⌚ Zegarki

Nie skłamałeś :wink:

Firma ze Szwecji, ale produkt z Chin. Tak czy siak daj znać jak dojdą.

3 polubienia

Czy dalej jestem zły na Garmina? Owszem.
Czy noszę go 24/7, zamówiłem już pulsometr i wagę i rozważam ciśnieniomierz? Być może :grin:

A na wiosnę rozpoczynam przygodę z rowerem. Liczniczki let’s goooo.

6 polubień

A, zapomniałbym. Czy zacząłem jak frajer płacić za myfitnesspala?
Jakże by inaczej.

No i 2X znowu zacząłem oglądać :grin:

1 polubienie

Jestem ciekawy szczegółów drogi którą przebyłeś od poprzedniego posta do tych dwóch xD

8 polubień

Po co?

1 polubienie

Bo mfp jest upośledzony bez subskrypcji a rypany w pupe garmin tylko z tą aplikacją potrafi się porozumieć w kwestii żywienia.

Pomyślałbyś, że skoro wszystkie aplikację zapisują jedzenie do Apple Health to wystarczyłoby, żeby garmin stamtąd zassał.
Ale nic bardziej mylnego. Po co tak, jak można komunikować się tylko z mfp i subtelnie zmuszać ludzi do subskrypcji, której przecież “w aplikacji garmina nie ma”

Wiem, że jestem rypany w pupe, ale małym pyrdkiem i z lubrykantem, więc jakoś to znoszę.

Mniej więcej taka:

“A chxj. Korona mi z głowy nie spadnie jak sobie te aktywne kalorie z treningu odejmę”

A wczoraj miałem mocnego sercowego stracha i garmin wył na alarm, więc nawet mu więcej mogę wybaczyć, niż normalnie.

ja używam bez subskrypcji, dlatego pytam

Makrosy i reklamy

Ja poza tym mam taką chorobę, że jak widzę opcję „kup premium” to albo kupuje, albo usuwam aplikację.

Ale przede wszystkim makrosy

Yazio potrafi zassać dane z garmina - moim zdaniem good enough

2 polubienia

Znaczy to każda aplikacja potrafi w te stronę, bo garmin zapisuje aktywność do Apple Health.
Ja jestem team Food Noms tak ogólnie, ale chyba wolę już wszystko mieć w jednej aplikacji.

9 lat temu kupiłem Seiko SNK809K2. Po jakimś czasie pobrudziłem jego pasek, kupiłem nowy u chińczyków, który nie był w stanie utrzymać zegarka na nadgarstku i odłożyłem w kąt… Teraz szukam dla niego skórzanego paska 18 mm. Polecicie jakiś? Bo w sumie nie wiem czym się kierować poza wyglądem.

1 polubienie
4 polubienia

Mam od nich pasek do watch.
Polecam.

1 polubienie

Hirsch, Di-Modell i Morellato.

1 polubienie

Mam kilka pasków od nich. Jak dla mnie są świetne.

1 polubienie

Przyszły paski. Są bardzo fajnie wykonane i co ciekawe mają logo tego sklepu na klamerkach. Wyglądają świetnie, jutro będę przymierzał.

4 polubienia





Wygraly te dwa, ten bez paska idealnie pasuje do naćkanej tarczy, do tego ma świetny odcień (Navy)

4 polubienia

A i jeszcze jedno - guma jest niestety za krótka na mój nadgarstek :frowning:

Przyjechały moje pierwsze w życiu Casio:

MTP-B145D aka PRX :wink:



AQ-230A



W tej cenie jakość nawet ujdzie. Oba zdecydowanie dla osób z mniejszym nadgarstkiem (u mnie 17cm).

PS wybaczcie jakość zdjęć, ale ajfon przełączył mi się w tryb makro.

5 polubień