⌚ Zegarki

Zmieniając nieco temat

Miał ktoś do czynienia z adapterami do G-Shocków?

Być może chciałbym przerzucić GM2100 na pasek NATO, ale nie wiem jak to się sprawdzi.
Przeszperałem już Internet, jutuby itd. ale może ktoś tu ma “hands-on experience”

Jak patrzysz na Homage to może AP? Sam bym nie kupił ale może Tobie się spodoba.

Mam Casioak pod postacią GM2100 :wink:

1 polubienie

Bo na plus:

  • chce go

ale na minus:

  • nie potrzebuje, bo całkiem dobrze wychodzi mi szacowanie aktywnych kalorii bez elektroniki
  • bardziej chce nosić prawdziwe zegarki.

Do niczego mi on nie jest potrzebny, ale lubię w nim to, że jako jedyny fitnesowy zegarek na rynku wygląda dobrze i dodaje właścicielowi coolowości zamiast ją odbierać, jak każdy inny smartwatch.

A mi się nie chce zakładać i zdejmować. Albo noszę, albo nie. Więc póki co chyba bliżej mi do nie noszę.

Ale kurde, ten beżowiutki mnie przyzywa jak Heman moc.

2 polubienia

Co przez to rozumiesz? Zegar słoneczny?

Klepsydrę :wink:

Nie smartwatche.

2 polubienia

Zobaczcie na co trafiłem na OG. Można u nich kupić części do (chyba głównie) diverów Seiko, ale także skontaktować się z nimi by zamówić i zmodować dowolnie wybrany model. Bardzo dobrze to wygląda.
ZOBACZCIE

9 polubień

Ten pierwszy jest kozacki :heart_eyes:

3 polubienia

No to Withings :smiley:
Ktorys z hybrydowych.

Niestety nie należę do targetowanych odbiorców tego sprzętu - mam oczy.

4 polubienia

Olej smartwatche i kup sobie coś nowego do kolekcji. Ja tak właśnie teraz muszę zrobić bo znowu mi chodzi po głowie jakiś garmin, ale chyba w zamian wpadnie szary Longines hydroconquest na odciągnięcie mnie od tego szalonego pomysłu

2 polubienia

Jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym ja mam zasadę, że choćby skały srały to nie kupię w gray markecie, bo jeszcze ze tak powiem delikatnie z ch*ja nie spadłem. Czekam na dwa telefony. Jednego spodziewam się niedługo, na drugi se jeszcze poczekam.

A w międzyczasie garminek kusi.
Ale chyba największym argumentem na nie jest to, że zakładanie i zdejmowanie jest nie dla mnie, a żeby miało to sens, to musiałbym nosić non stop.

A nie po to wyleczyłem się z AW, żeby teraz znowu zegarki się kurzyły a ja będę latał z garminem.

Having said that, no zajebisty jest ten beżowiutki :grin:

1 polubienie

Mam dokładnie to samo. I nawet już patrzyłem na opaski fitnesowe (głównie na Whoop) lub Oura Ring, ale wszędzie w nich są subskrypcje, żeby mieć dostęp do analiz/pełnych danych…

1 polubienie

Jeden sikor Garmina na lewym nagarsku dla pomiarów, drugi sikor na prawym nadgarstku “dla wyglądu” :wink:

1 polubienie

image

15 polubień

Kuhwa, przekonałeś.

7 polubień

Przyszły mi paski NATO z Ali i chyba spoko.
Na pewno bardziej miękkie niż oryginał z Seiko (ten zielony)

7 polubień

Bardziej miękkie to dla Ciebie wada czy zaleta? Podrzuć link :slight_smile:

1 polubienie

W tym Seiko akurat jest taki sztywny pasek co ładnie wygląda ale niewygodnie się go nosi. Dodatkowo znasz to jak trafisz z paskiem, że jedna dziurka i zegarek jest za luźny, a druga - za ciasny? Mnie to właśnie się przydarzyło z Seiko.

Te są w dotyku jak pasy w samochodzie. Silky smooth.

Brałem stąd

https://a.aliexpress.com/_EGYIzwD

2 polubienia

Fajne te paski.

3 polubienia