronWolfy strasznie hałasują (stukają)… Wd Red były praktycznie niesłyszalne.

Chyba, że chodzi o wentylator - ten możesz sobie wyciszyć zmniejszając jego prędkość obrotową w ustawieniach, żeby niepotrzebnie nie kręcił się na pełnych obrotach.

1 polubienie

Klikanie dysku. Nie wiem co siedziało w tym MyCloud homeco był u mnie przez parę dni (zakładam że WD Red) i też coś tam hałasował. Segate klika co kilka sekund nawet jak jest nieużywany. Google twierdzi, że to feature.

W kwietniu tego roku strzelą 2 lata odkąd mam założone szkło od Spigena, Align Master :wink: W zestawie były 2 sztuki, więc mam jeszcze jedno nieużywane :wink: Założone na telefonie, nic mi się z nim nie dzieje, gdzie przy np. 3mk po kilku miesiącach było widać ślady zarysowania w miejscu „szurania” kciukiem.
No i te zaokrąglone krawędzie :+1:t2:

1 polubienie

Zmieniłem myszkę na mniej gamingową :wink:

21 polubień

Ostatecznie kupiłem wersję do łączenia z telefonem, żeby wygodnie zmieniać parametry, fonty, ramki itd:

8 polubień