⌚ Zegarki

Zakupiony jeszcze przed świetami, taki na codzień do rozwalenia. Po 3 tygodniach już widać jak koperta jest porysowana. Ale halo, kosztował tylko 100zl :grinning:

2 polubienia

Kojarzy mi się z młodością, komunią i fascynacją takimi zegarkami…
W końcu nosić taki zegarek to znaczyło być “takim zachodnim, nowoczesnym, światowym” :slight_smile:

3 polubienia

Dobrze, że świat poszedł dalej i taki ja dziś mając 27 lat mogę sobie go kupić bez tej całej otoczki :smiley:

3 polubienia

Casio World Time to jest kozacki zegarek!

Stylistycznie nawiązuje do Seiko G757 5020 Sports 100 noszonego przez Jamesa Bonda w “Octopussy”!

Masz u mnie +10 do szacunku :clap::clap: congrats.

4 polubienia

Właśnie odkryłem że mogę mieć swoje marzenie z 4 klasy podstawówki za grosze

:joy::joy::joy:

Resztkami sił się powstrzymuję od zakupu

11 polubień

to jest szokujące jak te niby “tandetne” wynalazki się dobrze zestarzały! Jako design to wygląda bardzo dobrze!

“Dobry design jest ponadczasowy”
Dieter Rams

1 polubienie

Uuuuu! Panie somsiad takiego na komunie dostał! Trochę mu człowiek zazdrościł, że se może na kartkówkach z matmy używać kalkulatora :grinning:

5 polubień

Miałem w podstawówce podobny, tj. nie Casio, a jakiś niemiecki i był super, poza jedną rzeczą - przyciski miały nadruki na sobie zamiast obok i wytarły się dość szybko…
Więc jednak co Casio, to Casio…

Ps @Tadek skąd go możesz mieć, bo jak tak patrzę na niego dłużej, to i mi się podoba?
EDIT już wiem, jakby ktoś szukał to dzielę się kodem: CA-53WF-1BEF

4 polubienia

@kamilstec chciałbym dyskretnie zwrócić Twoją uwagę na różne iteracje tego modelu

Uściślę, że CA-53WF-1BEF to tzw. zegarek Batmana - z negatywowym wyświetlaczem (jak ktoś ma wady wzroku - nie polecam)

Dla osób ceniących sobie stylowy kontrast można polecić tzw. wersję Stormtrooper (choć ten biały to taki bardziej kremowy) CA-53WF-8BEF

Możesz też iść w marinistyczny, zawsze elegancki granat z CA-53WF-2BEF.

A ten ze zdjęcia to podstawowy CA53W-1CR

Ale chciałbym również zwrócić uwagę, że w podobnej cenie możesz mieć to stalowe cudeńko DBC-32D-1A

I z zegarkami tak można cały dzień :smiley:

2 polubienia

Poczułem się na jak forum o latarkach …

2 polubienia

Ja właśnie zamówiłem MTD-1079D-1AVEF

3 polubienia

Toś mi przypomniał teraz o Casio Waveceptor LCW-M170TD-7AER… Zaś będzie za mną chodzić :smiley:

1 polubienie

Wybaczcie za offtop, ale dzisiaj na twitterku zauważyłem taki zegarek i oczywiście musiałem sprawdzić na tubie czy on faktycznie istnieje. Znalazłem przy okazji całkiem spoko kanał.

1 polubienie

Tęsknota za latem czasem skutkuje nowym zegarkiem

Casio G-shock DW-5600LS-7JF

3 polubienia

No i jak się sprawdza?

On ma szybkozłączkę do wymiany bransolety?

Niestety aktualnie jestem w kraju, a zegarek czeka w UK :frowning:
Jak tylko wezmę go w swoje ręce to dam znać.

1 polubienie

Nie wiem czy ktoś tu lubi Casio Vintage, ale ja co jakiś czas się rozglądam czy gdzieś nie ma Casio Vintage A700WEM 7AEF:

Chodzą zwykle koło 180-210 zł; nie jest mi potrzebny więc tylko tak się czaję (jak będzie za sto pisiont to kupię).

Ale dziś mi wpadła w oko chyba promocja, bo w wersji ze stalową bransoletą jest dostępny na Timestore.pl za 89 zł! I nie wiem czy to jest błąd na stronie czy też kozackie promo:

https://www.timestore.pl/Casio-Vintage-13921?gclid=CjwKCAiA1eKBBhBZEiwAX3gql4avfvY206IroFSUvIFlcq2UgBa7u5we64XUBHTuGZD4GfJnniP7WxoCh24QAvD_BwE

Ja nie skorzystam, ale może kogoś zainteresuje.

Wygląda centralnie jakby się ktoś walnął z ceną

4 polubienia

A tak w ogóle to obejrzałem dzisiaj parę filmików na youtube na temat kupowania stalowych skorup do G-Shocków na Aliexpress i zapałałem chęcią do spróbowania

Jeszcze żeby w PL/CZ było jak w USA i można było kupić DW-5600 za ~$40…

1 polubienie
1 polubienie