⌚ Zegarki

Takiego to i ja mógłbym nosić. :slightly_smiling_face: „za bardzo minimalistyczny” rzekła moja Natalka.

Ten dobry.
Taki chciałem jak miałem 15 lat.

4 polubienia

+1

Ma wszystkie cechy, o których mówisz.

1 polubienie

2 polubienia

No kurczę fajny jest! Szczególnie ten szary z żółtymi wskazówkami :heart_eyes:

1 polubienie

Sprawdziłbym jak to działa

2 polubienia

Gdyby ktoś szukał zamiennika bransolety, to polecam Strapcode. Moja oryginalna z SKX009 się rozpadła (one są w ogóle słabej jakości) więc zamówiłem taką. Pasuje idealnie


2 polubienia

Widzieliście nowy release Casio?

G-Shock Manga

$_1

3 polubienia

Kurde… Od razu pobiegłem zobaczyć czy mój portfel niespodziewanie dostanie kopa z pół obrotu a tu taka niespodzianka w brytyjskim sklepie:

1 polubienie

Tutaj masz japońskich sprzedawców na chrono (taki ebay dla zegarków):

A tutaj bezpośrednio z zaufanego sklepu:

1 polubienie

No to teraz muszę mocno pomyśleć. Bo niby dostepne w przeciwieństwie do Casio UK. Ale za praktycznie dwa razy tyle co tam.

Za 140 funtów to bym chyba bez mrugnięcia wziął

Będę stronę obserwował bo do discontinued to może być błąd skoro to jest nowość

1 polubienie

I poszedłbym w nim tutaj:

Nie muszę jechać do Tokio. W Dublinie też jest.

Fajne miejsce. Niestety najfajniejsze byłoby jakby było puste bo kolorowo ubrani klienci psują efekt.

Ale bardzo lubię takie “hand drawn” miejsca czy przedmioty. Podoba mi się chociażby malowanie w ten sposób samochodów. Dlatego zegarek tak mnie zainteresował

1 polubienie

To możesz sobie kupić białe air force 1 i markerem je sharpiem zcustomować. Nie jest to przesadnie oryginalne, ale jak lubisz taki klimat to czemu nie?

4 polubienia

są zajebiste. jakby pomalowane markerem, zwykłe ga2100.
kupuję jak tylko będą bardziej dostępne :smiley:

:exploding_head:

2 polubienia

Chce mi ktoś na prezent kupić? :eyes:

Po co te 30 co chwilę?

wydaje mi się, że ponieważ to jest zegarek 1 wskazówkowy to te 30 oznaczają połowę godziny (kreski masz do 5 min)

GW-M5610U-1ER

10 polubień